reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Royanna słodkie te Twoje maluszki :)

ja kupiłam śliczne pajacyki wkleję jutro foteczki jak bede w domu normalnie sie zakochałam w nich :))
 
Witam wieczorkiem :happy2:

Royanna biedaczki kochane....Kacper też miał takie inhalacje....życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Was wszystkich! niech już idą sobie precz te choroby!!!
no a Maciuś strzelił Ci tekściora dzisiaj :-) aż się skrzydeł dostaje no nie! :-)

Patrysia co tam u Was?

Kinga to trzymam kciuki aby remont sprawnie i szybko przeszedł zgodnie z planem :tak:

Pajkaa pochwal się koniecznie jakie pajacyki kupiłaś :-) muszę i ja w końcu coś kupić dla Maluszka bo jeszcze nic nie kupiłam ;-)

Spokojnej nocki dziewczynki :happy2:
 
hej dziewczynki:-)

a ja w koncu znalazlam kanape do salonu ktora mi sie podoba:-)tylko cena jest straszna dla mnie...bede szukac kogos kto zrobi mi to za 1/3ceny a ze u nas duzo w niedziele przyjezdza takich stolazy na taki plac wiec z tym nie bedzie chyba problemu:-) oto ona IKEA | Sofy skórzane | Sofy narożne | ÄLVROS | Sofa narożna, prawe oparcie widzialam ja na wyprzedazy w ikei byla o 1000zl tansza jest mega wygodna i piekna..tylko kolorek jakis ciemniejszy chce bo przy dzieciach jasny to nie bardzo szczegolnie przy Mai:p

i jeszcze taka mate upolowalam za 29zl:-) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90132732 beda mialy dzieciaczki na dwor jak sie cieplej zrobi:-)

Jolu jak sie spisuje nowy wozek??Ty chciaas oryginalna torbe do wozka Peg perego??ja iwdzialam taka na amerykanskiej stronie chyba za 60-70dolarow

Paula Ty bedziesz kupowac nowy wozio??

Royanka duzo zdrowka dla was...tyle juz z tym zdrowiem mieliscie przygod ze hoho:-(

Kinga,Paula czy u Was podanie do przedszkola sklada sie elektronicznie czy trzeba chodzic do poszczegolnych przedszkoli osobiscie??

Patrysiu jak Bartus??

Buziaki kochaniutkie






 
Ostatnia edycja:
witam się z wami kobietki kochane...

Gosiu sofa piękna ale faktycznie cena zabójcza!!! Ale dobrz że już wiesz co chcesz...na pewno znajdziesz podobną lub taką samą taniej...

U mnie dziś brzydko i pochmurno... wczoraj było pięknie pół dnia biegaliśmy z Czarkiem po dworze, ja sobie sprzątałam podwórko i dziabałam w ogródku a Czarek biegał... później padł zmęczony i wieczorem też szybciutko zasnoł... Dziś ponuro i zapowiada się deszcz... Po południu mam kilka spraw do załatwienia. Więc odezwę się wieczorkiem... Wszystkim życzę miłego dzionka... pozdrawiam:)
 
witam witam

anufifi lecz sie szybciutko..bo zabieg juz tuz tuz..ale masz sie super z domkiem..jeszcze troszeczke i skonczycie remont a ile bedzie radosci,caly wysilek zostanie wynagrodzony..zobaczysz..jak tam dzieciaczi jak tomus slodziak maly..

bereshko wklej zdjecie kubulki..zobacz jak super przybiera na wadze..chetnie zobacze jego pikne okraglosci..tulam was mocno..

pajka piekny brzusio.

tusia nie zamartwiaj sie tak fasolinka to czuje bedzie dobrze musi byc..

royanno dzieciaczki slodziaki a alanek jaki duzy juz chlopczyk..zdrowiejcie szybciutko..

paula i jak pobyt tesciowej?

pozdrawiam wszystkie dziewczyny

gioesko rogoweczka ladniutka

dzastina super podejsie niezalamywac sie kochac sie i kochac jeszcze raz kochac a bedzie fasolinka szybciej jak myslisz

patrysiu jak bartus?

odebralam wczoraj deryi fotki od fotografa sa piekne..i mam do tego dwa obrazy na sciane..przesliczne..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziendoberek!
U nas za oknem szaro, buro i snieznie...
Z dobrych wiesci-mam ciut mniejszy katar :), ze zlych- Alanek caly furkocze jak oddycha. W poniedzialek mamy kontrole, jakby cos sie dzialo to mam dzis dzwonic. Nie jest lepeij, ale tez nie jest gorzej. Tak przynajmniej mysle. A to furkotanie to mega wydzielina...Kurcze, mam nadzieje, ze nie ma pogorszenia. No ale zanim antybiotyk zadziala to troche dni musi uplynac. Wtedy w listopadzie co Alanek mial zapalenie oskrzeli i prawego pluca, to po 6dniach byla dopiero poprawa.
Ciesze sie, ze jutro juz weekend i moj M bedzie w domu, bo kregoslup mi siada od noszenia maluszka. Ale moj M tez nadal slaby i chory. Wczoraj wrocil z tem 38.2stC z pracy. Niedobrze. Ale trzyma mnie mysl, ze niedlugo swieta i jedziemy do tesciow-troche odmiany od codziennej rutyny.A wczoraj poprawil mi sie humor, bo przyszly zamowione przeze mnie spodnie dla Maciusia. Zamowilam w e-sklepie 5-10-15. 3pary, 2 na teraz i jedna na przyszly rok. Lubie ten sklep bo dobra jakosc, a po przecenie spodnie kosztuja tyle lub ciut tylko wiecej niz w zwyklych sklepach. Jednak zakupki potrafia poprawic humor :) Szkoda tylko, ze jestem uziemiona, bo w stacjonarnych sklepach sa wieksze znizki niz w e-sklepie, ale chociaz nie musialam tracic czasu na szukanie, dojazdy itd.
Dobrego dnia kobietki!
Wszystkie!
 
royanna ale asz ciezko z dzieciaczkami..alanek taki mallutki jeszcze a juz kilka razy byl chory..antybiotyk zadziala i bedzie lepiej..juz swieta blisko wiec odpoczniesz sobie troszeczke..utulaj tych chorowitkow od e ciotki..duzo duzo zdrowka wam zycze..
 
reklama
royanna ale asz ciezko z dzieciaczkami..alanek taki mallutki jeszcze a juz kilka razy byl chory..antybiotyk zadziala i bedzie lepiej..juz swieta blisko wiec odpoczniesz sobie troszeczke..utulaj tych chorowitkow od e ciotki..duzo duzo zdrowka wam zycze..
Dziekuje Kiki:tak:

W sumie to jest dziwne i prawdziwe, ze kazde dziecko inaczej sie chowa.
Maciejek jak sie urodzil, to trafil do szpitala na poczatku ale z innego powodu(przedluzajaca sie zoltaczka, a przy okazji wyszlo zapalenie uszka, pekniety obojczyk), a potem duuuugo nie chorowal, nawet kataru nie mial. Wlasciwie pierwsza choroba go dopadla z goraczka jak mial 1.5roku i bylo to zapalenie buzi(wczesniej lizal koszyk w sklepie:baffled:). A z takich chorob przeziebieniowych to chyba jak mial 2.5roku to dopiero zapalenie oskrzeli-ode mnie podlapal.
A Alankek od poczatku chorowitek. Jak mial 2 tyg to te pluca, teraz oskrzela jak ma 4miesiace skonczone, w miedzyczasie katary...Moze jest slabszy bo jest alergikiem? No i ma kontakt z bratem, ktory stal sie choruszkiem przez przedszkole.
 
Do góry