reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny dzwoniłam do ginka.... powiedział że jeśli krwawie to znaczy że torbiel pękł i na dzień dzisiejszy nie mam po co do niego iść... dopiero jak mi się @ skończy... czyli za 5-6 dni.. narazie przechodzę ją delikanie troszkę plecy mnie bolą...a tak bardziej jak nerki... pewno jutro się rozchula... dziś piękna pogoda to sobie dywaniki piorę... zaraz Czarek pójdzie na kimonko to ja se kawke zrobie a teraz ide dwa chodniczki wyprać...
 
reklama
Paula Ty pamietaj że masz się nie przemęczać tak? ;) Zrobi się cieplej umyjesz sobie spokojnie okienka i powiesisz nowe firanki:) Ja też bede musiała kupić nowe firany do pokoju bo po remoncie na nowym karniszu to już bym chciała coś nowego:)) i jak tylko słoneczny dzień bedzie to obmyję okna a co tam ;))
chyba chce ktoś po tyleczku:dry:prosze mi nie myć okien i wieszac firanek tym razem niech M się pobawi:tak:
Na dzisiaj starczy...kuchnia wysprzątana na zicher :tak: M umył okno i powiesił firankę i w ogóle bardzo mi pomógł :tak: jutro dalsze porządki...

witam sie z ranka za chwilke ide na szczepionke z derya o 10.10 mam termin..biedulka znowu bedzie plakac a mi bedzie sie serduszki krajac..
ja tak teraz też mam z Alankiem nieźle mi się napłacze przy szczepieniach:baffled::-(z Dominisiem to miałam super tylko troche pisną przy drugim wkłuciu i gites a teraz aż żal patrzeć:-(
moj Kacper tez strasznie placze przy szczepieniu...i mowisz ze corcia juz ma paru kandydatow na mezow...szkoda:-(
Ja nie wiem dziewczynki dlaczego Wy nie stosujecie kremu Emla o którym nie raz tu już pisałam :dry: po co dzieciaczki tak mają cierpieć :-(

Gosia chyba Pyszczek albo Bershka kupowała kiedyś noże :tak:
jeśli chodzi do przedszkola u nas wnioski można składać od 1 do 31 marca.

Dzastina to super że to torbiel :tak: potem spokojnie pójdziesz do gina i zobaczycie co i jak :tak:
 
Czesc babeczki!
Ja juz znacznie lepiej sie czuje, ale Alanek ma wciaz stan podgoraczkowy i katar taki ze masakra. I slaby apetyt. Wszystko tak samo jak w listopadzie gdy wyladowal szpitalu...Zadzwonilam do przychodni i wymusilam na pielegniarce wizyte domowa pani dr. Pielegniarki niechetnie na to przystaja, ale ja zaczelam od tego, ze mam rotawirusa i do przychodni nie dam rady dojechac, a chodzi mi o dzieci. Niech mi przebada Maciejka bo to juz tydzien a zero poprawy, no i Alanek. Mowila ze bedzie miedzy 15 a 18ta. Czekamy. Ja chce wiosny! I lata! Chorobska niech wreszcie pojda od nas precz!
 
no i po szczepieniu derya bardzo plakala ale krotko..zobaczymy jak bedzie wieczorkiem..

paula tak sie ciesze ze z dzidzia wszystko dobrze jeszcze troszeczke i moze sie dowiemy kogo nosisz pod swoim serduszkiem..i nie przemeczac mi sie prosze..

dzastina to dobrze ze torbiel pekl..

gioesko tak to jest z robotnikami..musimy placic a z praca sie nie spieszy..

kinga super ze bedziecie remontowac..czekamy na fotki po remoncie..

patrysiu sliczna fotke i dzieciaczki jakie fajniutkie a ty jaka szczesliwa az promieniejesz..super..

bershko jak kubulek..

pozdrawiam wszystkie dziewczyny..

royanno czesto choruja ci dzieciaczki co nie..i ty biedulko do tego chora wracajcie szybko do zdrowka..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kiki, mam nadzieje, ze Twoja ksiezniczka nie bedzie zle sie czula po szczepionce. Biedne dzieciaczki- a to dla ich zdrowia.

U nas przed 18ta byla doktor. Maciejek ma sline zapalenie oskrzeli:-(, Alanek ma rowniez zapalenie oskrzeli:wściekła/y: ale nie takie mocne-jeszcze. Od razu pobieglam po antybiotyk przed zamknieciem do apteki jak tylko moj M wrocil do domu. A teraz on chyba ma rotawirusa...:baffled:
Mam szpita w domu. Dobrze, ze ja pwoli wracam do formy...
A Maciejek to w marcu do przedszkola juz chyba nie pojdzie(teraz i tak 7 dni antybiotykoterapai), bo 29go chcemy jechcac do tesciow na tydzien, i boje sie, ze jak go tydzien wczesniej poszcze do przedzkola to znowu cos zalapie...
Dobra babeczki, zmykam. Moze juztro uda mi sie do was zajrzec na chwilke.
dobrej nocki.
 
Royannko- oj wspólczuję ci chorob....a najgorzej jak dzieci chorują...moj przedszkolak co jakis czas tez z czyms przychodzi i wtedy bardzo sie boję zeby malego nie zarazil..

Ojjj ja tez juz marze o ciepelku i wiośnie...

Co do szczepień...nas niedlugo czeka...ciekawe czY Maksik bedzie plakal....Maciej byl zawsze dzielny:)
 
Witajcie wieczorkiem

Czasu brak a zmeczenie nie pozwala na dłuzsze posiedzenia na bb, poczatek działalnosci
i ciezko mi tak tą cała ksiegowosc ogarnac...
po całym dniu mam serdecznie dosc.......
pozdrawiam wszystkie mamuski i maluszki

Paula ciesze sie ze wszystko dobrze u maluszka, jeszcze 20 dni i sie nam ujawni, chyba wszystkie juz czekamy co tam nosisz pod serduszkiem jakby to "nasze" było:):):):):):)
Marcelowa_mamo, hallo, jak mnie pamiec nie myli to cos pisałas o usg, jakos w 16tyg, czyli teraz? odezwij sie co tam u Ciebie?
Royanno Zdrowia przede wszystkim!! dla Wszystkich domownikow, naprawde masz nieciekawie, maluchy wezma antybiotyki i po 2-3 dniach powinno byc lepiej gorzej z mezem:(

Kinga, Pyszczek, Czarodziejka, Pajka, Kiki, Beresha, Patrycja, Dzastinka, Tusia, Rybka, Gie-oska,Pati pamietam o Was ..........

Wiecej nie pamietam....

Kolorowych..........................
 
witam wieczorową porą...

u mnie bez zmian... @ nadal trwa ale nie jest dokuczliwa... bywały gorsze.
Starania zawieszone na 2 lata... tak na serio... na razie skupiam sie na pracy bo bardzo dobrze się biznes rozkręca i oby tak dalej... całymi dniami pracuję...w grudniu na świeta jedziemy na wakacje do Tunezji.... śmiesznie to brzmi na święta i wakację:):):) A nasze lato spędzimy nad naszym kochanym Bałtykiem... jak co roku zresztą... no to tyle.

Życzę wam miłych snów i też zmykam lulu:)
 
i ja witam wieczorkiem a raczej już nocą bo pewnie niektórzy już śpią... :tak:

Dzisiaj po tych porządkach zrobiłam sobie maraton filmowy na kanapie :happy2: i Maluszek dzisiaj szalał w brzuszku :-)

Kindzia no mam nadzieje że się dowiemy niedługo :-) i to za 14 dni a nie za 20 bo usg mam 23 marca jednak :tak: o ile dzidzia zechce pokazać ;-)

Dzastina widzę że plany już na cały rok poczyniliście :blink: super się zapowiada! :tak: no i najważniejsze że lepiej się czujesz :tak:

Royanna oj rzeczywiście szpital macie :-( dużo zdrówka Wam życzę!!!! i szybkiego powrotu do zdrowia!!! a Tobie Aniu dużo siły i cierpliwości bo trzech facetów w domu i to chorych..... :shocked2: buziak!

Kiki jak Derya czuje się po szczepieniu?

Kinga udało Wam się wszystko kupić?

Dobrej nocki dziewczynki :happy2:
Do jutra...Buziaki...
 
reklama
Dzień dobry :-)
A co tu tak pusto????:confused:

U nas dziś piękna pogoda, bardzo słonecznie a ja znów zabieram się za porządki :tak:

Miłego dnia dziewczynki :happy2:
 
Do góry