reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM:-)
Bartuś dzielnie walczy:tak:ale niestety nie może być karmiony z butelki bo nadal nie ma odruchu ssania dlatego nadal jest karmiony przez sonde tylko on wymiotuje:-(ma teraz niby 3 dziurki w serduszku(a mówiono ze 1) dostaje na to antybiotyk ale mało co pomaga dlatego bedzie miał zabieg w tym tygodniui bo ju ż ma wage dobra(2400 oj słabiutki i drobniutki a 4 tygodnie już będzie miał 15 marca:-()martwi ich to że jest taki gientki i mniej aktywny niż inne wcześniaki ale ja mysle ze dlatego bo i wymiotuje jest osłabiony i mam nadzieje ze to tylko dlatego:sorry2:spuchła mu główka przez kroplówki z jednej strony co już przełożyli na druga strone(ale się nacierpi maluszek)z tego co widać to jeszcze długa droga przed Bartusiem...ale to dla jego dobra:sorry2:
Dziewczyny dzwoniłam do ginka.... powiedział że jeśli krwawie to znaczy że torbiel pękł i na dzień dzisiejszy nie mam po co do niego iść... dopiero jak mi się @ skończy... czyli za 5-6 dni.. narazie przechodzę ją delikanie troszkę plecy mnie bolą...a tak bardziej jak nerki... pewno jutro się rozchula... dziś piękna pogoda to sobie dywaniki piorę... zaraz Czarek pójdzie na kimonko to ja se kawke zrobie a teraz ide dwa chodniczki wyprać...
suuuper że torbiel pękł juuuupiii!!!
Ja nie wiem dziewczynki dlaczego Wy nie stosujecie kremu Emla o którym nie raz tu już pisałam :dry: po co dzieciaczki tak mają cierpieć :-(
a co to jest za krem jak go się stosuje nie wiedziałam ze jest takie coś po szczepieniu a z chęcią bym go kupiła:tak:
Czesc babeczki!
Ja juz znacznie lepiej sie czuje, ale Alanek ma wciaz stan podgoraczkowy i katar taki ze masakra. I slaby apetyt. Wszystko tak samo jak w listopadzie gdy wyladowal szpitalu...Zadzwonilam do przychodni i wymusilam na pielegniarce wizyte domowa pani dr. Pielegniarki niechetnie na to przystaja, ale ja zaczelam od tego, ze mam rotawirusa i do przychodni nie dam rady dojechac, a chodzi mi o dzieci. Niech mi przebada Maciejka bo to juz tydzien a zero poprawy, no i Alanek. Mowila ze bedzie miedzy 15 a 18ta. Czekamy. Ja chce wiosny! I lata! Chorobska niech wreszcie pojda od nas precz!
ojej no masz szpital w domku:-(zdrówka dla was wszystkich i aby dzieciaczki szybko się go pozbyły:tak:u mnie też Dominiś ma katar i Alanek i ja cos tu też mam ale na szczeście jest mały tylko na nos Alankowi jest nieco gorzej a Dominiś sobie tam radzi a na dniu jest ok nieprzeszkadza nic i jakby było ok bo taki mały jest no ale jednak jest wrrr:sorry2:

witam sie dzisiaj i życzę wpokojnej środy :)

ja jakos nie czuje mojego maluszka ehh i spokojnie sobie czekam
jeszcze jest czas :tak:ja podczas pierwszej ciązy nie wiedziałam jak odczuwac odruchy dzieciątka i dopiero w 21 tc jak kopnął mnie synek to wtedy śmiało mogłam powiedzieć że czuje ruchy maluszka i zobacz jak długo ja musiałam się naczekac;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki dziewczyny :)
Ja od rana bawie sie w dr i pielegniarke. Serwuje lekarstwa, inhaluje, oklepuje. Moj maz "niezywy"lezy w lozku-ciezka noc mial. I co jakis czas jeczy ze go wszystko boli. Skad to znam...a jeszcze karmic musialam...Najgorsze, ze u mnie nawrot chorobska-znowu katar jak z kranu. Ale co sie dziwic jak inni chorzy, ja niedosypiam, pol nocy nie spie...Ech...

Czarodziejko
, Maciusie sa dzielni na szczpieniach. A nsi to prawie rownolatkowie :) . Moj Macius plakal tylko podczas pierwszego szczepienia, a potem juz nie. Alan podczas pierwszyego tez, podczas drugiego lekko pisnal tylko. Zobaczymy teraz na trzecim. Mial miec 31go marca, ale ze wyjezdzamy a on bedzie po chorobie to przeniose na kwiecien, po swietach w srode.

Patrysiu
- Bartus da rade. Musi dac rade. I wyzdrowieje!

Pajka- maluszek przyjdzie pora to bedzie sie ruszal az bedziesz miala dosc momentami ;)

Paula-przeslij nam troche sloneczka bo u nas pochmurnie :(

Kindzia-Ty sie nie przepracowuj ;)

Gieoska-u nas nabor do przedszkoli chyba w tym roku bedzie od 16go marca. chyba. U nas jest elektroniczny.

Dzastina-nooo, plany wakacyjne i swiateczne macie takie ze tylko pozazdroscic :)

Kiki-dziekuje za dobre slowka

Bershka-jak Kubus? Piekny z niego dzieciaczek. sliczna ma karnacje.

Pyszczku-jak synus sie chowa?

Tusiu-jak samopoczucie?

Rybko-wszystko dobrze? Pewnie jestes taraz bardzo szczesliwa:) A na kiedy termin? Pozdziernikowy?

Anufifi, Beti, Sylwia i pozostale babeczki goraco pozdrawiam :)

A wiecie co dr wczoraj powiedziala o naszym Alanku? Ze jest taki pogodny, pulchniutki ale nie tlusty i dlugasny. Ze jaet prawie taki duzy jak roczne dzieci, hahaha, troche przesadzila ;), chyba, ze ma same drobniutkie roczniaki. A patrzylam wczoraj na siatke centylowa Maciusia i Alanka, i oboje ida tak, ze waga to w tym bardzo dolnym centylu, a wzrostem oboje na 95 centylu ;) po moim mezusiu chyba :)))
 
Dziekuję ci Rayanko że pytasz.
pobolują mnie piersi i brzuszek tak ok.2godziny dziennie to tak ma być?
ogólnie dobrze sie czuję ale z psychicznie nie moge dac rady :-(
ciągle boje się ,że dostanę jakieś plamienie oj panikuje okropnie.

Kochana niech chłopcy zdrowieja bo napewno ci ciężko -tulę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tusiu, nie zamartwiaj sie. Nie od Ciebie zalezy jak wszystko ma sie zakonczyc. Wszystko zapisane jest u gory. Ale musisz wierzyc, ze bedzie dobrze. Po prostu musi byc dobrze! To ze piersi bola to normalne, ze brzusio pobolewa-chyba tez. mnie tez pobolewal.
 
Witajcie wieczorkiem

Czasu brak a zmeczenie nie pozwala na dłuzsze posiedzenia na bb, poczatek działalnosci
i ciezko mi tak tą cała ksiegowosc ogarnac...
po całym dniu mam serdecznie dosc.......
pozdrawiam wszystkie mamuski i maluszki

Paula ciesze sie ze wszystko dobrze u maluszka, jeszcze 20 dni i sie nam ujawni, chyba wszystkie juz czekamy co tam nosisz pod serduszkiem jakby to "nasze" było:):):):):):)
Marcelowa_mamo, hallo, jak mnie pamiec nie myli to cos pisałas o usg, jakos w 16tyg, czyli teraz? odezwij sie co tam u Ciebie?
Royanno Zdrowia przede wszystkim!! dla Wszystkich domownikow, naprawde masz nieciekawie, maluchy wezma antybiotyki i po 2-3 dniach powinno byc lepiej gorzej z mezem:(

Kinga, Pyszczek, Czarodziejka, Pajka, Kiki, Beresha, Patrycja, Dzastinka, Tusia, Rybka, Gie-oska,Pati pamietam o Was ..........

Wiecej nie pamietam....

Kolorowych..........................
Tak jak pisalam zapisalam sie juz na usg:tak: chcialam na piatek, ale niestety nie mieli nic wolnego i pani zaproponowala ku mojemu zdziwieniu - niedziele:szok: W sumie to fajnie bo niedziela 14 marca to tutaj Dzien Mamy:-)
Bede w 16 tygodniu i 3 dni.
Na pewno sie odezwe nie wiem tylko czy wlasnie w niedziele bo po usg idziemy sobie z M do jakiejs kawiarenki a potem do znajomych , ale z pewnoscia dam znac:-)
 
Royannko, dziękuję. Wszystko dobrze, tylko strasznie męczą mnie mdłości, mam je cały czas i dobrze jest jedynie jak śpię. A termin mam na październik, nie wiem jeszcze dokładnie jak ginek wpisze, bo karty ciąży jeszcze nie mam. 30.03. mam wizytę to wszystkiego się dowiem. Wg moich obliczeń to 17.10. a wg OM 07.10.
 
WITAM:-)


jeszcze jest czas :tak:ja podczas pierwszej ciązy nie wiedziałam jak odczuwac odruchy dzieciątka i dopiero w 21 tc jak kopnął mnie synek to wtedy śmiało mogłam powiedzieć że czuje ruchy maluszka i zobacz jak długo ja musiałam się naczekac;-)

oj j juz na to bardzo czekam :)

Pajka- maluszek przyjdzie pora to bedzie sie ruszal az bedziesz miala dosc momentami ;)

na pewno, ale wiesz niektóre sierpniówki, które są mniejsze stażem ciążowym juz cos czują a ja nic :( i tak jakos mnie to troszku martwi wiem, ze mam czas, ale..
 
Hej dziewczynki :-)
co się z Wami dzieje??? :confused: pogoda piękna więc pewnie dzień na dworku spędzacie....

My dzisiaj cały dzień sprzątaliśmy i mieszkanko aż lśni ;-):tak: zostały tylko 2 okna do umycia ale to już innym razem....jutro przyjeżdża teściowa na kilka dni :blink:
Jutro też jedziemy z Kacperkiem na echo serca...trzymajcie kciuki!

Miłego wieczorku :happy2:

Pajkaa spokojnie poczujesz i Ty ruchy :tak: przy pierwszym dziecku zazwyczaj jest to później a Ty do tego masz spory brzuszek więc Maluch ma dużo miejsca do brykania :tak:

Patrysiu biedny Bartuś tyle się nacierpi ale to dla jego dobra! Trzymam kciuki za udany zabieg i cały czas modlę się o jego zdrówko! :tak: silny z niego chłopczyk da radę! :tak: i Wam też zdrówka życzę, aby katarek szybko przeszedł! :tak:
a co to jest za krem jak go się stosuje nie wiedziałam ze jest takie coś po szczepieniu a z chęcią bym go kupiła:tak:
Patrysiu to krem znieczulający i stosuje się go przed szczepieniem, smaruje się np. rączkę godzinę przed szczepieniem i przykleja plasterek :tak: Kacper ani razu nie płakał na szczepieniach :happy2:

Royanna zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!:tak: Alanek jak pięknie rośnie :-)

Tusia bardzo dobrze Cię rozumiem że się martwisz, to normalne, ja też się martwiłam i nieraz czarne myśli miałam szczególnie wtedy jak wystąpiło plamienie, ale trzeba być dobrej myśli mimo wszystko, tym razem będzie dobrze kochana!!! limit złego już wyczerpałyśmy! Głowa do góry i postaraj się cieszyć ciążą a nie ciągle zamartwić bo i maluszek wyczuwa Twój strach. BĘDZIE DOBRZE! :tak:

Marcelkowa mama trzymam kciuki za usg w niedziele!:tak: ciekawe czy lekarz już zasugeruje jaka płeć:blink:

Ryba najważniejsze że wszystko ok a mdłości w końcu miną :tak:ja i moja gin liczymy wiek ciąży według OM mimo iż na usg wychodzi że ciąża jest większa ;-)

Pyszczek, Gosia, Kinga, Kindzia, Anufifi, Czarodziejka, Bershka
i pozostałe dziewczynki serdecznie pozdrawiam :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pajkaa spokojnie poczujesz i Ty ruchy :tak: przy pierwszym dziecku zazwyczaj jest to później a Ty do tego masz spory brzuszek więc Maluch ma dużo miejsca do brykania :tak:

tez sobie to tak tłumacze własnie:)
a to moj brzuszek z rana nawet nie taki wielki :p (dobrze jest siebie tłumaczyc no nie :p)

2co3f5l.jpg
 
Do góry