reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastinko 3mam mocno kciuki, leć do gina najszybciej jak to możliwe!

Witam was w niedzielny poranek
u nas ślicznie dziś słonecznie.
Pozdrawiam was wszystkie! :)
 
reklama
Witam

O jakie zmiany:):)
Fajnie tak z nadejsciem wiosny nowe forum i nowe nadzieje!!!!!
Moj M oglada Justyne (powtorke)i ma "kisiel w majtach" hihihihi
Dzastina, kurka ale masz zawirowania, no fakt a jak tym razem sie udało, drzwon do gina koniecznie a jak nie odbierze to jutro z rana i wypytaj sie czy masz jeszcze brac to lekarstwo czy nie, koniecznie napisz co i jak:) jestem z Toba:)
Empik82 jednym sie udało zaplanowac innym nie ale wszystkie sa szczesliwe, u Ciebie tez tak bedzie, przed owu to jeszcze nic nie znaczy, licza sie godziny co najmniej 48h przed owu to na dziewczynke:, ale lepiej tak 2,5 -3 dni wczesniej:)
Płec dziecka mozna juz poznac na Twoim etapie ciazy, tzn z połozenia guzka płuciowego, w 12-13tyg i chłopcy i babeczki maj atakie wypustki, ktore u chłopcow rosna a u dziewczyn sie chowaja i sek w tym jakie jest połozenie tego guzka, masz zdjecie usg z 12-13 tyg ? wklej polukamy. A tak to pewnie po 20tyg na połowkowych dostaniesz informacje o płci.
Tusia nie odpowiem bo nie mam pojecia, dobrych wynikow z toxo, a kiedy umawiasz sie na pierwsza wizyte z ginkiem? bo jak niedługo to chyba nie ma sensu robic bety? nie wiem
Beresha zacznie chodzic to spadnie waga, nie ma sie co martwic, powodzenia we wtorek
Modle sie za zdrowko Bartusia, Patrycja sa jakies wiesci?


Miłego..............
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)
U nas też pięknie słonko świeci :tak:
Fajne to nowe forum ale trzeba sie przyzwyczaić :tak::-)

Dzastina dodzwoniłaś się do lekarza? daj znać co powiedział! trzymam kciuki żeby było dobrze! pamiętaj co ma być to będzie :tak:

Tusia jak chcesz to możesz zrobić betkę, napewno nie zaszkodzi...mi osobiście wystarczył pozytywny test :tak: trzymam kciuki za dobre wyniki i żeby wszystko było dobrze! :tak:

Patrysiu jak będziesz miała jakieś wieści o Bartusiu to napisz!

Bershka jak po egzaminie?

mpik82 ja nie planowałam płci ale możesz poczytać właśnie wątek udało mi się zaplanować płeć dziecka https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/udalo-mi-sie-zaplanowac-plec-dziecka-32063/serdecznie Ci gratuluję że udało się za pierwszym razem :happy: skoro przytulanka były przed owulką to jest duża szansa na dziewczynkę ale i tak wszystko zależy od tego z góry :tak:
ja jestem w 17 tc ale jeszcze nie znam płci, na usg wybieram się w 20tc :tak: życzę Ci spokojnych kolejnych miesięcy ciąży!

Miłej niedzieli dziewczynki :happy:
Buziaki
 
Dzastinko dzwoń do lekarza i powodzenia :-)

Paula byłam na egzaminie, czuję ze dobrze ale wyniki dopiero o 16 tej wiec muszę podjechać na uczelnie ponownie :eek::sorry:

miłego dnia
 
Dziękuje za odpowiedzi;)
Ja miałam cykle 28-29 dniowe, przytulanko bylo 5,10,12(grudnia) dnia cyklu a owu z testu wyszlo 14/15grudnia. WIĘc może uda się mi moja MILENKA:) hehe Nio chyba, ze nie to będzie Miłoszek lub Hubercik.. nie mogę sie zdecydować:)
Mam zdjęcie z 12 tc ale w sumie tam nic nie widac, lekarz badal przezierność i na tym bardziej się skupił:) teraz ide za tydzień, bo mi się L4 kończy, ale nie wiem czy bedzie mnie badał:) bo chyba tak co dwa, trzy tygodnie to za często na Usg, co?
Paula25 dziękuje za linka:)
Gratuluje wszystkim mamusiom, które dowiedziały się niedawno, że są w ciązy!! Nio i reszcie -wspaniałych miesięcy :)bez strachu i obaw:) Buziaczki
 
Dziewczyny co wam opowiem to opowiem...
Dodzwoniłam się do ginka...a on na mnie z grubej rury.. że po co ja ten test robiłam, że on mnie badał i ciąży nie było, że to wynik leku któy biorę... i z ryjem na mnie..!!! To jak się wku.... i do niego mówie...A co pan chciał zobaczyć w 22 dc??? Ciążę? Z Czarkiem byłam w 4 tygodniu ciąży i pan jej nie widział a teraz w 22 dc??? Czemu mi pan badań krwi nie zlecił??? I on mnie dosłownie zbył!!!! Rozryczana i załamana siadłam na kiblu... i myśle i myśle... Znalazłam tel do mojego awaryjnego gina,.... I on przez telefon mi wytłumaczył wszystko... Że ani ten lek ani torbiel nie podnoszą aż tak hormonu Beta Hcg i że mam ogromne szczęście.. Bo ten lek zawiera Progesteron który ją podtrzymuje!!! Kazał brać te leki nadal i do tego kwas foliowy 1x1... ( biore od roku) za tydzień mam wizytę i mojego gina i zobaczymy co mi powie... jak się okaże że jestem w ciaży... to suchej nitki na nim nie pozostwie!!! Wydre na niego ryja tak jak on na mnie dziś przez tel... i zrobie to przy pacjentkach!!! Kupiłam Bobo Test strumieniowy i jutro go zrobię z rańca... zobaczymy czy wyjdzie ciemniejsza jeśli tak to znaczy że ciąża jest...a w piętek ide na betę... zeby mu wynikiem przed oczami poświecić!!!
 
reklama
Dzastina ja też bardzo jestem ciekawa jak tam u ciebie... byłaś u ginekologa może? wiedz że my tu czekamy na wieści ;) buźka

Miłego wieczorku dziewczyny:)
My dziś byliśmy na małej goścince u rodziców. A teraz już w domku siedzimy. oglądam z Filipkiem bajkę na dvd a mężuś pracuje troszkę w firmie.
tyle u nas..
 
Do góry