reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
My ostatnio właśnie próbowaliśmy i 3 razy były staranka przed owulką.
ale wątpię aby się udało bo z temperatury wyszło że miałam skok 18 dnia cyklu a ostatnie współżycie było 14dc. więc za dużo czasu... raczej pleminiczki nie dały rady przeżyć :D
Myślę że najlepiej będzie jak bez ciśnień podejdziecie do starań. Wtedy powinno wam być łatwiej i przypuszczam że szanse na zaciążenie wzrosną :) Powodzenia i wytrwałości życzę.

Czarodziejko widzisz Maks już miesiąc skończył! :)) no leci czas leci...
zdróweczka dla starszego smyka życzę. pozdrawiam

Miłego wieczorku dziewczyny! :happy:
 
Paula- Kochanie a jak u Ciebie samopoczucie?
Czytam ze malutkie dokazuje w brzuszku :)))) Z tygodnia na tydzien bedzie intensywniej.. :)
Kiedy masz Usg ....?
Pewnie ciekawa jestes kto tam piętkami smyra w środku :)
Czarodziejko chyba ściągnęłam Cię myślami :-) wszystkiego najlepszego dla Maksia z okazji skończenia miesiąca i zdrówka dla starszego synka :tak:
U mnie ok :tak: czuję się dobrze, teraz jak już czuję Maluszka jestem spokojniejsza :tak: czasami dopada mnie senność ale to bardziej wina pogody tak jak dzisiaj po obiadku położyłam się i zasnęłam :tak: a to że nie możemy się doczekać kogo mam w brzuszku to napewno...wkońcu nie wiemy jak mamy się zwracać Ona czy On ;-) usg najprawdopodobniej 30 marca :happy: Pozdrawiam!

Agnieszko a co u Ciebie? jak przygotowania do staranek?

Agniesiak a jak tam Twoja wysypka? zniknęła?

Miłego wieczorku dziewczynki :happy:
Zaraz po dobranocce ide usypiać Kacperka...​
 
Agnieszko a co u Ciebie? jak przygotowania do staranek?

Dziękuję u mnie wszystko ok:)
dziś testowałam bo @ mi się spóźnia,dziś mam 37 dzień cyklu i nic...test wyszedł negatywny więc pewnie cykl mi się rozregulował na maksa :confused2:
Nie długo wybieramy się na urlop do Pl i tam mam zamiar na spokojnie zrobić sobie wszystkie badania przygotowujące do ciąży bo chcę wiedzieć czy wszystko ze mną jest ok ;-)
 
Jestem załamana:-:)-:)-:)-(

Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(
 
[/CENTER]
U mnie ok :tak: czuję się dobrze, teraz jak już czuję Maluszka jestem spokojniejsza :tak: czasami dopada mnie senność ale to bardziej wina pogody tak jak dzisiaj po obiadku położyłam się i zasnęłam :tak: a to że nie możemy się doczekać kogo mam w brzuszku to napewno...wkońcu nie wiemy jak mamy się zwracać Ona czy On ;-) usg najprawdopodobniej 30 marca :happy: Pozdrawiam!
Ciesze się że u ciebie dobrze wszystko:) dzidzia zdrowo rośnie! :) za miesiąc wiec usg i bedziecie wiedzieli :) pozdrawiam ciepło


Patrysiu ojejj .... :-( pomodlę się o Bartusia. Mam wielką nadzieje że będzie wszystko dobrze, trzeba wierzyć w to i się modlić. Tulam
 
Jestem załamana:-:)-:)-:)-(

Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z Bartusiem.
Musi być ok...3 ma za to kciuki.
 
Jestem załamana:-:)-:)-:)-(

Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

Ojej Patrysiu :-( przykro mi ale trzeba być dobrej myśli :tak:dobrze że lekarze szybko zareagowali i zawieźli Bartusia do Gdańska tam mają lepszy sprzęt i pomogą Bartusiowi :tak: będzie dobrze!!! Pomodlę się na małego i będę trzymać kciuki!!!

Agnieszko a może @ nie przyjdzie hmm...;-) a na ile wybieracie się do Polski? dobrze że porobisz sobie wszystkie badania, potem spokojnie będziecie mogli zacząć staranka :tak:

Kinga zastanawiam się czy wytrzymam do tego 30 marca bo strasznie jestem ciekawa kto u mnie mieszka ale z drugiej strony ten czas tak szybko leci że nim się obejrzę już będe miała połowe ciąży :eek::-)
również pozdrawiam :happy: A Ty jak się czujesz? nadal jeździsz na zastrzyki?

My z M będziemy kibicować Justynie! :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agnieszko a może @ nie przyjdzie hmm...;-) a na ile wybieracie się do Polski? dobrze że porobisz sobie wszystkie badania, potem spokojnie będziecie mogli zacząć staranka :tak:

Do Polski jedziemy za nie całe 3 tygodnie:)
Test wyszedł negatywny więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @ a badania chcę sobie porobić aby wiedzieć czy wszystko jest ok:)
 
reklama
Kinga zastanawiam się czy wytrzymam do tego 30 marca bo strasznie jestem ciekawa kto u mnie mieszka ale z drugiej strony ten czas tak szybko leci że nim się obejrzę już będe miała połowe ciąży :eek::-)
również pozdrawiam :happy: A Ty jak się czujesz? nadal jeździsz na zastrzyki?
:tak:
Cały czas jadę na zastrzykach z ketanolu. Tyłek boli ale cóż jak trzeba to trzeba:sorry: najważniejsze że mi pomaga. W pn-wt idę do lekarza niech zobaczy i oceni co dalej.
Na pewno wam szybko zleci do tego 30go zobaczysz!!:tak:;-)
 
Do góry