reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny co wam opowiem to opowiem...
Dodzwoniłam się do ginka...a on na mnie z grubej rury.. że po co ja ten test robiłam, że on mnie badał i ciąży nie było, że to wynik leku któy biorę... i z ryjem na mnie..!!! To jak się wku.... i do niego mówie...A co pan chciał zobaczyć w 22 dc??? Ciążę? Z Czarkiem byłam w 4 tygodniu ciąży i pan jej nie widział a teraz w 22 dc??? Czemu mi pan badań krwi nie zlecił??? I on mnie dosłownie zbył!!!! Rozryczana i załamana siadłam na kiblu... i myśle i myśle... Znalazłam tel do mojego awaryjnego gina,.... I on przez telefon mi wytłumaczył wszystko... Że ani ten lek ani torbiel nie podnoszą aż tak hormonu Beta Hcg i że mam ogromne szczęście.. Bo ten lek zawiera Progesteron który ją podtrzymuje!!! Kazał brać te leki nadal i do tego kwas foliowy 1x1... ( biore od roku) za tydzień mam wizytę i mojego gina i zobaczymy co mi powie... jak się okaże że jestem w ciaży... to suchej nitki na nim nie pozostwie!!! Wydre na niego ryja tak jak on na mnie dziś przez tel... i zrobie to przy pacjentkach!!! Kupiłam Bobo Test strumieniowy i jutro go zrobię z rańca... zobaczymy czy wyjdzie ciemniejsza jeśli tak to znaczy że ciąża jest...a w piętek ide na betę... zeby mu wynikiem przed oczami poświecić!!!
Dzastinko mi test wyszedł własnie 23dc.
trzymam kciuki za ciebie.a do tego gina ja juz bym nie poszła no chyba wydrzeć sie na niego.
 
reklama
Dziewczyny co wam opowiem to opowiem...
Dodzwoniłam się do ginka...a on na mnie z grubej rury.. że po co ja ten test robiłam, że on mnie badał i ciąży nie było, że to wynik leku któy biorę... i z ryjem na mnie..!!! To jak się wku.... i do niego mówie...A co pan chciał zobaczyć w 22 dc??? Ciążę? Z Czarkiem byłam w 4 tygodniu ciąży i pan jej nie widział a teraz w 22 dc??? Czemu mi pan badań krwi nie zlecił??? I on mnie dosłownie zbył!!!! Rozryczana i załamana siadłam na kiblu... i myśle i myśle... Znalazłam tel do mojego awaryjnego gina,.... I on przez telefon mi wytłumaczył wszystko... Że ani ten lek ani torbiel nie podnoszą aż tak hormonu Beta Hcg i że mam ogromne szczęście.. Bo ten lek zawiera Progesteron który ją podtrzymuje!!! Kazał brać te leki nadal i do tego kwas foliowy 1x1... ( biore od roku) za tydzień mam wizytę i mojego gina i zobaczymy co mi powie... jak się okaże że jestem w ciaży... to suchej nitki na nim nie pozostwie!!! Wydre na niego ryja tak jak on na mnie dziś przez tel... i zrobie to przy pacjentkach!!! Kupiłam Bobo Test strumieniowy i jutro go zrobię z rańca... zobaczymy czy wyjdzie ciemniejsza jeśli tak to znaczy że ciąża jest...a w piętek ide na betę... zeby mu wynikiem przed oczami poświecić!!!

Dzastina co za kre.... z tego lekarza,powinien dbać o swoją pacjentkę a on z pyskiem jeszcze wyskoczył no...
Ja już bym do niego na wizytę nie poszła na pewno.
Ewentualnie wpadłabym do gabinetu z wynikiem bety i udowodniła mu że nie miał racji!
Głowa do góry Dzastina:)
 
Dzastina dobrze że zadzwoniłaś do tego drugiego lekarza!!! :eek: kobieca intuicja ;-) lekarz też może się mylić a badał Cię przecież to jeszcze mogło nic nie być widać! ale że tak Ci powiedział to skandal powinien najpierw drugi raz Cię zbadać!!!! :wściekła/y: Dobrze przynajmniej że jesli jesteś w ciąży to ten lek nie szkodzi a pomaga :tak: zrób jutro test a potem zobaczysz co dalej! Trzymam mocno kciuki Kochana!!!! :tak:
 
Dziewczyny co wam opowiem to opowiem...
Dodzwoniłam się do ginka...a on na mnie z grubej rury.. że po co ja ten test robiłam, że on mnie badał i ciąży nie było, że to wynik leku któy biorę... i z ryjem na mnie..!!! To jak się wku.... i do niego mówie...A co pan chciał zobaczyć w 22 dc??? Ciążę? Z Czarkiem byłam w 4 tygodniu ciąży i pan jej nie widział a teraz w 22 dc??? Czemu mi pan badań krwi nie zlecił??? I on mnie dosłownie zbył!!!! Rozryczana i załamana siadłam na kiblu... i myśle i myśle... Znalazłam tel do mojego awaryjnego gina,.... I on przez telefon mi wytłumaczył wszystko... Że ani ten lek ani torbiel nie podnoszą aż tak hormonu Beta Hcg i że mam ogromne szczęście.. Bo ten lek zawiera Progesteron który ją podtrzymuje!!! Kazał brać te leki nadal i do tego kwas foliowy 1x1... ( biore od roku) za tydzień mam wizytę i mojego gina i zobaczymy co mi powie... jak się okaże że jestem w ciaży... to suchej nitki na nim nie pozostwie!!! Wydre na niego ryja tak jak on na mnie dziś przez tel... i zrobie to przy pacjentkach!!! Kupiłam Bobo Test strumieniowy i jutro go zrobię z rańca... zobaczymy czy wyjdzie ciemniejsza jeśli tak to znaczy że ciąża jest...a w piętek ide na betę... zeby mu wynikiem przed oczami poświecić!!!
koniecznie z wynikiem bety do takiego gina co za bałwan to tak ci szybciutko test wykazał(chyba że coś nie doczytałam)?
 
A my dzisiaj po południu wybraliśmy się do kawiarni na ciacho i kawkę/gorącą czekoladę :-) a potem przyjechaliśmy na obiadek do moich rodziców :tak:

Bershka no myśle że egzamin zaliczony :tak::-)

mpik82 moja koleżanka obie ciąże chodziła prywatnie do gina co 2-3 tygodnie miała wizyte i za każdnym razem miała robione usg a córeczki ma śliczne i zdrowe! :tak: tylko państwowo zalecaja 3 usg na całą ciąże bo taki mają limit :hmm: trzymam kciuki aby była córeczka ale tak naprawde nie ważne co będzie ważne żeby było zdrowe! :tak:

Miłego wieczorku dziewczynki :happy:

Dziewczynki czy Wam też tak muli to nowe forum (po zmianie)? :-:)confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzastina no to czekamy z tobą na wizytę u gina i nie martw sie na pewno bedzie okej, 3mam kciuki aby to była fasoleczka:) a jutro daj znać jak tescik!
Paula miło spedziliscie popołudnie :)

dziś po 20 na HBO bedzie fajna komedia; nie zadzieraj z fryzjerem :) polecam!! ;)
 
reklama
Troszkę dziwne to nasze BB nie mogę się odnaleść... moze dlatego że byłam przyzwyczajona do starego...
Strasznie sie boję... zboczona jestem chodzę z tym testem w ręku i się na niego gapię!!! Ta kreska taka ładna... mam nadzieję że jutro będzie ładniejsza to wrzuce fotkę bo ten jest nie wyraźny i ledwo ledwo widać na zdjeciu... boję się że ten czar pryśnie...

Mąż mnie tula i całuję i taki miluńki się zrobił, i kawkę zbożową mi z mleczkiem zrobił.... kochany!!! Może zrobie mu prezent na urodziny w listopadzie:-D:-D Jeny żeby wszystko było dobrze a test okazał się fasolką:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Błagam was o kciuki... zaciskajcie mocno!! Miłego wieczorku życzę wszystkim i całuski:tak::tak:
 
Do góry