reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

gie-goska jak Kacperek po szczepieniu? marudny troch był? Czy łagodnie to przeszedł
Kacper moment wklucia przespal tylko troszke zakwilil...w domu tez spal wiecej niz normalnie ale wieczorkiem standardowo marudzil hehe
Jestem załamana:-:)-:)-:)-(

Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

Patrysiu tak mi przykro:-(ale wierze ze z Bartusiem bedzie wszystko dobrze...

Paula slicze truskawki:-)zazdroszcze:-)

a ja dzis bylam na nowym mieszkanku i nieuchronnie moment przeprowadzki sie zbliza:-)Jeszcze 6dni i na swoim..jutro jedziemy kupic kafelki na sciane do kuchni i finito:-)
 
reklama
Jestem załamana:-:)-:)-:)-(

Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

mnie pomogła ta modlitwa na dwóch OIOM-ach
:-(
Sługo Boży Janie Pawle II,
za Twoim pośrednictwem proszę
o łaskę dla mnie (i moich bliźnich).
Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą
zbawienną pomoc.
Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,
o które się modlę...

(wymienić prośby)

Uproś mi dar umocnienia mej wiary,
nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał,
że o cokolwiek w Jego imię poprosimy
to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie,
pełen ufności, proszę Cię o łaskę
wysłuchania i obdarzenia tym,
o co się modlę za wstawiennictwem
Sługi Bożego Jana Pawła II.
Wysłuchaj mnie, Panie.


Amen.


Patrysiu wierzę, ze będzie dobrze z maluszkiem !!!! Wspieraj siostrę.

Tusia GRATULUJĘ !! :-):-):-)

Ryba
myśl pozytywnie, często się zdarzają takie przypadki a później jest ok ;-)

Ranka pod opatrunkiem ładnie się goi. Zadzwonili wczoraj ze szpitala w tej sprawie i lekarz przez tel poinstruował mnie jak zmienić opatrunek prawidłowo w takim przypadku

Poza tym Kubusiek waży 8 kg !! Przybrał przez m-c 1,4 kg i znowu nie wiem czy nie za dużo :-D:-) i tak to ze mną jest. I tak źle i tak nie dobrze

Jutro o 09.00 mam poprawkę egzaminu. Trzymajcie kciuki bo jak nie zdam to warunek :eek:

buziaki
 
BRAWO!!! JUSTYNA MA ZŁOTO!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-)​

Ale emocje!!! Normalnie aż się popłakałam!!! Justynka zasłużyła na ten medal!!! :tak::-):-)​

Ranka pod opatrunkiem ładnie się goi. Zadzwonili wczoraj ze szpitala w tej sprawie i lekarz przez tel poinstruował mnie jak zmienić opatrunek prawidłowo w takim przypadku
Poza tym Kubusiek waży 8 kg !! Przybrał przez m-c 1,4 kg i znowu nie wiem czy nie za dużo :-D:-) i tak to ze mną jest. I tak źle i tak nie dobrze
Jutro o 09.00 mam poprawkę egzaminu. Trzymajcie kciuki bo jak nie zdam to warunek :eek:
Bershka cieszę się że ranka się goi :tak: no i dobrze że nie musicie jechać do szpitala...no Kubuś ładnie przybiera :tak: jak pojedziecie do Krakowa to go nie poznają :-D nie martw się najważniejsze że przybiera jak zacznie chodzić to zrzuci ;-):tak: Trzymam kciuki za Twój jutrzejszy egzamin Jolu!!!! Powodzenia!

Gosiu no to przeprowadzka na dniach...super!!! :-)

Kinga biedna pewnie już nie możesz siedzieć na pupie....ale jak ma pomóc to trzeba! najważniejsze że już nie boli Cie ten mięsień! Wracaj szybko do zdrowia! :tak:

Dobranoc, spokojnej nocy dziewczynki :happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula mnie też łzy stanęły w oczach jak zobaczyłam rywalizację Justyny. BRAWO !!!

Wizyta w szpitalu we wtorek to go nie poznają :tak::-):rofl2:

Dobrej nocki
 
Witam kobietki kochane.Nasze BB zmieniło sie że Ho Ho.muszę zaczaic co i jak teraz.:eek:
Dziękuję jeszcze raz za oficjalne Gratki.
Nie będę ukrywac bardzo się boję i modlę się o zdrową ciążę i zdrową dzidzie.

Paula-tak u ciebie to mija tak szybko.dopiero wstawiłas suwaczek a to
juz połowa sie zbliża.super,że jest wszystko dobrze.:tak:
Bershka-super kobito,robisz wszystko perfekcyjnie a za egzamin trzymam kciuki.
Patrysiu-na pewno z Bartusiem bedzie dobrze tam są specjalisci i szybko mu pomogą.
Gosia-super,nowy domek sama radość.
Agniesiak-co u ciebie i Tomusia?
Agnieszkakk-tak porobisz badanka i będziesz spokojna.:tak:

I tak jutro jade na badanko z Toxoplazmozy i tak myslę czy jest sens robic bete?
poradzicie coś.tak cały czas mysle test wyszedł mi w 23dniu cyklu(ten piewszy) i albo miałam jakis kruciutki cykl
albo nie wiem, co o tym myslicie?
Miłej niedzieli.:tak:
 
Piękne to nasz BB... Śliczniutkie:-):-)

Dziewczyny boję się strasznie... właśnie zrobiłam test ciążowy... jest druga kreska ale bladzioch że ho ho..boję się że to po lekach ale w ulotce nic nie pisze... boję się panicznie że ten czar znów pryśnie!! A w ulotce pisze że Provery nie powinny zażywać kobiey w ciąży,,, chryste co mam zrobić??? Jestem przerazona i boję się strasznie... po południu zadzwonie do ginka... Boże dziś niedziela.. żeby odebrał, żeby odebrał.. mięgo słonecznego dnia.... buziaki,
 
Tusia...gratuluje Ci z całego serca i życzę by wszystko było jak najlepiej :)

Dzastina matko , u Ciebie takie wahania ze zawału można dostać ....
Oby wszystko było dobrze ...dzwoń do gina jak najwczesniej będziesz mogła ...i dawaj znać .

buziaki dziewczynki .

nie moge sie tu odnaleźć za bardzo teraz ....

Paula ja tez wczoraj ryczałam przy złocie Justyny i brązie dziewczyn ....normalnie takie emocje ze wybuchałam płaczem ....to niesamowite , niewyobrazam sobie ich odczuć skoro ja przed twlewizorem miałąm z 300 cisnienia któe zakończyło sie wybuchem płaczu to one chyba tam odlatują w takiej chwili :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczynki:)
Mam pytanie do kobietek, które się starały o dzieciaczka konkretnej płci:) Wyszło WAM planowanie? Ja bardzo chciałam dziewczynkę:) Przytulaliśmy się przed owulką potem już nie:) Udało nam się w pierszym cyklu i obecnie jestem w ciąży:) Proszę DAJCIE znać:) ja jestem strasznie ciekawa kto tam u mnie mieszka w środku:)? Kiedy poznałyście płeć dziecka????
Z góry dziękuje za odpowiedz :)
 
reklama
Wow Dzastinko.:szok:
Trzymam kciuki i daj znac nam co i jak ale aby twoje marzenie się spełniło.:tak:
no nie wiem co z tymi suwaczkami kazdy pokazuje co innego
1.tyg.4
2.tyg.4i 1dzień
3.tyg.4 i dwa 2 i który to dobry?:eek:
Empik82-wiecej na ten temat poczytasz na wątku udało nam sie zaplanowac płeć dziecka.buziak.
 
Do góry