reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witojcie!!:-D
Kinga przykro mi, że nie wyszło w tym cyklu. Rozumiem Twoją decyzję. Dobrze, że będziesz nas odwiedzac:)
No i oczywiście- Anufifi - STO LAT DLA FILIPKA!! ;-)
Czarodziejko to juz finisz tuż tuż;-) Matko ja to już trzęsę portami na samą myśl;-):-D
Patrysiu- a wyspałaś się z dwójką szkrabów?;-):-)
 
reklama
Anufifi, 100 latek dla Filipka.

Kinga, szanuję Twoją decyzję, pewnie, że jeszcze masz czas na drugie dziecko. Ja to już jestem po trzydziestce i dlatego tak mi zależy, chociaż jakiś czas temu dałam sobie czas tak do 35 roku. Zostało mi już niecałe 2 lata i myślę, że chyba wydłużę sobie czas jeśli się nie uda.

U Royannki wszystko OK. Ma mało czasu, ale obiecała, że jak znajdzie chwilę to się odezwie.
 
Kobitki kikutek odpadł Alankowi:-)

PYSZCZEK Sebulek słodziachny:-)widac ze w leżaczku mu się podoba:-)ps.ja karmie różnie bo ogólnie na zawołanie tak wiec w nocy co 2-3 godzinki(bardziej co 3 godziny)a na dniu tu tym bardziej różnie bo jak tak nie ma parcia na sen to nawet co godzinke a jak sobie pośpi to też co 2-3 godzinki:tak:


Witojcie!!:-D

Patrysiu- a wyspałaś się z dwójką szkrabów?;-):-)
witojcie witojcie:-Djakoś się dało wyspać bynajmiej Dominiś dzięki temu spał bo tak to by nie dał hehe:cool2:ps.a powiedz jak ty się czujesz jak Tomaszek no i jal ostatnie przygotowania bo i u ciebie nie wiele czasu zostało;-):-)

To dobrze że u ROYANNY wszystko wsio ok:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki
byłam dzis na wizycie....wszystko pieknie przygotowane do porodu tylko potrzebny jest "rozruch"...wiec nie pozostaje mi nic innego jak wziąść sprawy w swoje ręce i zbałamucic męża
5.gif
....TO ZALECENIE GINKI... :)))))

Maluszek wazy 3200 z kawaleczkiem...ale na tym etapie ciązy rozbieznosci moga byc spore....

Kinga- narobilas smaka i sobie poszlas...ehhh kobieto!!!!

Witam was:-)
Ale się uśmiałam tym postem:-D;-)
 
Cześć dziewczyny...

Moje samopoczucie bez zmian,,,, może brak słońca tak na mnie wpływa... nie wiem...

Powiem ci Kinga że ja chyba też zrezygnuję na jakiś czas... Muszę odpocząć... Może jak skończymy budować dom to wtedy ponowimy próby.....ale jeszcze nie wiem.. zawsze dążyłam uparcie do celu... ale już opadam z sił,... dziś 25 dc. Wiem że nadzieja umiera ostatnia ale moja umarła już dawno.. a ja się oszukuję.. pozdrawiam was całusy...

Paula a ty pewnie już masz śliczny brzusio....:tak::tak::tak:
 
Witam wieczorkiem :happy2:

Czarodziejko trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą...to już niedługo i będziesz miała Maksymilianka przy sobie :tak:

Pyszczek brakuje nam tutaj Was jak długo nie piszecie :tak: Sebuś jest śliczny i ładnie sobie radzi jak widzę :-) fajnie że podoba mu się leżaczek :-)

Kinga jak ja urodziłam Kacperka miałam 25 lat a teraz przy drugim Maluszku będe miała 30 więc jakby nie patrzeć Ty masz jeszcze czas ;-):tak::-)
p.s. jak tam tv się spisuje? ;-)

Agniesiak teraz jak wiesz że będzie napewno Tomaszek to pewnie kupujesz wszysto pod kątem chłopca co?;-):-)

Ryba dzięki za info o Royannce :happy2: pozdrów ją bardzo serdecznie :tak: a co u Ciebie?

Patrysiu wcześniej pewnie Dominiś spał z Tobą a teraz Alanek zajął jego miejsce to normalne że jest trochę zazdrosny :tak:

Dzastina jak przyjdzie czas to i Ty zostaniesz podwójną mamusią :tak: tulam mocno...oby do wiosny będzie więcej słonka to i lepsze samopoczucie :tak:
a mój brzusio zaokrągla się :tak:;-):-)

Nadia a u Ciebie jak przygotowania do porodu? :-)

Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich! :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Paula no to sama widzisz.... mam czas :)) i jestem do tego pozytywnie nastawiona. Tak widocznie miało być.
A tv ekstra, Filip zachwycony! oglądał dziś pioruna i shreka na dvd :) Jutro nam kablówkę podłączą.

Dzastina każda z nas ma swój czas i tak to jest... niczego nie przyśpieszysz ani nie opóźnisz bo kiedy nadejdzie ten czas to zostaniesz podwójną mamą:) doczekamy się na pewno. Ty pewnie wcześniej odemnie! ;) a potem bedziesz mi kibicowała tu! :tak:

Patrycja zazdrość na pewno w końcu minie.. ale trzeba z dzieckiem dużo i odpowiednio o tym rozmawiać :)
 
reklama
Paula, dziękuję, że pytasz. U mnie nastał teraz najgorszy etap cyklu - oczekiwanie na rezultat staranek. Jakoś specjalnie się nie nakręcam i chyba podchodzę do tego bardziej na luzie.
 
Do góry