reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czarodziejko no to seksić się ile wlezie :-p;-) maluszek ladnie przybiera widzę. Oj już naprawdę prawie że finisz u ciebie rybka :happy2:
Paula wiem że pewnie was zaskoczyłam. ale taką podjęliśmy decyzje. I chciałabym abyście były ze mną mimo tego że sie narazie nie staramy już.

Dobranoc

p.s. jutro jestem uwieziona w domu bo muszę na kuriera czekać:sorry2: za to popołudnie bedzie ciekawsze:tak:
 
Paula-jak to dzisiaj masz imeninki to BUZIAK.;-)
a co mojej kręcącej się głowy to nie wiem może osłabiona byłam
bo troche mi tej krwi wzieli.
Kinia-przykro mi,ze na razie się nie udało ale
na pewno będziesz jeszcze mamą.:tak:
Czarodziejko-świetny ten obrazek,uśmiałam się :-D
fajnie,że synek dobrze warzy i gotowy do przyjścia na swiat.
Pajkaa-ależ fajna fasolinka.:tak:
Dzastinka-tak w moim otoczeniu też są takie rodzinki a
nawet gorsze :dry: i może przykre ale prawdziwe. bardzo boli
ta sytuacja.:-(
No nic Buziak dla wszystkich coś mało ostatnio piszecie babeczki.
 
Dzień dobry ...dzisiaj ja się chwale :)
oto moja siła napędowa życia
Od wczoraj 7 latek i dwulatek ...no i M sie gdzies przewija ...


1.jpg11.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 
Dzień dobry :happy: u nas dzisiaj śnieżek lekko pruszy :happy:

Kinga oczywiście że jesteśmy i będziemy z Tobą :tak: nawet nie myśl inaczej ;-)
widzę nowy suwaczek i chyba wybieracie się do Stockholmu :-) fajnie :happy:

Tusiu nie obchodzę teraz imienin ale dziękuje ;-)

Anufifi super zdjęcia :-) bardzo fajna z Was rodzinka :-) no i sto lat dla Filipka!!! :tak:

Dzastina jak samopoczucie?

Pyszczek, Gosia o Royannie już nie wspomne dawno nic nie pisały....dziewczynki chwalić się co potrafią już Wasze maluszki :-) fotki mile widziane :tak:

Pozdrawiam wszystkich. Buziaki :happy:
 
Dzień Dobry :)

W koncu sie z męzem nie posexilismy bo zaczelam plamic troszkę...to zapewne po badaniu ginekologicznym....szyjka juz tak wrazliwa ze wystraczy ja dotknąc i prosze....do tego skurczybyki się pojawiły...

Anufifi- ale piękne te zdjęcia...i chłopcy jacy super...Boże jak takie malenstwo rozczula..Tomeczek cud miód!!!!!!! No i Twoj Pan...takie fajne ciastko ;)))))

Kinga- to ty mloda dupeczka jestes....
Szkoda troche ze jednak postanawiasz inaczej bo ja uwielbiam Wam kibicowac w staraniach ale rozumiem i szanuję decyzję..
 
Paula mi też bedzie miło z wami tu porozmawiac czasami:)
Tak lecimy do Szwecji we wrześniu. W zeszłym roku też byliśmy ale to tak w odwiedzinach na wakacje.. tym razem na wesele lecimy do kuzynki:)
U nas też śnieg pruszył troszku
Czarodziejko no w tym roku ćwierćwiecze bede opijała wiec młoda jestem:) do 30tki mam czas na drugie dziecko! :tak: Mam nadzieje że jeszcze mi kiedyś pokibicujesz ;-) A co do twojego samopoczucia, może jeszcze w tym tygodniu urodzisz co? :)


Czekam na kuriera, dziś tv ma nam dostarczyć:)
 
reklama
WITAM:-)
No i jednak jakaś mała zazdrość weszła w Dominisiu a dlaczego bo jak w nocy karmiłam Alanka(sobie zawsze do łóżka go biore)i tak sobie śpimy nie kiedy razem i wtedy Dominiś nic jak tylko płakac zaczął a dlaczego bo chciał isć do mnie spać i tak sobie spałam z dwójką dzieciaczków:blink:
Hej dziewczynki
byłam dzis na wizycie....wszystko pieknie przygotowane do porodu tylko potrzebny jest "rozruch"...wiec nie pozostaje mi nic innego jak wziąść sprawy w swoje ręce i zbałamucic męża
5.gif
....TO ZALECENIE GINKI... :)))))

Maluszek wazy 3200 z kawaleczkiem...ale na tym etapie ciązy rozbieznosci moga byc spore....
no to super tak więc czekamy na synka :-)jeju ale jestem podekscytowana hehe nie moge się doczekac kiedy urodzisz:-)
juz piszę.... :)

Chcę wam przekazać że rezygnujemy z mężem na jakiś czas ze starań o drugiego dzieciaczka. Rozmawialiśmy dużo. Ta myśl przeszła mi już nie raz przez głowę w przeciągu ostatnich niecałych dwóch miesiecy..
Wieczorem pewna na 100% powiedziałam mężowi że chcę przerwy. Że teraz zaczniemy nowy rozdział w naszym wspólnym rodzinnym życiu. Ja mam dopiero 25 lat rocznikowo. Na drugie dziecko w sumie mam czas jeszcze. Nie będę sie tak upierała przy tym aby różnica wieku miedzy dzieciaczkami nie była duża bo większość życia mi umknie po miedzy palcami jak taka bede..
Puki co chce znowu poczuć że żyję, że mam jeszcze wiele do zrealizowania. Moja praca związana z fotografowaniem, mamy kasę z mężem wiec jeszcze skorzystamy z tego będziemy pewnie wyjeżdżać i kupimy sobie co nieco do mieszkania. Normalnie byśmy sobie na to nie pozwolili bo odkładaliśmy już na dziecko...
Staraliśmy się 13 miesiecy to nie jest mało i nie jest też nie wiadomo jak dużo, ale dla nas to była wieczność... Chcę odetchnąć.
Mówi się a weź na luz wrzuć to na pewno zajdziesz w ciązę a to nie tak bo u nas luz też był..
Szykuje nam się co nieco w tym roku mamy już plany... ciesze się że je zrealizujemy z mężem i synkiem.
Jak Filip pojdzie do przedszkola ja chcę zacząć w końcu pracę. A potem nie wiem... żyć normalnie i w koncu w odpowidnim dla nas czasie gdy już się wyszalejemy chociaż trochę to wtedy postarać się o maleństwo.
Taki założyliśmy sobie cel...
Moim marzeniem nadal jest mieć dwójkę dzieci i nie zrezygnuję. Ale poprostu teraz odkładamy to "na półkę"

Nie chcę was opuszczać bo bardzo się z wami zżyłam.
Bede do was zaglądała najczęściej jak to możliwe:)
Jestesmy prawie jak siostry. :)
Tyle wam zawdzięczam....
Mam nadzieje że mnie po niekąd zrozumiecie.
no szkoda że nie będzie staranka o maluszka drugiego ale jak piszesz nic na siłe i skoro macie takie plany i chcecie odczekać staranka aby je zrealizować to nic jak tylko kibicować :tak:ciesze się że nas nie opuścisz:-)buziolki:-)
śliczne zdjęcia:-)i STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM...DLA FILIPKA:-)
 
Do góry