reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Anufifi-śliczna rodzinka a TOMUŚ ma ten swój urok :-D
zresztą wszystkie Tomusie mają :-)
a dla FILIPKA -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
 
Witajcie :-)

Paula poczułam się wywołana do odpowiedzi :-D:-):-) Dzięki że czasem myślisz o mnie :) ;-)
Ja też się zastanawiam co u Gosi i Royanny. Royanna juz bardzo długo nie pisała nic, ale mam nadzieję że u nich wsio oki :)

Anufifi otaczasz się wspniałymi mężczyznami! :-):tak: Super mama super synków, aha i Wszystkiego Dobrego dla Filipka życzę! I pomyśleć że juz 7 lat ma, szybko Aniu czas leci, prawda..:)

Kinga skoro taką podjęliście decyzję z Mężem to będzie ona najlepsza dla Was na ten moment :tak: Masz rację, do trzydziestki jeszcze daleko, jeszcze masz czas na drugie dziecko. Ja też planuję drugie do 30stki ;-)

Czarodziejko od Ciebie zawsze taka dobra energia bije, skąd Ty ją bierzesz kobieto? :-):-):-)

Tusia Pozdrawiam serdecznie :)

Kicia Serdecznie Gratuluję! Twoja córeczka jest śliczna! :tak::-)

Kiki co tam u Was słychać?

Paula co do postępów mojego dzieciaczka to coraz częściej głowę podnosi leżąc na brzuszku i już potrafi całkiem długo ją utrzymać, choć jeszcze trochę się tym męczy i zaraz denerwuje :sorry2:

A oto zdjątko mojego Skarba z wczoraj, w leżaczku :) Aha - zapomniałam napisać że leżaczek świetnie nam się sprawuje, teraz nie wyobrażam sobie go nie mieć, a Sebcio też zadowolony, lubi w nim siedzieć podczas gdy ja gotuję lub robię coś w kuchni, albo jemy z M obiad czy kolację. Aha i zabawki tez mu się podobają, także jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim którzy mi polecili ten leżaczek :-)
 
Pyszczek Sebuś jaki słodziak :))) No to skoro i wy macie jeszcze w planie drugą dzidzię to może jeszcze się tu spotkamy jako staraczki:tak:;-)
 
Kiki wiesz co wczoraj dopiero jak byłam na uczelni na egzaminie M musiał pierwszy raz nakarmić Sebusia butelką i mówił że Sebuś tak śmiesznie cmoktał, nie wiedział co z tym zrobić :-D No ale jakoś wypił :)

Patrysiu cieszę się że Alanek taki grzeczny, daje Ci odpocząć i w ogóle :) A jak często go karmisz, tzn co ile? Buziaki dla Was!

Kinga myślę że się spotkamy :-) A tak w ogóle to ja też ćwierć wieku w tym roku :-D ale Ty na pewno wczesniej będziesz miała drugiego maluszka, bo my dopiero za jakieś 2-3 lata planujemy, chociaż kto wie :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga myślę że się spotkamy :-) A tak w ogóle to ja też ćwierć wieku w tym roku :-D ale Ty na pewno wczesniej będziesz miała drugiego maluszka, bo my dopiero za jakieś 2-3 lata planujemy, chociaż kto wie :-D
a to my ten sam rocznik! :-) kiedy kończysz? ja w sierpniu..
A co do drugiego dziecka to kto wie moja droga.. nie wiem kiedy my zaczniemy starania ale na pewno nie wcześniej niż za 2 latka jakoś.. Mniejsza o to. Ważne że bedziemy tu ze sobą utrzymywały wszystkie kontakt najdłużej jak to możliwe:) ja tam bede sie starała.. :)
 
Kinga ja z 7go sierpnia :-D:-D:-D ja się bardzo przywiązałam od Was i też będę się starała cały czas być w kontakcie :tak:
No to kochaniutka razem się spotkamy i będziemy oblewały bo ja jestem z 8 sierpnia!:-D a że 8 przypada w niedziele to na pewno w sobote bedzie imprezka. Kiedyś chyba o tym już mówiłyśmy tu tak mi sie wydaje heh..
BUZIAK WIELKI :* :-) i dla maluszka też :* :-)
 
Heheh Kinga mnie sie tez wydaje że kiedyś już o tym rozmawiałyśmy :-D Ale możemy sobie przybic piątkę! :-)

A jaką Wy z Mężem firmę prowadzicie jeśli mogę spytać? Bo chyba pisałaś kiedyś że biegasz z jakimiś fakturami czy jakoś tak :)
 
reklama
Do góry