reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM SIĘ I JA :-)
Hmm wiecie co kobitki jednak ja musze wytrzymac do poniedziałku 2w1:tak:M już kończy robote co tak fajnie by było bo i wypłate by dostał a wtedy spokojnie może wolne sobie zrobić co nam to pasuje tak więc kciukaski abym do poniedziałku dotrwała a kurcze widze że jednak synek chce już wyjść:cool2:brzucho jeszcze niżej skurcze pojawiają się regularne no a w nocy hmm nie wiem czemu mi tak robi ale normalnie miednica czy nie wiem co bo ogólnie w pochwie to czuje jak mi wszystko przeskakuje aż z takim bólem:baffled:no ale miejmy nadzieje że poczeka te 3 dni synuś;-)
a tu moja deray..w nowym zakupie kombinezonow na zime:tak::-Dinne wszystkie zamale..:tak::-);-)
hehe ale słodziaczkowo wyglada normalnie suuuper:-D

w nocy 2 razy go przebierałam bo taka zrobił rzadka kupke :-( i jeszcze nerwy mi pusciły i nakrzyczałam na M :-(

ale Kubuś dobrze :tak: wagowo nie spadł :-) dziekuje, ze pytasz
niesmutać się bo jak widzisz kupka kupka a synuś i tak przybiera:-)
 
reklama
Witam z rana:-)
patrysiu trzymam kciuki aby do poniedziałku synek nie chciał wyjść...
czarodziejko też już możesz rodzić :-) ciąża donoszona więc też trzymam kciuki za szybkie rozwiąznie:-D
agniesiak widzę,że idziemy w łeb w łeb. Mamy taki sam termin:-)
 
Patrysiu zaglądam żeby zobaczyć co u CIebie ale widze że jeszcze w dwupaku! Ale za to w poniedziałek już będziesz podwójną mamą !:-D Wszystkiego dobrego dla Was!

Czarodziejko i Ty tez się trzymaj kochana! Poród tuż tuż...Buziaki ;-)

Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Hej dziewczynki :happy2:
My dzisiaj choinkę rozbieraliśmy i trochę bałaganu było ale już wszystko posprzątane i można sobie odpoczywać :tak:

Patrysiu trzymam kciuki aby synek zaczekał do poniedziałku :tak:

Czarodziejko będzie lepiej, odpoczywaj dużo! :tak:

Agniesiak, Nadia rzeczywiście ten sam termin macie :-)

Bershka każdemu mogą sie zdarzyć rzadsze kupki, najważniejsze że Kubuś przybiera na wadze :tak:

Pyszczku jak tam Sebuś?

Kiki prześlicznie Derya wygląda w tych kombinezonach :tak: taki słodki misiaczek :-)

Royanna jak tam Alanek? zdrowe już chłopaki?

Ciekawe kiedy Kicia wyjdzie ze szpitala....nie mogę się doczekać zdjeć malutkiej :blink:

Pozdrawiam Was wszystkie :-) Buziaki
 
Do góry