reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nadia nie planowaliśmy płci, co Pan Bóg da to będzie :tak::-) najważniejsze jest zdrówko dziecka :tak:
Tak się pytam bo to jest taki wątek czy można zaplanować płeć;-)
My z mężem zaplanowaliśmy córeczkę :-D ale dopiero jak się urodzi to się okaże czy to rzeczywiście córeczka he,he. Usg może mylić:cool2:
Ale i tak życzę córci bo widzę,że synka już masz:cool2::tak:
Oczywiście,że zdrowie dziecka jest najważniejsze.
 
Nadia fajnie że udało się Wam zaplanować córeczkę i oby Nadia nie okazała się chłopcem przy porodzie ;-) a macie już jakieś dzieci czy to Wasze pierwsze?

Mój mąż i synek chcą mieć chłopca więc mają przewagę ;-) mi jest wszystko jedno ale tak po cichutku marzę o córeczce jak każda kobieta chyba ;-) ale jak będzie chłopiec to też będe się bardzo cieszyła :tak::-)
 
Nadia fajnie że udało się Wam zaplanować córeczkę i oby Nadia nie okazała się chłopcem przy porodzie ;-) a macie już jakieś dzieci czy to Wasze pierwsze?

Mój mąż i synek chcą mieć chłopca więc mają przewagę ;-) mi jest wszystko jedno ale tak po cichutku marzę o córeczce jak każda kobieta chyba ;-) ale jak będzie chłopiec to też będe się bardzo cieszyła :tak::-)
Właśnie nie mamy to będzie pierwsze...
mąż zapowiada,że jak Nam tak dobrze idzie to niedługo bierzemy się za "robienie" synka :cool2::szok:

Ja jestem przerażona bo nie wyobrażam sobie drugi raz tak leżeć i jeszcze przy dziecku:-)
Ale pewnie jak urodzę to zapomnę o tym leżeniu:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zobaczysz jak szybko dziecko rośnie i nim się obejrzysz będzie chodziła do przedszkola a wtedy zapragniesz drugiego maluszka a może i wcześniej :tak:
 
ma pytanie głównie do patrysi... Dostaliśmy z mężem pozytywną decyzję bankową no i trzeba podpisać umowę kredytową. Czy jak pojadę raz podpisać to coś się może stać z moją szyjką???
Muszę tam być podpisy muszą być dwa...Mam wyrzuty sumienia już,że będę musiała tam jechać a mam leżeć:-(A przełożyć na później nie można bo mamy 5 dni od decyzji na podpisanie umowy...
 
ma pytanie głównie do patrysi... Dostaliśmy z mężem pozytywną decyzję bankową no i trzeba podpisać umowę kredytową. Czy jak pojadę raz podpisać to coś się może stać z moją szyjką???
Muszę tam być podpisy muszą być dwa...Mam wyrzuty sumienia już,że będę musiała tam jechać a mam leżeć:-(A przełożyć na później nie można bo mamy 5 dni od decyzji na podpisanie umowy...
możesz tak wolniej spokojniej nic się nie stanie:tak:ja na badania np.też musiałam jechac czy np.do gina z 40 km w jedną strone a wszystko trzymało i nawet poprawiało się bo nadrabiałam to później lezeniem w domku:tak:i jak pisałam też wstawałam aby obiadek zrobić czy co nieco przy synku zrobic:tak:od razu to się takw szystko nie skraca tylko trzeba wolniej nie szalejąc i będzie dobrze a jak zaczniesz czuć bóle jak na @ czy częstrze twardnienia to weźmiesz sobie no-spe i polezysz w łóżeczku:tak:
 
możesz tak wolniej spokojniej nic się nie stanie:tak:ja na badania np.też musiałam jechac czy np.do gina z 40 km w jedną strone a wszystko trzymało i nawet poprawiało się bo nadrabiałam to później lezeniem w domku:tak:i jak pisałam też wstawałam aby obiadek zrobić czy co nieco przy synku zrobic:tak:od razu to się takw szystko nie skraca tylko trzeba wolniej nie szalejąc i będzie dobrze a jak zaczniesz czuć bóle jak na @ czy częstrze twardnienia to weźmiesz sobie no-spe i polezysz w łóżeczku:tak:
Dziękuje jakoś mi lepiej się zrobiło bo już się stresowałam tą środą:szok:W czwartek mam wizytę więc na bieżąco będę z szyjką:-)
 
reklama
Melduję sie....................z nieregularnymi skurczami......2 godzin temu bolało mnie na maxa...teraz juz mniej.....a coś sie z szyjką zadzialo!!!!!
I bóle krzyzowe mialam.....
Nie panikuję ..ale dla pewnosci torbę spakowalam......
 
Do góry