reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam.

Honia, bardzo mi przykro.:-(

Royannka, zdrówka dla Twoich chłopaków.

Czarodziejko, super, że u dzidziusia wsio o.k.

Msdracula Gratulacje! Piękny widok.

Paula, fajnie, że pobyt nad morzem udany. Też bym sobie pospacerowała brzegiem morza.

Dzastina, ja szyjkę mam bardzo nisko i miękką jak ma przyjść @, potem się jeszcze otwiera.

U mnie dziś 48 dc dobiega końca, @ nie ma, a na teście tylko jedna tłusta krecha. Już sama nie wiem o co chodzi?
 
reklama
draculka - ja nie miałam żadnych objawów złych. Dopiero wczorajszy brązowy śluz i plamienie brazowe. No a dziś... mocne skurcze i krwawienie po badaniu. Boli mnie brzuch cały czas, ale już tylko troszeczke. pewnie się oczyszcza, mam nadzieję, ze jutro nie będzie konieczne łyżeczkowanie, no, ale jesli, to trudno... Ważne, że potem jeszcze będziemy mogli starac sie o dzidzię.
 
Pajkaa jak się czujesz???

na szczescie fasolek daje mi troche odpocząc, ale tylko czasami :-D mam na przemian jeden dzien mega zgage, ze zione ogniem, drugiego mega mdłosci (na szczescie bez przytulania do wc) a trzeciego wzdęcia i tak naprzemian :-D

draculka - ja nie miałam żadnych objawów złych. Dopiero wczorajszy brązowy śluz i plamienie brazowe. No a dziś... mocne skurcze i krwawienie po badaniu. Boli mnie brzuch cały czas, ale już tylko troszeczke. pewnie się oczyszcza, mam nadzieję, ze jutro nie będzie konieczne łyżeczkowanie, no, ale jesli, to trudno... Ważne, że potem jeszcze będziemy mogli starac sie o dzidzię.

Honiu krzymam kciukaski :tak:
 
Honia trzymaj się kochana :sad: mam nadzieję że wkrótce los się do ciebie uśmiechnie i twoja fasolka do ciebie wróci. Ktoś kiedyś bardzo ładnie napisał, że dzieci nie odchodzą tylko zmieniają datę przyjścia na świat ;-)
 
Dziewczyny proszę was o pomoc...

Mam bardzo nisko szyjkę macicy..tak nisko jakby miała za chwile wypaść...jest miękka ale bardzo nisko...czy to oznacza najgorsze? Proszę o pomoc... nigdy aż tak nisko nie była...zawsze gdzieś w połowie... czy to oznacza zbliżającą się @ ???

Kochana przede wszystkim to sie nie denerwuj....
Ja dokladnie tak jak Ty mialam w 12 tygodniu ciązy...przerazona zadzwonilam do ginki ze coś sie chyba dzieje z moja szyjką....jak sie potem okazalo szyjka zmienia swoje polozenie w zaleznosci od roznych rzeczy...ae nie oznacza to wcale nic niedobrego!!!!
Ja mialam tak ze jednego dnia mialam tak jak opisujesz szyjka nisko prawie na wylocie a nastepnego tak wysoko ze sie sięgnąc nie dalo!!!!!
Ginka zabronila mi tam pchac paluchy i od tamtej pory tego robie bo sie tylko nakrecalam i doszukiwalam nie wiadomo czego....a teraz juz 35 tydzien leci...
Wiec moja Droga...Głowka do góry!!!!!
 
Berska ...ja miałam sam lezaczek FP i uważam ze to rewelacja bez niego byłoby cięzko...hustawki nie miałam bo mam mało miejsca na to wszystko ale to napewno jeszcze lepsze od leżaczka :)....jak Tomus już stał ...dostał takiego skoczka FP dzungla....no to jest odjazd ...polecam ....

dziewczynki kochane ...ja chyba dzisiaj za wiele tu nie napisze....martwie sie strasznie o mame ...czuje sie coraz gorzej ...święta to była dla niej męczarnia...jestem okropnie zdenerwowana...poryczałam sie dzisiaj jak otworzyłam oczy i pomyslałam , jaka ona jest biedna ...nie wyrabiam...to juz dla mnie za duzo....
 
WITAM:-)
Hej dziewczynki :-)
Nam dzisiaj udało się wkońcu pójść na spacerek na plaże :-) jak ja uwielbiam takie spacerki brzegiem morza poza sezonem :tak: Kacperek nakarmił łabędzie i mewy, potem sam zjadł gofra :-)
Później pojechaliśmy z babcią do sklepu i Kacper dostał policyjny zestaw klocków Lego City teraz nie może się od nich oderwać :happy2:
ja muszę troszkę odpocząć, poleżeć...

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco! :tak:
widziałam zdjęcia suuuuper:-)
dziewczynki kochane ...ja chyba dzisiaj za wiele tu nie napisze....martwie sie strasznie o mame ...czuje sie coraz gorzej ...święta to była dla niej męczarnia...jestem okropnie zdenerwowana...poryczałam sie dzisiaj jak otworzyłam oczy i pomyslałam , jaka ona jest biedna ...nie wyrabiam...to juz dla mnie za duzo....
tak mi przykro tulam mocko:-(
HONIA trzymaj się :-(
 
Honia, Kinga bardzo mi przykro, Honia ja na Twoim miejsca poszłabym do gina, żeby sprawdził co jest grane...A to plamienie było tylko brązowe czy z krwią? zawsze myslałam że przy poronieniu jest żywa krew...Zyczę wam żeby w końcu się udało ;-)

a u mnie jednak cień cienia kreski okazał się ciążą, tydzień po terminie @ wygląda teścik tak:
super kreseczki gratuluje i zycze zdrowych 9 miesiecy;-)

Berska ...ja miałam sam lezaczek FP i uważam ze to rewelacja bez niego byłoby cięzko...hustawki nie miałam bo mam mało miejsca na to wszystko ale to napewno jeszcze lepsze od leżaczka :)....jak Tomus już stał ...dostał takiego skoczka FP dzungla....no to jest odjazd ...polecam ....

dziewczynki kochane ...ja chyba dzisiaj za wiele tu nie napisze....martwie sie strasznie o mame ...czuje sie coraz gorzej ...święta to była dla niej męczarnia...jestem okropnie zdenerwowana...poryczałam sie dzisiaj jak otworzyłam oczy i pomyslałam , jaka ona jest biedna ...nie wyrabiam...to juz dla mnie za duzo....
aniu kurcze co ci nasac na pocieszenie brakuje slow..straszne to jak sie widzi jak tak bliska osoba twojemu sercu..MAMA::cierpi..tak bardzo chcialabys jej pomoc a nie potrafisz i to dlatego te lzy bezradnosci ale kochana wiesz ze robisz wszystko co mozesz,,,dajesz z siebie wszystko i badz z tego dumna...tulam cie mocno aniu..dasz rade..bedzie dobrze..:tak:;-)

witam dziewczyny ..

bereshko a jakie kubus ma te kupki..ile je ci mleka ?moja derya je bardzo malo mleka tylko po 130-150 co 4 godzinki..martwi mnie to..fajnie ze zaprosilas gosci na sylwka nie bedzie wam nudno potanczycie pobawicie sie bedzie super a potem bedziesz miec co wspominac..

paula super spacerek nad morzem..sama bym pospacerowala..

pozdrawiam was wszystkie dziewczyny,,

moja derya zmeczona swietami..i pocalunek mojego syneczka patryczka..sama nie wiem czy bardziej sie smial czy bardziej calowal:tak::-Dwigilia24.12.09

ja z derya,,;-)

dnielek i ercanek z corkami mojej przyjaciolki..wigila u przyjaciolki i pierwsze swieto a drugie swieto u mnie..

pierwsze swieto..ja z przyjaciolka patrick i derya..;-)i ja i derya..:tak::-D
 

Załączniki

  • DSCI0152.jpg
    DSCI0152.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCI0204.jpg
    DSCI0204.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCI0186.jpg
    DSCI0186.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCI0187.jpg
    DSCI0187.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCI0228.jpg
    DSCI0228.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCI0188.jpg
    DSCI0188.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCI0296.jpg
    DSCI0296.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCI0310.jpg
    DSCI0310.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry