reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziękuje :-)
bobo test, mam do niego najwieksze zaufanie. W tamtym tygodniu robiłam 4 testy z dnia na dzień i same bladziochy, a na początku to był cień cienia, wtedy to były testy zamawiane przez internet i jeden quick vie (czy jakos tak) Ostatni robiłam w czwartek, a dzisiaj druga krecha wyszła prawie od razu :-) godzine wcześniej zrobiłam test quixx i wyszedł taki rozlany jakiś i nie bylo widać 2 kreski wyraźnie więc szybko poleciałam po następny, bo się wystraszyłam i bobo pokazał już 2 tłuściochy w ciągu 30 sekund :-)
tamten test był jakiś felerny, nie polecam, dopiero po godzinie się wyklarował i pokazał 2 krechy.
 
reklama
Honia, Kinga bardzo mi przykro, Honia ja na Twoim miejsca poszłabym do gina, żeby sprawdził co jest grane...A to plamienie było tylko brązowe czy z krwią? zawsze myslałam że przy poronieniu jest żywa krew...Zyczę wam żeby w końcu się udało ;-)

a u mnie jednak cień cienia kreski okazał się ciążą, tydzień po terminie @ wygląda teścik tak:
Gratuluje !!!! Cudowne kreseczki !!!! Szczesliwych i spokojnych 9 miesiecy !!! :tak::tak::-D
 
Aniu katujesz się tymi testami dpo :-( ale chyba Cię rozumiem !!! tule mocno

Kinga Ciebie również

msdracula Tobie serdecznie gratuluje !!

Czarodziejko...ale masz juz dużego chłopczyka, dobrze, ze się zdrowo rozwija

Pati..trzymam kciuki za dziewczynkę, coś czuję, ze masz ją w sobie :tak:


u nas powolutku dochodzimy do zdrowia..tylko, zeby Kubuli te kupki się unormowały byłoby super !!!!!! nie byłoby tego jedzenia pozaj.


Dziewczyny, czemu ja mam taki język niewyparzony :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: obiecałam sobie, ze Sylwester spędzimy w domku sami we czwórke i co ? wydawało mi się to jakieś nudne i pospraszałam ludzi :szok::-D no i teraz mam placek :-D piszę do Was z ogromną prośbą...goście przyjdą około 19tej i bedzie 1 posiłek gorący a reszta to przekąski i zimna płyta plus alkohol....błagam dajcie coś na ten gorący posiłek...gulasz juz odpada bo kiedyś był moze macie jakiś sprawdzony przepis lub pomysł......z góry dziękuje
 
Honia, Kinga bardzo mi przykro, Honia ja na Twoim miejsca poszłabym do gina, żeby sprawdził co jest grane...A to plamienie było tylko brązowe czy z krwią? zawsze myslałam że przy poronieniu jest żywa krew...Zyczę wam żeby w końcu się udało ;-)

a u mnie jednak cień cienia kreski okazał się ciążą, tydzień po terminie @ wygląda teścik tak:
gratulacje!
chociaż tobie się udało. Marzę aby zobaczyć takie dwie krechy :)

Najsmutniejsze jest to że my z Honią wiedziałyśmy o ciąży a potem o tym że fasolka się jednak nie zagnieździła...
:-(

Milego wieczoru
 
Dziś zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze, az po krzyż. Pojechaliśmy do szpitala na Izbę przyjęć. Miałąm zrobione USG, Karta informacyjna szpitalna wypisana na maksa. Lekarz polecił mi zostać w szpitalu, nie zgodziłam się, choć krwawię. W takim razie powiedział, bym przyjechała jeszcze jutro na 8 rano, bo wtedy będą anestezjolodzy i będę miałą zrobione łyżeczkowanie. Nastepnie badanie hcg itp, i i tak zaproponują pozostanie w szpitalu. Zostanę więc jutro, nie wiem, na jak długo, mam nadzieję, ze najpóźniej w czwartek do domu. Choć będę się starała wyskoczyc stamtad jak najszybciej.
 
Dziewczyny, czemu ja mam taki język niewyparzony :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: obiecałam sobie, ze Sylwester spędzimy w domku sami we czwórke i co ? wydawało mi się to jakieś nudne i pospraszałam ludzi :szok::-D no i teraz mam placek :-D piszę do Was z ogromną prośbą...goście przyjdą około 19tej i bedzie 1 posiłek gorący a reszta to przekąski i zimna płyta plus alkohol....błagam dajcie coś na ten gorący posiłek...gulasz juz odpada bo kiedyś był moze macie jakiś sprawdzony przepis lub pomysł......z góry dziękuje

Może krokiety z kapustą kiszoną mięsem i serem? pyszotka....
albo
ćwiartki z kurczaka nadziewane mięsem mielonym drobiowym? też pyszność.... mogę podać przepis....

kupujesz 15 ćwiartek z kurczaka.... ( ta góra bez palek) wyciągasz z nich kość...rozbijasz lekko tłuczkiem...przyprawiasz, wegeta, pieprzem i przyprawą do kurczaka.

do mięsa mielonego dodajesz jajko... mięsa tak z 0.5 kg... namoczoną bułkę, przyprawy i koniecznie ząbek czosnku...wyrabiasz je na jednolitą masę...

kupujesz folię aluminiową....to sreberko takie. :sorry2:

udko rozkladasz na płasko, na środku kładziesz farsz z mięsa mielonego i zwijasz kurczaka w rulonik... tak aby farsz nie wypływał... zawijasz w to sreberko dość szczelnie... zaginając koncówki... i tak każdą noge po kolei... po tem na blaszce do piekarnika na 180 stopni i tak zdrowa godzine,,, nie układaj udek na udka bo się nie upieką jednakowo... możesz to przygotowaćkilkagodzin przed imprezą i po upieczeniu pozostawić w piekarniku...w tedy będą udka jeszcze cieplutkie jak je wyciągniesz:tak::tak::tak::tak: smacznego:-)
 
Dziś zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze, az po krzyż. Pojechaliśmy do szpitala na Izbę przyjęć. Miałąm zrobione USG, Karta informacyjna szpitalna wypisana na maksa. Lekarz polecił mi zostać w szpitalu, nie zgodziłam się, choć krwawię. W takim razie powiedział, bym przyjechała jeszcze jutro na 8 rano, bo wtedy będą anestezjolodzy i będę miałą zrobione łyżeczkowanie. Nastepnie badanie hcg itp, i i tak zaproponują pozostanie w szpitalu. Zostanę więc jutro, nie wiem, na jak długo, mam nadzieję, ze najpóźniej w czwartek do domu. Choć będę się starała wyskoczyc stamtad jak najszybciej.
Pamietaj jestem myślami z Tobą
niech zrobią porządek jak trzeba i wracaj do nas szybko. Wiem że ci smutno... nie wiem jak ci pomoc nie potrafię. Tulam
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Nam dzisiaj udało się wkońcu pójść na spacerek na plaże :-) jak ja uwielbiam takie spacerki brzegiem morza poza sezonem :tak: Kacperek nakarmił łabędzie i mewy, potem sam zjadł gofra :-)
Później pojechaliśmy z babcią do sklepu i Kacper dostał policyjny zestaw klocków Lego City teraz nie może się od nich oderwać :happy2:
ja muszę troszkę odpocząć, poleżeć...

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco! :tak:
 
Do góry