reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga no własnie....objawów fasolkowych to ja już miałam tyle że teraz się gubię,,,,, i będę zaskoczona jak się uda... bo kochaliśmy się z M kilka razy doslownie..nie patrząc na dni płodne i owulke... a owulki praktycznie nie odczółam.... nic mnie nie bolało....

Dziś bede robić krokieciki bo mam straszną ochotę.....mniam mniam... dobra ide do garów,,, buziaki dla wszystkich :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a ja w tym cyklu nic nie liczę... nawet nie wiem który teraz to moj dzień :sorry2: nie mam ciśnienia... troszke odpuszczam... ale staramy się dalej.
Może moja 13 okaże sie szczesliwa... nadzieja jest wiec jest dobrze.
A Ty czekaj spkojnie, 3mam kciuki! :tak:
 
Kinga no własnie....objawów fasolkowych to ja już miałam tyle że teraz się gubię,,,,, i będę zaskoczona jak się uda... bo kochaliśmy się z M kilka razy doslownie..nie patrząc na dni płodne i owulke... a owulki praktycznie nie odczółam.... nic mnie nie bolało....

Dziś bede robić krokieciki bo mam straszną ochotę.....mniam mniam... dobra ide do garów,,, buziaki dla wszystkich :-D:-D:-D:-D:-D

Dzastina u mnie był cykl stracony, w którym sie udało :tak:a na samym ppoczątku tez nie miałam objawow oprocz wysokiej tempki tzn 37,3:tak:
 
dzastina no cos mi sie wydaje ze bedzie u ciebie fasolinka....zycze ci tego z calego serduszka..ma ta moja derya tych wloskow w swieta miala dwa kucyki..wygladala przeslicznie..zycze ci takiej kudlatej coreczki..

kinga co jest czemu masz handre..usmiechnij sie po burzy zawsze swieci slonce..

pati jeszcze pol godzinki i bedziesz wiedziec czy udalo sie zaplanowac dziewczynke..ale jestem ciekawa..

beti co u ciebie ,jak sie czujesz?
 
dzastina no cos mi sie wydaje ze bedzie u ciebie fasolinka....zycze ci tego z calego serduszka..ma ta moja derya tych wloskow w swieta miala dwa kucyki..wygladala przeslicznie..zycze ci takiej kudlatej coreczki..

kinga co jest czemu masz handre..usmiechnij sie po burzy zawsze swieci slonce..

pati jeszcze pol godzinki i bedziesz wiedziec czy udalo sie zaplanowac dziewczynke..ale jestem ciekawa..

beti co u ciebie ,jak sie czujesz?

u mnie jest dopiero 16:20 a mam o 18 wiec poltorej godzinki,niestety:-(
ale nerwy!!!Wy tez tak mialyscie?!:confused:
 
Dzastina u mnie był cykl stracony, w którym sie udało :tak:a na samym ppoczątku tez nie miałam objawow oprocz wysokiej tempki tzn 37,3:tak:

Pajka a powiedz mi... wiesz może jak wyglądała twoja szyjka macicy zanim zrobiłaś test? była nisko i była bardzo pulchna? bo ja taką mam a przed @ zawsze jest w polowie i twarda....i przed @ mam sucho... a teraz ciagle mam wilgotno i dużo bialego sluzu... wiem ze wszystko wskazuje na fasolke ale póki nie zobacze 2 kresek to nie uwierzę...taka już glupiutka jestem...

Anufifi jak mama???? jak ty sie czujesz??? Myslami jestem z tobą kochana....

Kiki twoja niunia jest na prawde bosska...uwielbiam patrzeć na jej zdiątka... moja siostra ma też córeczkę ma już 1 rok ale nie ma takich klaczków... jest blondynka i ma lichutkie te włoski.... teraz jej ząbkuje i cierpi bardzo nasz kruszynka kochana....

Ja bardzo marzę o córeczce ale jak Cezary będzie miał brata to też bedzie dobrze;-) Dawno temu jak nie bylismy jeszcze małużenstwem, moja mama wróżyła nam obrączką...pierwszy wyszedł syn a druga coreczka.... częściowo się sprawdziło i syna mam..ale.... M się śmieję że drugim dziecko to też będzie synek...że jakoś tak to przeczówa.... hi hi hi... ciekawe???? teraz najważniejsze by zajśc w ciąże i urodzic zdrowe dziecko a płeć zależy od samego Boga... bez wzgledu czy syn czy córka będe szczęśliwa.... chciałabym mieć 4 dzieci ale już miałam cesarkę i jeśli będę miała kolejną to niestety nie ma co marzyć o czwórce dzieci bo przy cesarkach mozna mieć tylko 3... no chyba że dostanę bliźniaki to w tedy marzenia się spelnią:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pati juz nie moge sie doczekac..

dzastina ja mam juz 4 kochana ja zawsze chcialam miec duzo dzieci.no i mam gdybym miala normalnego m to jeszcze moglabym miec 1 lub 2 dzieci..szkoda ze malutka tak cierpi przy zabkowaniu..masz racje chlopczyk czy dziewczynka wszystkie dzieci sie kocha..
 
reklama
Witam wieczorkiem :-)

U nas dzisiaj pięknie słoneczko świeciło i bylismy na spacerku ale na plaży wiało i było zimno to szybko uciekliśmy do kawiarni na gofry i gorącą czekoladę :tak:

Pati ja również czekam na wieści z usg...ciekawe kto tam u Ciebie w brzuszku mieszka? :tak:

Anufifi bardzo mi przykro, nawet nie jestem w satnie sobie wyobrazić co czujesz, ale tak jak dziewczyny piszą ciesz się każdą chwilą spędzoną z mamą a to że czasami sobie popłaczesz to normalne w tej sytuacji. Dla mnie i tak JESTEŚ WIELKA! :tak:

Dzastina biały śluz to dobry znak :tak: trzymam kciuki bardzo mocno!!! :tak:

Sylola nowa bielizna napewno będzie sprzyjała przytulankom powodzenia ;-):tak:

Kiki śliczne zdjęcia, super dzieciaczki a Derya cudownie się uśmiecha cudne ma kucyczki tylko całować te polisie kochane :-)

Kinga nowy cykl nowe nadzieje aby tym razem szczęśliwie sie udało :tak: zaciskam kciuki! a jak tam zakupy poprawiły humor?

Pozdrawiam Was wszystkie! Buziaki
 
Do góry