reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kiki bardzo ładne zdjecia :) malenka jak rośnie i jakie ma włoski fajne:happy2:

Pozdrawiam wszystkich
kinga derya rosnie i rosnie juz wczoraj skonczyla 4 miesiace...ale mi sie wydaje ze jest zadrobna na 4 miesiace..:tak::-)

drudge swieto..;-)

derya z natalka:-)

ale dalam wam zdjec..macie co ogladac..buziaczki
 

Załączniki

  • DSCI0366.jpg
    DSCI0366.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCI0360.jpg
    DSCI0360.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCI0339.jpg
    DSCI0339.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kiki -przesliczna i Kochana ta Twoja najmłodsza pociecha....a synowie są super. Mysle ze wiele Ci pomagają...i zawsze bedziesz miala pewnosc ze zaopiekują sie siostrzyczką....:))))

A tak w ogole to

DZIEŃ DOBRY
 
KIKI jaka on duza,wow,szok,sliczniutka taka:tak:buziaczki dla Was:-)

o matko!jeszcze kilka godzin i chwila prawdy strasznie sie denerwuje!!!!!!!!:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o matko!jeszcze kilka godzin i chwila prawdy strasznie sie denerwuje!!!!!!!!:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
sama jestem ciekawa nosisz pod serduszkiem jak tylko bedziesz w domku to prosze odrazu na bb i podzielic sie wiadomoscia,,:tak:;-):-)

dziekuje wam dziewczyny..

czarodziejko chlopaki mi bardzo pomagaja i mam nadzieje ze zawsze beda tak za soba jak w dniu dzisiejszym..jestem tak bardzo dumna z moich dzieciaczkow..one sa wszystkim co mam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KIKI śliczne zdjecia:tak:i wiesz co właśnie jedno z moich marzeń jest to żeby moje synusie byli tacy dla siebie jak twoje dzieciaczki :tak:aby byli dla siebie braćmi od serca żeby mogli zawsze na siebie liczyć oprócz mnie i M bo to wiadomo...;-):tak:
 
Patrysiu- dokladnie tak jak piszesz!!!!!
Tez bym chciala zeby moje dzieci się kochaly i szanowaly!!!!

o matko!jeszcze kilka godzin i chwila prawdy strasznie sie denerwuje!!!!!!!!:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Pati- ja u Ciebie stawiam na kobietkę ale naprawdę nie ma znaczenia co...ja wiem ze po dwóch synkach ta córeczka bylaby wielkim spełnieniem dlatego zaciskam łapki bardzo mocno!!!!!

Na którą masz gina????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KIKI śliczne zdjecia:tak:i wiesz co właśnie jedno z moich marzeń jest to żeby moje synusie byli tacy dla siebie jak twoje dzieciaczki :tak:aby byli dla siebie braćmi od serca żeby mogli zawsze na siebie liczyć oprócz mnie i M bo to wiadomo...;-):tak:
patrysiu moje te marzenie sie spelnilo..ale moze dlatego wlasnie moje dzieci tak zwiazane sa ze soba i ze mna dlatego ze jestesmi sami i zdani tylko i wylacznie na siebie...mam nadzieje ze zostanie tak na zawsze ze jak kiedys mnie zabraknie beda oni ze soba i nie bada czuli sie samotni..
 
Pati- ja u Ciebie stawiam na kobietkę ale naprawdę nie ma znaczenia co...ja wiem ze po dwóch synkach ta córeczka bylaby wielkim spełnieniem dlatego zaciskam łapki bardzo mocno!!!!!

Na którą masz gina????

mam na 18 a polskiego czasu 19,czyli juz niedlugo...:baffled:
napewno Wam napisze w koncu planowalam plec a z Wami sie tak zaprzyjaznilam ze nie wyobrazam sobie nie odezwac sie:tak:;-):-)

PATRYSIU nie martw sie raz sie beda bic raz kochac tak to juz jest,ale napewno bedzie ich laczyc nierozerwalna wiez i to bedzie widac golym okiem,jeden za drugiego "w ogien by skoczyl",sama sie niedlugo przekonasz:-);-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam się z wami dziewczynki....

Kiki piekna ta twoja królewna... jej włoski mnie rozwalają po prostu ;-) takie czarnuchy ma :-D :-D
Śliczna piękna i na zdj widać że w cale nie jest maleńka jak na swoj wiek.... widać że mamunia bardzo dobrze o nią dba... bo pyzatka taka.... słodziutki maleńki robaczek tylko całować do czerwoności,,:-D:-D:-D

U mnie 29 dc @ jak na razie nie ma... ale zamiast niej mam dużo dużo białych upławów... Wczoraj kazałam mojemu M pobawić się w ginekologa... mówił że jest miło i miękko... i mam dużo śluzu w środku.... ciekawe co to takiego???:baffled::baffled::baffled::baffled: przed wiedźmą zawsze jest sucho... i twardo.. rano tempka mierzona 37.3... no nic dalej czekam... jak wytrwam i nie dostane @ do 31 to zrobie rano test...

pati napisz koniecznie kto mieszka u ciebie pod serduszkiem,,,,z calego serduszka życzę cie zdrowej slicznej córeczki...

kinga co u ciebie? jak @ ? to była taka prawdziwa? czy tylko plamienia?
 
reklama
Pati czekamy na wieści :)
Dzastina no u ciebie to obiecująco się zapowiada! a może się udało teraz! :tak:
A jeżeli chodzi o mnie i mój okres to lało się ze mnie litrami :confused2::frown: i trwało to 4 dni.
Jestem już "czysta":sorry2::zawstydzona/y:


Ja niedługo ruszam na zakupy
musze coś sobie kupić do ubrania
jakaś depresja znowu mnie łapie... a na dodatek z teściami wojna :dry::ninja2:
 
Do góry