reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej kochane !

Wzięłam pod uwagę jeszcze jedną opcję. Być może zaciążyłam w poprzednim cyklu i poroniłam. Pamiętam, że dzień przed pojawieniem się krwawienia, baaaardzo się zdenerwowałam, tak na maksa! i na drugi dzień miałam plamienie i potem kilka dni krwawienia :/
Brązowe plamienie oznacza zbyt niski poziom progesteronu we krwi jak dobrze pamiętam, a to hormon odpowiadający za podtrzymanie ciąży. No i potem krew :( I możliwe, że te dwie kreski są wynikiem pozostałości hormonu Bhcg w organizmie :(
Dzisiejszy wynik bety nic mi nie da, jeśli będzie mały. Bo albo to początek ciąży… albo koniec… resztki. Zmartwiłam się. Myślę, że odpowiedź na moje podejrzenia będzie jutro. Jeśli wykonam rano test ciążowy i kreska będzie ciemniejsza niż wczorajsza poranna, to znaczy że to ciąża żywa. A co jeśli kreska będzie taka sama? Już nie wspominając o słabszej :(

Ile czasu hormon ciążowy pozostaje w organizmie kobiety po poronieniu? :-(
 
reklama
Hej kochane !

Wzięłam pod uwagę jeszcze jedną opcję. Być może zaciążyłam w poprzednim cyklu i poroniłam. Pamiętam, że dzień przed pojawieniem się krwawienia, baaaardzo się zdenerwowałam, tak na maksa! i na drugi dzień miałam plamienie i potem kilka dni krwawienia :/
Brązowe plamienie oznacza zbyt niski poziom progesteronu we krwi jak dobrze pamiętam, a to hormon odpowiadający za podtrzymanie ciąży. No i potem krew :( I możliwe, że te dwie kreski są wynikiem pozostałości hormonu Bhcg w organizmie :(
Dzisiejszy wynik bety nic mi nie da, jeśli będzie mały. Bo albo to początek ciąży… albo koniec… resztki. Zmartwiłam się. Myślę, że odpowiedź na moje podejrzenia będzie jutro. Jeśli wykonam rano test ciążowy i kreska będzie ciemniejsza niż wczorajsza poranna, to znaczy że to ciąża żywa. A co jeśli kreska będzie taka sama? Już nie wspominając o słabszej :(

Ile czasu hormon ciążowy pozostaje w organizmie kobiety po poronieniu? :-(


Test moze wychodzic do 2 tygodniu po poronieniu ...to cie chyba nie uspokoi , ale wysokosc bety moze nam cos wskaze ....a moze jeszcze dzisiaj bete zrobisz ???? bedzie widac czy przyrasta...
 
Hej kochane !

Wzięłam pod uwagę jeszcze jedną opcję. Być może zaciążyłam w poprzednim cyklu i poroniłam. Pamiętam, że dzień przed pojawieniem się krwawienia, baaaardzo się zdenerwowałam, tak na maksa! i na drugi dzień miałam plamienie i potem kilka dni krwawienia :/
Brązowe plamienie oznacza zbyt niski poziom progesteronu we krwi jak dobrze pamiętam, a to hormon odpowiadający za podtrzymanie ciąży. No i potem krew :( I możliwe, że te dwie kreski są wynikiem pozostałości hormonu Bhcg w organizmie :(
Dzisiejszy wynik bety nic mi nie da, jeśli będzie mały. Bo albo to początek ciąży… albo koniec… resztki. Zmartwiłam się. Myślę, że odpowiedź na moje podejrzenia będzie jutro. Jeśli wykonam rano test ciążowy i kreska będzie ciemniejsza niż wczorajsza poranna, to znaczy że to ciąża żywa. A co jeśli kreska będzie taka sama? Już nie wspominając o słabszej :(

Ile czasu hormon ciążowy pozostaje w organizmie kobiety po poronieniu? :-(


Honnia kobieto!!! nie myśl tak!!co ty nam tu wypisujesz!!! wszystko jest dobrze!! Nawet nie ma takich szans żebyś poroniła w poprzednim cyklu i hormon się utrzymywał do tej pory!!! jeśli następuje poronienie to hormon beta hcg gwałtownie spada!!! Nie myśl negatywnie!! wszystko jest dobrze!! wczesna ciąża oznacza się slabą kreską na teście a z tego co widziałam to masz piekne II krechy!!! nie masz powodow do obaw!! wszystko bedzie dobrze!!!!
 
Hej kochane !

Wzięłam pod uwagę jeszcze jedną opcję. Być może zaciążyłam w poprzednim cyklu i poroniłam. Pamiętam, że dzień przed pojawieniem się krwawienia, baaaardzo się zdenerwowałam, tak na maksa! i na drugi dzień miałam plamienie i potem kilka dni krwawienia :/
Brązowe plamienie oznacza zbyt niski poziom progesteronu we krwi jak dobrze pamiętam, a to hormon odpowiadający za podtrzymanie ciąży. No i potem krew :( I możliwe, że te dwie kreski są wynikiem pozostałości hormonu Bhcg w organizmie :(
Dzisiejszy wynik bety nic mi nie da, jeśli będzie mały. Bo albo to początek ciąży… albo koniec… resztki. Zmartwiłam się. Myślę, że odpowiedź na moje podejrzenia będzie jutro. Jeśli wykonam rano test ciążowy i kreska będzie ciemniejsza niż wczorajsza poranna, to znaczy że to ciąża żywa. A co jeśli kreska będzie taka sama? Już nie wspominając o słabszej :(

Ile czasu hormon ciążowy pozostaje w organizmie kobiety po poronieniu? :-(

Panikujesz tak jak ja to normalne, ale sie nie stresuj bo jak to fasolinka to tylko szkodzisz, a wcale brązowe plamienia nie oznaczają tak jak piszesz ja miałam takie prawie przy trzech ostatnich cyklach!
 
Kinga, Honia, Msdracula gratulacje !!!!! jaka miła wiadomość :)

ja się przeprowadzałam a na dodatek net mi szwankował (póki co cisza..) dlatego tak mało się odzywam :-p

pozdrawiam WAS serdecznie:tak::tak:
 
Więc chyba się pos... przez te dwie godziny czekając na wyniki. Różne mam myśli.
anufifi - chyba faktycznie zrobię, choć to koszt 40 zł, ale dziś już nie zdążę. Może poniedziałek. Mam mieszane uczucia. Dziękuję za odpowiedz, każda wiele dla mnie znaczy. :happy:
 
Honiu może byc tez poprostu tak jak tez często sie zdarza , że @ jest przez 3 pierwsze miesiace ciązy ...znam takie przypadki osobiscie ....będzie dobrze ....zrób rano test będzie ok napewno...
 
Witam was dziewczynki... również i ja składam Wam życzenia świąteczne...

To Święta gromadzą ludzi przy stole znanych i mniej znanych. To opłatek jednoczy Boży, pojednanie na Nowy Rok. Wszystkim szczęścia gwiazdka życzy, na choince bombki śmieją się. Melodia wszystkiego co najlepsze, kolęda śpiewa nam, otuchy ciepła na lepsze dni wciska nam. Wszyscy życzenia składają wokoło i ja pragnę złożyć też. By Bóg szedł z Wami jedną drogą a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt. By serce nie płakało gdy w życiu chwile złe, by pamiętać, że są wokół Was przyjaciele, którzy ochronią nas. Podzielę się opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni. Aby przyjęły mnie Wasze serce,a opłatek skrócił drogę która dzieli nas. Żebyśmy mogli wspólnie się cieszyć ze świątecznych chwil!

wszystkiego najlepszego...

Anufifi życzę ci wiary i nadziei która da ci siłę do dalszej walki o własne szczęście... a w Nowym Roku maleńkich stópek...

Kiki dla ciebie szczególne życzenia... zdrowa dla ciebie i dzieciaczków...

Pyszczku, Royanna, Gie-oska Berhska życzę wam by wasze maleńkie istotki wyrosły na dzielnych, silnych i mądrych chłoców... cieszcię się chwilą obecną mimo iż czasami jest ciężo...bo ta chwila bardzo szybko przemija i zostają wspomnienia...

Paula, Pajka, Honia, Kinga wam życzę zdrowych bobasków... żeby te kolejne miesiące były dla was wyjątkowymi miesiącami...Dajecie nowe życie nowym istotką.. niech To narodzone dziecię Boże nad wami czówa...

I wszystkim dziewczyną ktore oczekują rozwiązania, życzę szybkiego i bezbolesnego porodu...

Staraczkom... wiary i nadzieji na lepsze jutro...

Jeśli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam...ale z całego serduszka życzę wszystkim dziewczynom wszystkiego co najlepsze!!! Rzeczywistości piękniejszej od marzeń!!!
[/dolanczam do tak pieknych zyczonek i tobie dzastino tez zycze z calego serduszka by byly u ciebie dwie kreseczki,na tescie..,;-)

am sie z wamdziendoberek.

paula bedzie wszystko dobrze zobaczysz..fasolince nic nie bedzie jeszcze troszeczke zacznie kopac...napisz co u lekarza..

honia jest dobrze jest fasolinka cala i zdrowa nie dopuszczaj nawet innych mysli do siebie,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczynki a ja wam życzę

aby te święta były radosne, żeby Wasze najskrytsze marzenia się spełniły, aby :

Starające zafasolkowały
ciężarówki spokojnie urodziły
a mamom pociechy zdrowo rosły

no i duzo prezentów i magii bo te święta chyba takie są magiczne :biggrin2:

1762177l7n23cdjug.gif
 
Do góry