reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

AGNIESIAK super wieści:-)ps.ojej i pomyśleć że ty będziesz czekać na usg a ja już b ede miała maluszka przy sobie az tak dziwnie mi się zrobiło(ale w pozytywnym znaczeniu):tak:
Już sie nie moge doczekac tego usg:) Trochę się martwię bo wiecie, hehe czy wszystko dobrze się rozwija i takie tam :) Ale jestem dobrej myśli:) A Ty Patrysiu już niedługo, ah :) Normalnie tak się cieszę:)

Agniesiak cieszę się że wszystko wporządku że dzidzia zdrowo rośnie!! :-) no ciekawe czy pokaże co tam ukrywa na Dzień Dziadka ;-):-p
Oj ja też jestem ciekawa :) I to jak:)

A ja byłam na USG i jakoś narazie nie jestem na 100% zadowolona :-( niby narazie wszystko jest ok :tak: widziałam bijące serduszko :-) ale jedna rzecz mnie martwi....niby dzidzia z usg ma 7 t.c. (tak jak i z terminu ostatniej @) ale pęcherzyk ciążowy jest większy niż powinien tj. na 9 t.c. :-( lekarz powiedział żeby się raczej tym nie martwić ale żeby lepiej sprawdzić za jakieś 2-3 tygodnie.
że w tym tygodniu to już sie mierzy płód a nie pęcherzyk ale jednak zasugerował że powinien być mniejszy :-(i to mnie martwi.:-(
Przez to jutro nie jedziemy do Ustki tylko w wigilię a jutro rano idę do mojej ginki z tym wynikiem usg i powiem jej o tym wczorajszym plamieniu, zobaczymy co powie. Od razu zapisałam się na następne usg na 12 stycznia!
Teraz pozostaje czekać i modlić się aby dzidzia zdrowo się rozwijała.
kochana jest serduszko, bije ładnie więc się cieszyc :) Skonsultujesz jutro ze swoją ginką co i jak i zobaczysz, że będzie dobrze:tak:
 
reklama
Kinga.. Honia.. OGROMNE GRATULACJE !!! :-):-D Dbajcie o siebie :tak:.. :))
Paula .. Troszke spóznione ale STO LAT dla Kacperka !!:sorry: .. Widze bylas u ginka.. ale glowa do gory.. bedzie dobrze!! musi byc !! nie ma innej :tak:;-).. Trzymam kciuki mocnoooo :*
Kinga.. Dla Filipka również spóznione STO LAT !! :tak:

Tusia... Tak mam juz mojego M.. :zawstydzona/y::sorry: .. nadrabiamy stracony czas ;-)nie mam Go na dlugo .. wiec musze wykozystac hihihi :sorry::-p.. Mam strategie .. serduszkowac kiedy chce i ile chce i juz.. a co bedzie to i tak juz dawnooo zaplanowano za Nas :tak:.. Najważniejsze by dzidzia byla zdrowa :tak:.. Mam nadzieje ze i Ty zaczniesz staranka i trzymam mocno kciuki ;-)

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I KAŻDĄ Z OSOBNA.. :)) BOJE SIE WYMIENIAC ..ABY NIE POMINĄĆ NIKOGO :zawstydzona/y:

Trzymam kciuki za wszystkie starające i za te testujace i za te z brzuszkami ;) A za te po porodzie by dzieciaczki sie zdrowo chowały i Mamusi w kość nie dawały :-D;-)

Buziaczki :))
 
GRATULUJE DZIEWCZYNY !!!

Alez nowych fasolek, piekny prezent na swieta:):):):):):):)

Dzastina.....trzymam kciuki!

u mnie kolejny dzien jakze dlugiego cyku, bez jakichkolwiek zmian , pogoda fatalna, jakos tak do d**y ( przeprzaszam za słownistwo)......:-(
 
powtórzyłam test bo mąż bardzo chciał zobaczyć to co i ja widziałam dziś :) No i zobaczył! jest blada kreseczka.... mam wielką nadzieje że za dwa dni test wyjdzie bardziej pozytywnie bo teraz to sama nie mam pewnosci, ale żyję nadzieją... :)
Dziekuje wam jeszcze raz:)

Buziaki
Miłego wieczorku

Ahh no i życzenia bo mnie jutro nie bedzie i pojawie sie dopiero w sobotę pewnie.
Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz cały najbliższy rok życzę Wam oraz Waszym bliskim wiele spokoju i radości. Niech wypełnią Wasze serca i zawsze Wam towarzyszą.


 
Kochane , ja tez nie wiem jak bedzie z moją obecnością, wiec tez już dzisiaj chcę Wam życzyć
RADOSNYCH ŚWIĄT PEŁNYCH CIEPŁA . BY W CHWILACH REFLEKSJI CHOĆ NA CHWILĘ SIĘ ZATRZYMAĆ I SPOSTRZEC TO CZEGO NIE WIDAĆ W CIĄGŁYM BIEGU -PROSTE RADOŚCI.
A W NOWYM ROKU ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ ...ZWŁASZCZA TEGO JEDNEGO DZIĘKI KTÓREMU UDAŁO NAM SIĘ TU SPOTKAĆ
 
Witam z rana....u nas pogoda zrobiła się beznadziejna...pada deszcz buuu...:confused2: niedługo po śniegu nie będzie śladu :-(

Tusia, Agniesiak, Sylwia dziękuje Wam kochane :tak: ja też mam wielką nadzieje że wszystko jest i będzie wporządku :tak: musi być!
Zaraz lece do ginki więc się nie rozpisuje...zobaczymy co ona mi powie.

Tusia u mnie lekarz dał zielone światełko jak jeszcze IgM było minimalnie dodatnie, napisał mi że nie ma już żadnego zagrożenia dla przyszłej ciąży, więc u Ciebie jak IgM jest ujemne tzn. że jest bezpiecznie :tak: ale to tylko moje zdanie a Ty musisz sama zdecydować czy czekać na zielone światło od lekarza :tak:

Honia napisz jak tam wynik bety:tak:

Sylwia super że masz już męża przy sobie :-) życzę owocnych staranek :tak::-) trzymam kciuki!

Joanna współczuje takich długich cyklów ale musisz to przetrwać. Głowa do góry! :tak:

Kinga, Anufifi również dla Was Zdrowych, Wesołych, Radosnych i Pięknych Świąt Bożego Narodzenia! :tak::-)

Ja zmykam się szykować do gina...odezwe się jeszcze później...
Buziaki
 
Kingus GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D ALE SIE CIESZE :-D

Honia Tobie tez :-D:-D

ale nam sie sierpnióweczek naroiło ale fajnie :-D

ale mam Was do poczytania :szok:

w skrócie u mnie juz wsio OK leki na podtrzymanie dalej mam, moja fasolinka dała się usłyszec wyłam jak bórb jak serduszko usłyszałam :-D
 
Witam was dziewczynki... również i ja składam Wam życzenia świąteczne...

To Święta gromadzą ludzi przy stole znanych i mniej znanych. To opłatek jednoczy Boży, pojednanie na Nowy Rok. Wszystkim szczęścia gwiazdka życzy, na choince bombki śmieją się. Melodia wszystkiego co najlepsze, kolęda śpiewa nam, otuchy ciepła na lepsze dni wciska nam. Wszyscy życzenia składają wokoło i ja pragnę złożyć też. By Bóg szedł z Wami jedną drogą a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt. By serce nie płakało gdy w życiu chwile złe, by pamiętać, że są wokół Was przyjaciele, którzy ochronią nas. Podzielę się opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni. Aby przyjęły mnie Wasze serce,a opłatek skrócił drogę która dzieli nas. Żebyśmy mogli wspólnie się cieszyć ze świątecznych chwil!

wszystkiego najlepszego...

Anufifi życzę ci wiary i nadziei która da ci siłę do dalszej walki o własne szczęście... a w Nowym Roku maleńkich stópek...

Kiki dla ciebie szczególne życzenia... zdrowa dla ciebie i dzieciaczków...

Pyszczku, Royanna, Gie-oska Berhska życzę wam by wasze maleńkie istotki wyrosły na dzielnych, silnych i mądrych chłoców... cieszcię się chwilą obecną mimo iż czasami jest ciężo...bo ta chwila bardzo szybko przemija i zostają wspomnienia...

Paula, Pajka, Honia, Kinga wam życzę zdrowych bobasków... żeby te kolejne miesiące były dla was wyjątkowymi miesiącami...Dajecie nowe życie nowym istotką.. niech To narodzone dziecię Boże nad wami czówa...

I wszystkim dziewczyną ktore oczekują rozwiązania, życzę szybkiego i bezbolesnego porodu...

Staraczkom... wiary i nadzieji na lepsze jutro...


Jeśli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam...ale z całego serduszka życzę wszystkim dziewczynom wszystkiego co najlepsze!!! Rzeczywistości piękniejszej od marzeń!!!
 
reklama
KINGA .... gratuluję z całego serca !!!!

SYLOLA ... przykro mi, ale już niebawem do Kingi dołączysz! :)

Dziś rano zrobiłam test PINK TEST. Zdjęcie załączam. Potem o 10:00 stawiłam się na betę, wyniki jutro po 12:00. Ciekawe, który to tydzień... jakoś nie mogę w to uwierzyć. Chyba to prezent na imieniny. Dopóki nie pójde do lekarza... 11 stycznia... nie uwierzę, chyba, ze mnie beta jutro zaskoczy. :eek:
Teraz patrząc na ten test widzę, że krecha jest jeszcze ciemniejsza, no, ale to już po czasie. Ważne jest zdjęcie z samego rana. Kreska pojawiła sie po trzech minutach.

pozdrawiam !

u mnie tescik wyglądął tak samo pierwszy jak robiłam :tak:

właśnie próbowałam ale jakiś dziwny aparat mam nie robi dobrego przybliżenia a tak z daleka na niewyraźnym zdjęciu to nic nie widać, zaraz może jesz\cze spróbuję :sorry:

Gratuluje :-D

Witam was dziewczynki... również i ja składam Wam życzenia świąteczne...

To Święta gromadzą ludzi przy stole znanych i mniej znanych. To opłatek jednoczy Boży, pojednanie na Nowy Rok. Wszystkim szczęścia gwiazdka życzy, na choince bombki śmieją się. Melodia wszystkiego co najlepsze, kolęda śpiewa nam, otuchy ciepła na lepsze dni wciska nam. Wszyscy życzenia składają wokoło i ja pragnę złożyć też. By Bóg szedł z Wami jedną drogą a światło Pana oświetlało każdy ciemny kąt. By serce nie płakało gdy w życiu chwile złe, by pamiętać, że są wokół Was przyjaciele, którzy ochronią nas. Podzielę się opłatkiem, który przesyłam przez te życzenia, błogosławiąc dalsze dni. Aby przyjęły mnie Wasze serce,a opłatek skrócił drogę która dzieli nas. Żebyśmy mogli wspólnie się cieszyć ze świątecznych chwil!

wszystkiego najlepszego...

Anufifi życzę ci wiary i nadziei która da ci siłę do dalszej walki o własne szczęście... a w Nowym Roku maleńkich stópek...

Kiki dla ciebie szczególne życzenia... zdrowa dla ciebie i dzieciaczków...

Pyszczku, Royanna, Gie-oska Berhska życzę wam by wasze maleńkie istotki wyrosły na dzielnych, silnych i mądrych chłoców... cieszcię się chwilą obecną mimo iż czasami jest ciężo...bo ta chwila bardzo szybko przemija i zostają wspomnienia...

Paula, Pajka, Honia, Kinga wam życzę zdrowych bobasków... żeby te kolejne miesiące były dla was wyjątkowymi miesiącami...Dajecie nowe życie nowym istotką.. niech To narodzone dziecię Boże nad wami czówa...

I wszystkim dziewczyną ktore oczekują rozwiązania, życzę szybkiego i bezbolesnego porodu...

Staraczkom... wiary i nadzieji na lepsze jutro...

Jeśli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam...ale z całego serduszka życzę wszystkim dziewczynom wszystkiego co najlepsze!!! Rzeczywistości piękniejszej od marzeń!!!

Dzastiko ja u Ciebie czekam na noworoczną fasolinkę :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry