reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paulinko dziękuje za życzonka dla synka! :))
A jeżeli chodzi o twoje plamienia to ciesze się że ustąpiły i pamietaj nie przemeczaj się. W razie czego to jutro powiedz na wizycie jak bedziesz. Na pewno bedzie wszystko dobrze nie martw się.
Tulam :)
 
reklama
Kurde blaszka, już mnie wkurzaja te testy owulacyjne, już czwarty dzien jest pozytywny (wczesniej nie robiłam). Zrobiłam tez od niechcenia test ciążowy kilka godzin temu, tak po prostu, by udowodnic sobie, ze to testy owu są felerne!, ale pojawiła sie druga kreska, blada.
Myslę, ze te testy ciażowe tez są felerne, choc od innego Sprzedwacy. Sama nie wiem juz co o tym sądzic. Przecież to dopiero mój 13 dc! Chyba, ze ten cykl ma byc krótki, np. 21 dni.
Ech, nic juz nie wiem.
To mój wykres na 28dni:
http://28dni.pl/cycles/current
 

Załączniki

  • 2 (3).jpg
    2 (3).jpg
    12 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Honia trudno powiedzieć o co kaman bo albo testy felerne albo cykl Ci sie skrócił jeszcze bardziej albo naprawde w ciazy moze jestes! nie wiem..... a może kup jutro w aptece test ciążowy i zrób dla pewności... ja bym chyba tak zrobiła... :sorry:
 
Jutro rano zrobię jeszcze paskowym, a jesli bedzie druga kreska, to za kilka dni zrobię PINKtest, który mam w domu. Nic nie czuje, ani radosci, ani nic innego, jedynie mały znak zapytania w mojej głowie. Luzik, sprawdzimy tę sytuację, dni szybko lecą i niebawem wszystko się wyjaśni. :eek:
Buźka!
 
Honiu nie które testy owulacyjne też pokażą ciąże.... z tego co widzę to masz dobre testy... zwłaszcza ten ciążowy... jest on bardzo czuły...więc może jednak się udało:-) powtórz test tak jak ci radzą dziewczyny... a najlepiej dla pewności w środę zrób badanie beta hcg...

Mnie dopadly straszne mdlości.... tragedia... gwałtownie odrzuciło mnie od kawy i piwa...nawet szklaneczki ciepłego z miodkiem się napić nie mogę... już wcześniej tak miałam ale nie zwracałam na to uwagi.... może moje przeczucia się nie mylą? Jak wytrzymam do 31 to zrobie test w sylwestra...a i mam straszne parcie na ryby...jem w każdej postaci zwłaszcza wędzone makrele i śledziki po giżycku... bardzo pyszne... a na śniadanie wciągnęlam całą puszkę tuńczyka... M nie mógł na to patrzeć:szok::-D a z kolei na słodycze patrzeć nie mogę... to nie w moim typie... bo ja zawsze wciągam tonami slodycze przed @ a tu nic... trufelki się walają po domu a ja je tylko przedkładam...za to te rybki..... mniam mniam... Jutro będę robić rybcie z przepisu Pyszczka.... polecam...paluszki lizać.. Jeszcze mam matjasy w lodowce i chyba zaraz spróbuję,,,,, hihihihi smakowe takie kwaśne :-):-):-):-):-)

Paula ja z Czarkiem też miałam brązowe plamienia całą ciążę,,,, a pod koniec to już wszystkie kolory tęczy :-D:-D:-D:-D nie martw się na pewno będzie wszystko ok , ale lepiej na zimne dmuchać!!! Leż i się nie ruszaj odpoczywaj.... ja trzymam mocno kciuki za jutrzejsze usg na pewno będzie wszystko ok... ;-);-);-);-)
 
Kinga
najlepsze życzonka dla Filipka z okazji urodzin!!!!
Dużo zdrówka, miłości i radości
oraz siostrzyczki albo braciszka ;-):tak::-)




dolaczamy do zyczonek..100lat filipku i duzo duzo zdrowka,,

witam pozno ale jestem..

honia zrob test moze akurat sie udalo i jestes w ciazy..

paula odpoczywaj duzo nie przemeczaj sie..ciesze sie ze wyniki wszystkie dobre,,trzymam kciuki za jutrzejsze usg..bedzie dobrze..mi przy deryi raz pokazala sie krew poszlam do szpitala i wszystko bylo oki..i mam teraz derye cala i zdrowa..wiec glowka do gory bedzie dobrze..

dzastina ja to przy ercanie w ciazy zajadalam sie rybami a salatka z tunczyka to juz nie mowie...moze i u ciebie fasolinka..dzastina podaj prosze przepis ten na ta rybke od pyszczka bo ja nie mam pojecia na ktorej stronce to bylo.

mykam do lozeczka jestem troche zmeczona moja derya od wczoraj ma taki katarek ze szok meczy ja biedulke no i kaszelek ,,dzisiaj bylam u lekarza dostala kropelki do noska i syrop na kaszelek..wczoraj tak zle spala..a teraz narazie spi..serce mi sie kraje jak meczy sie z tym katarkiem--

dobranoc dziewczyny,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzastina wszystko u ciebie wskazuje na ciążę! :tak: widzisz jak fajnie i teraz to Tobie się udało... fajnie.
Kiki zdróweczka dla kruszynki małej. Ach wiem że to aż boli jak patrzysz gdy twoje maleństwo sie meczy zwłaszcza taki maluszek. Kropelki na pewno jej pomogą. Dziekuje za życzenia Ci.

Pozdrawiam
miłego wtorku :happy:
 
Do góry