reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:-)
My już po imprezce, było bardzo fajnie wszystko się udało. Filip bardzo zadowolony. Tyle wrażeń że jeszcze siedzi z nami i się bawi... :) szok.
Ja już padam wiec zmykam zaraz do łóżka. Chłopaki niech siedzą;)
Pozdrawiam was wszystkie!

Paula dziekuje:)

nasz 3latek.. :)
super że imprezka udana:-)ślicznie zdmu****e świeczki no i STO LAT!!!!!!!!!!




dziewczyny a ja juz mam totalnie dosc..moj Kacper ciagle placze tj byl glodny..i ciagle chce jesc:-(dzis od 4 sie meczylam z nim...kolejne mleko mu nie odpowiada bo nie zaspakaja jego glodu:-(dziewczyny czy jest cos co moge mu dac do mleka aby bylo bardziej sycace??doradzcie cos prosze!!
ojej no niewiem co poradzić jak tylko to że trzeba to jakoś przetrwa c i dawac jeść jak się domaga:sorry:jest cieżko napewno no ale skoro jest głodny to co mozna innego zrobić a coś do zagęszczania mleczka sama nie wiem czy jest coś dla miesięcznego dziecka bo troche za szybko jeszcze może to mu się odegrać na brzuszku czyli kolki kupka bo jednak już sztuczne mleczko jest cięższe na brzuszek niż z piersi co myśle że lepiej poczekac z tym:tak:masz głodomorka w domku hehe:-)
Witam wieczorkiem :-)
Choinka już ubrana :-):-):-) i tak świątecznie się zrobiło
A oto nasza choineczka :tak:
Zobacz załącznik 190098
śliczna choinka:-)ach musi być choineczka w domciu bo inaczej to nie święta:-)




a my dzisiaj odprawialiśmy ceremonię chrztu :) taką bez mszy świętej zeby uniknąć tłumów. Ksiądz proboszcz nie chciał się na poczatku zgodzić ale jak mu wytłumaczyłam co przeszlismy to zrobił nam taki pękny chrzest, ze az się wzruszylam :-( zrobił namaszczenie chorych również. Kazał nam podejść z całą rodziną (ok 12 osób) na ołtarz..staneliśmy wszyscy wokół stołu trzymajac się za rece w kółko i tak odprwialiśmy modlitwe. Później powiedział, ze robimy wspólne pamiątkowe zdjecie z nim...później Wam wkleje :-) a jak chrzcił to kazdy płakał..tak ładnie to robił....lał wodę na główkę Kubusia przez około 1 minutę...stanął obok nas mówiąc głośno do mojego drugiego synka, ze mamusia bardzo go kocha, że kocha również Kubusia ale o nim nie zapomina i takie tam....

padam jak mucha po tych wrażeniach.....
miłego tygodnia...bleee :-D
bardzo się ciesze że tak miło chrzest się odbył:-)zdrówka dla Kubusia:tak:
 
reklama
Ja nie wiem co się dzieję i boje się troszkę przyznać... ze bardzo dziwnie się czuję...jak ciężarna!!! normalnie czuję że jestem w ciąży.. tak samo jak zaszlam z Czarkiem to też tak czułam... to jest to o czym Kinga mówiłyśmy... jakaś taka intuicja,,, kilka razy kochalismy się w dni okołoowulacyjne... tak co 2-3 dni... ale kiedy owulka była to nie wiem bo tempki nie mierzę ani brzuch mnie jakoś specjalnie nie bolał.... To uczucie mam od 2 dni.... czuję się taka piekna i wyjątkowa :-D:-D:-D:-D to kolejne zjawisko... dziwne zresztą... piersi nie bolą brzuch też nie- nic... śluzu nie obserwuje więc nie wiem jaki jest,,,, kurde dziewczyny boje się ze sobie znowu wkręcam i was też wkręcam a najgorsze jest rozczarowanie... Co prawda dziś 20 dc jeszcze 8 dni do @ ale jakoś dziwnie mi tak..... to bardzo dziwne...

Na wszelkie objawy fasolkowe za wcześnie.... ale coś mi glowa podpowiada... że i dla mnie ten rok będzie szczęśliwy:-)
Masz rację Kochana ze w tej materii jest jakas taka intuicja....i ja to w pierwszej ciąży czułam a w drugiej chyba nie bardzo mogłam uwierzuć ze mozna zaciązyc przy 1 podejsciu.....ale do myslenia dawały mi bóle podbrzusza , jajników..nie mialam ich wczesniej....a tak po prostu nasza fasolinka wiła sobie miejscóweczkę!
Dlatego trzymam kciuki zebys dobrze przeczuwała!!!!!!
Kiedy u Ciebie wypada tescik?????

hej dziewczyny!!a ja wczoraj zrobilam sobie wypad bez Kacperka pierwszy hehe:-) i udalo nam sie w koncu kuchnie kupic w black red white:-)wiec jeszze schody i bedzie koniec!!!
???
Oj Gosiu fajne są takie zakupy.....my jeszcze na kuchnię chwilke musimy zaczekac...jeszcze sciany betonowe puki co!!!!!
A co karmienia...mi sie tez wydaje ze Twoj maluszek moze mieć koleczki.....albo faktycznie taki żarłoczek!!!!!
Sciskam

No i za tą wiarę twoją we mnie że sie może udać... też bardzo bym tego chciała aby nam sie teraz udało.
Kinga- więcej wiary!!!!
Musi sie w koncu udac..pierwsze dzieciatko juz jest to i drugie będzie!!!! Wiesz ze jest tu wiele przychylnych Ci osob ktore zyczą Ci jak najlepiej i kibicują w starankach!!!!! Ja zawsze zaciskam łapki.....Nie poddawaj sie!!!!!

Patrysiu- a jak tam u Ciebie? Jakies oznaki zblizającego sie porodu??????
Mnie łupie na dole....ale tak to ok!!!!

Bershka- piekny musial mieć chrzest Kubulek......wyjatkowe błogosławieństwo dla wyjątkowego dziecka!!!! Czytając zakręcila mi sie łezka! :)

emot35.gif

No i u nas śnieżek sypie.
Synek pojechal do przedszkola bo dzis zabawa Mikołajowa z Aniołami itp. Bedą prezenty ....no więc szkoda było go nie puszczac:)
Ciekawa jestem jego wrażen :)
 
CZARODZIEJKA wiesz co chce mi się ze mnie śmiac:-Dbo tak jak meczyły mnie skurcze tak ich teraz nie mam wogóle:no::rofl2:jedynie spojenie ale teraz np.jest już lepiej no ale ten ból to nieoznacza że poród bo to już nawet od 20 tc można odczuwac:tak:tak więc nie mam rzadnych:cool2:nawet zakorkowana jestem co mam nadzieje ze ten czop sobie wkońcu odejdzie a jak ma zamiar czekać to niech odejdzie podbarwiony krwia i siup już poród się zaczął:-pheh zaczne od świąt tzn.drugich świąt serduszkowac aby sie przygotowac do porodu bo wole aby mnie samo wzieło niż 7 stycznia jechac do szpitala :cool:no tak więc nawet normalnie funkcjonuje i w środe jedziemy na zakupy co moze coś ruszy i oby:-p
 
Dzastina no to czekajmy jeszcze te pare dni i wtedy bedzie wszystko wiadomo czy się udało nam czy nie... ;-)
Czarodziejko ja wiary mam wystarczająco dużo! :tak:dzięki!
Patrysiu dziękuję za życzonka dla mojego synka!!!:-)

Ja wróciłam własnie z miasta byłam na zakupach. Ale juz mam dość na dziś.
Teraz kawusia i odpoczynek
 
Jaki piękny śnieg sypie !!!!! Jupi !!! :-)
Już trzeci dzień !
Buziaki dla Was kochane i dla forumowych maluszków, i tych w brzuszkach i tych fajnych łobuziarskich kilkumiesięcznych i kilkuletnich !!! :laugh2:

Dzastina !! Ja w ciąży (z synuśkiem) też czułam, że jestem w ciąży mimo, że nie obserwowałam siebie tak bardzo i nie staraliśmy się za wszelką cenę.
Ależ jestem ciekawa, jak to u Ciebie będzie!!!!

My staraliśmy się teraz na luzaka, szanse są, wiadomo, ale próbuję kompletnie o tym nie myśleć, by znów nie wyłapywać kazdego objawu, a za kilka dni przyjdzie wredna @.
Buźka!
 
Ostatnia edycja:
Hejka!! :)
Nie było mnie przez weekend bo w sobotę na uczelni cały dzień i w niedzielę u mamy byliśmy:)
U mnie oki, snieżek sypie za oknem a ja sobie siedzę na rogówce z ogrooomnym kielichem zbyszko 3 cytryny i czytam co naskrobałyście :)
Strasznie mnie boli w pachwinach a nawet TAM i trochę swędzi więc pewnei jakieś zapalenie mi się wdarło.. Jutro ide do gina to niech zerknie co się dzieje..
Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie!
P.S. Sto latek dla synka Kingi bo nie pamiętam czy składałam życzenia:)
No i oczywiście kciuki zaciśnięte:)
 
Honia 3mam kciuki za owocne starania wasze! :)
Agniesia być może to jakieś zapalenie.. lepiej isc i sprawdzic masz racje:) I dziekuje za życzonka dla synka! :))

a jjuz obiad mam zrobiony wiec czekam na męża

A co słychać u reszty dziewczyn?? odezwijcie się :happy:
 
Paula i jak tam u gina?
bo ja tu jak na szpilkach czekam.:sorry:
Za staraczki oczywiście kciuczki trzymam.:tak:
Sylwia co u ciebie masz już M?staranka w pełni?:-)
Beti co tam u ciebie jak się czujesz?
bo ja na MAJ nie wchodze bo będzie ryk:-(
BUZIOLE>;-)
 
Kinga
najlepsze życzonka dla Filipka z okazji urodzin!!!!
Dużo zdrówka, miłości i radości
oraz siostrzyczki albo braciszka ;-):tak::-)



 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Troszkę się dzisiaj zdenerwowałam ale najpierw o tym jak było u gina....
Otóż ginka dzisiaj mnie nie badała z racji tego że badała mnie tydzień temu...odebrałam wyniki i wszystkie są bardzo dobre :tak: najbardziej się cieszę że na toksoplazmoze IgM mam wkońcu ujemne :-) (bo tego najbardziej się bałam). Założyła mi kartę ciąży i wyznaczyła termin porodu na 12 sierpnia 2010 :-)
Dostałam zwolnienie do 11 stycznia :-)
No i właśnie jechałam dzisiaj do pracy zawieść zwolnienie i odebrać paczkę świąteczną dla Kacpra no i w pracy w wc zauważyłam brązowe plamy na wkładce czym właśnie strasznie się zdenerwowałam, potem bolał mnie brzuch jak na @ :-( jechałam do domu ze strachem i z myślą że pojedziemy jeszcze dzisiaj do szpitala sprawdzić co się dzieje, ale w domu okazało się że więcej już mi nie leci tego brązowego a jak odpoczęłam to i brzuch przestał boleć....dlatego też zaczekam do jutra do usg i zobacze co się dzieje...mam jednak nadzieje że wszystko jest wporządku! Jutro usg o 14:15 trzymajcie kciuki! :tak:

Buziaczki dziewczynki :-)
 
Do góry