reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam.
Kinga, Wszystkiego najlepszego dla Filipka. A jak u Ciebie, masz jakieś przeczucia?
Honia, trzymam kciuki żeby to była fasolka.
Dzastina, no no no, oby to było TO. Mam nadzieję, że Twoje przeczucia są słuszne, trzymam kciukasy.
Kiki, zdróweczka dla córci.

U mnie dzisiaj temp. wysoka jak na mnie, ale test pokazał jedną krechę. Buuu:-(.
 
reklama
ryba może jeszcze jest szansa, do puki nie ma @ :tak:
A czy ja mam jakieś przeczucia? raczej nic staram sie nie przeczuwać... :sorry:
Sylola szkoda że @ przylazła.. życzę ci aby kolejny cykl był pomyślniejszy.

u mnie jeszcze 2 dni do przewidywanej małpiszonicy:confused2:
 
Hej .no testować staraczki bo nas tu ciekawośc zjada:-D
Paulko-trzymam kciuki,ale na pewno jest ok. i wklej focie jak dostaniesz.;-)
U mnie nic ciekawego,czekam na luty.:tak:i mam nadzieję,że będzie szczęśliwy.
Pozdrawiam.

 
Witam :-)
My dzisiaj mamy bardzo napięty harmonogram dnia, bo jutro z samego rana wyjeżdżamy na święta do Ustki...tak więc raz że trzeba się spakować to jeszcze ide na usg i z Kacprem do fryzjera, sama też włosy miałam farbować ale nie wiem czy zdąże bo musimy jeszcze jechać poszukać fleczków do moich butów!

Kinga mi też się wydaje że ujrzysz na teście 2 kreseczki tym razem :tak: trzymam kciuki oczywiście! :tak::-)

Honia leć po test do apteki albo na bete!!! będziesz miała pewność :tak: mogłaś w poprzednim cyklu już zaciążyć mimo krwawienia :tak:

Dzastina no proszę jakie ładne objawy :-) oby się potwierdziły!!!!! :tak: kciuki zaciśnięte!!! :tak: ja jakoś nie mam szczeglnych zachcianek.

Tusia i Ty się doczekasz :tak:

Ryba póki @ nie ma jest nadzieja :tak:

Sylola trzymam kciuki za kolejny cykl i kolejne staranka wkońcu się uda! :tak:

Kiki dużo zdrówka dla Derya niech katar i kaszel idą sobie!!! biedna maleńka :-(

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie dziewczynki :-)
Napisze jak będe po usg :tak:
Buziaki
 
Kinga u Ciebie małpiszonicy nie bedzie zobaczysz!!!! -tak mi sie wydaje!
Oj obyś miała rację kobieto!!! ;-)
ehhh Kinga ...zrobiłabys testa....jak jest fasolka to wyjdzie :) a ja sie doczekac fasolek nie mogę ...
Ania nie kuś! :-D
najwcześniej zrobię jutro z rana jak mnie najdzie... a jak nie to dopiero w sobotę oczywiście jeżeli mnie @ nie nawiedzi :sorry:
teraz nie zrobię bo... jestem przed terminem i mysle ze lepiej byłoby zrobić w porannego moczu jak już.. nie chce zobaczyć I kreski :-(

Paula daj znać jak po usg :))
 
no do jutra wytrzymam ale do soboty nigdy ...prztyjade i te pare kropel na siłe wycisne :)

ja tu jestem z tych co kuszą ....ale jak czują coś....to cisne ....teraz tez bym Ciebie cisła ...ale ty zaparta w tej kwestii jestes a nie chce dostac opieprzu :)
 
no do jutra wytrzymam ale do soboty nigdy ...prztyjade i te pare kropel na siłe wycisne :)

ja tu jestem z tych co kuszą ....ale jak czują coś....to cisne ....teraz tez bym Ciebie cisła ...ale ty zaparta w tej kwestii jestes a nie chce dostac opieprzu :)
:-)hehe ... ja uparta jestem to fakt i nie przekonałabyś mnie:)
przyznam szczerze że mam blokadę przed zrobieniem testu i wogóle mnie nie ciśnie do zrobienia wiec nie wiem co to bedzie...
:zawstydzona/y:
 
no do jutra wytrzymam ale do soboty nigdy ...prztyjade i te pare kropel na siłe wycisne :)

ja tu jestem z tych co kuszą ....ale jak czują coś....to cisne ....teraz tez bym Ciebie cisła ...ale ty zaparta w tej kwestii jestes a nie chce dostac opieprzu :)

oj zgadzam sie Ania jest kusicielka:-)pamietam jak mnie kusila a ja sie skusilam i 5 dni przed spodziewana @ wyszla blada prawie niewidoczna druga kreska a ja myslalam ze to brak ciazy lecz jednak lodzilam sie ze ten baldzioch to ciaza ale w dzien @ zrobilam drugi test i wyszla druga kreska juz wyrazniejsza:-)a dzis bandyta ma 5tyg skonczone i drzenie w kolysce:-)

Kinga zrobi testa bedziesz miec super prezent na swieta:-)

Paula uwazaj na siebie!!
 
reklama
WITAM:-)
Hej dziewczynki :-)
Troszkę się dzisiaj zdenerwowałam ale najpierw o tym jak było u gina....
Otóż ginka dzisiaj mnie nie badała z racji tego że badała mnie tydzień temu...odebrałam wyniki i wszystkie są bardzo dobre :tak: najbardziej się cieszę że na toksoplazmoze IgM mam wkońcu ujemne :-) (bo tego najbardziej się bałam). Założyła mi kartę ciąży i wyznaczyła termin porodu na 12 sierpnia 2010 :-)
Dostałam zwolnienie do 11 stycznia :-)
No i właśnie jechałam dzisiaj do pracy zawieść zwolnienie i odebrać paczkę świąteczną dla Kacpra no i w pracy w wc zauważyłam brązowe plamy na wkładce czym właśnie strasznie się zdenerwowałam, potem bolał mnie brzuch jak na @ :-( jechałam do domu ze strachem i z myślą że pojedziemy jeszcze dzisiaj do szpitala sprawdzić co się dzieje, ale w domu okazało się że więcej już mi nie leci tego brązowego a jak odpoczęłam to i brzuch przestał boleć....dlatego też zaczekam do jutra do usg i zobacze co się dzieje...mam jednak nadzieje że wszystko jest wporządku! Jutro usg o 14:15 trzymajcie kciuki! :tak:

Buziaczki dziewczynki :-)
super że wyniczki sa ok i teraz kciuki za usg:tak:uważaj na siebie kciuki aby wszystko było dobrze:tak:ps.super data narodzin maluszka:-)
HONIA DZASTINA KINGA testować mi ja czekam:-p
 
Do góry