reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny!!!

Nie było mnie troszkę czasu...napisałyście tu tyle że nadrobić nie moglam.... widzę że nikt za mną nie tęskni:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Kinga oby sie tym razem udało trzymam za ciebie mocno kciuki...ten czas tak szybko leci to i te 4 dni szybko miną.... ja nie testuję w tym miesiącu bo nie ma szans na ciąże...ale za was trzymam mocno kciuki.... A Kinga spóźnione ale gorące całuski dla Filipka....z okazji urodzin...ślicznie wyglądał.....
Paula jak samopoczucie? fajnie że wszystko ok... na nastepnej wizycie pewno już serduszko zobaczysz;-);-);-);-);-);-);-);-) Pajka a co u ciebie???? buziaczki dziewczynki..... u mnie już też prawie święta jutro ubieramy choinkę:-):-):-):-)

dla reszty dziewczyn.... buziaczki ogromne:-):-):-)

Kiki dzieciaczki booosssskieee zwłaszcza niunia:-)
 
Honia nie ma za co ;-) widzę że się udało :-)

Dzastina oczywiście że tęsknimy!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak: jak się czujesz?

u mnie heh...bywało lepiej ;-) a tak na serio nie jest źle, od czasu do czasu mdłosci i ciągły metaliczny posmak w buzi :-p jutro wizyta u gina...trzymajcie kciuki za wyniki badań! a we wtorek usg, którego bardzo się boję! :-(

Zmykam już spać....odezwe się jutro pewnie późnym popołudniem bo jade jeszcze do pracy zawieść zwolnienie :tak:

Dobrej nocy! Buziaki :-)
 
Gosiu kurka, myślisz, ze to jednak głód ? il emu dajesz ml na raz ? ja zageszczam mleczko od 3 m-ca Nutritonem....ale Twój maluszek jest jeszcze na to za malutki :-(bolał ny go brzuszek...może to rzeczywiście kolki ? jezeli masz dojscie do Sab simplex to kup i zobaczysz czy mu pomagają....to lek na kolki ale jest dostepny tylko w niemieckich aptekach lub podobno (?) tez w czeskich...Kubusiowi pomógł


a my dzisiaj odprawialiśmy ceremonię chrztu :) taką bez mszy świętej zeby uniknąć tłumów. Ksiądz proboszcz nie chciał się na poczatku zgodzić ale jak mu wytłumaczyłam co przeszlismy to zrobił nam taki pękny chrzest, ze az się wzruszylam :-( zrobił namaszczenie chorych również. Kazał nam podejść z całą rodziną (ok 12 osób) na ołtarz..staneliśmy wszyscy wokół stołu trzymajac się za rece w kółko i tak odprwialiśmy modlitwe. Później powiedział, ze robimy wspólne pamiątkowe zdjecie z nim...później Wam wkleje :-) a jak chrzcił to kazdy płakał..tak ładnie to robił....lał wodę na główkę Kubusia przez około 1 minutę...stanął obok nas mówiąc głośno do mojego drugiego synka, ze mamusia bardzo go kocha, że kocha również Kubusia ale o nim nie zapomina i takie tam....

padam jak mucha po tych wrażeniach.....
miłego tygodnia...bleee :-D
 
Paula... u mnie już ok... zajęłam sie sprzątaniem, pracą w piątek kupilam sobie samochód.... ( ten prezent:-))

U mnie 19 dc .... nie wiem kiedy mialam owu i czy w ogole ją miałam... kochaliśmy sie?????? hmmmmm nawet nie wiem w które dni cyklu bo nie liczyłam... dziś policzylam żeby zobaczyć kiedy @.... no i okazalo się że 19.... buziaczki dla was:-D:-D:-D:-D
 
Paula 3mam kciuki za wizytą u ginekologa:happy:
Dzastina witaj! jasne że myslimy i tesknimy..wiesz teraz ten młyn przed świetami a ja jeszcze mam za sobą ur synka. Dziekuje ci za życzonka! :)
No i za tą wiarę twoją we mnie że sie może udać... też bardzo bym tego chciała aby nam sie teraz udało.

U nas śnieg sypie...
mąż już poszedł do pracy, szkoda bo tak fajnie było mieć go w domu cały tydzień. No ale to tylko trzy dni teraz i świeta :)

Miłego dnia dziewczęta
 
Dzastina ..witaj:)

Kinga.....o tak jeszcze tylko 3 dni

Bershka.......no to zeczywscie jakis bardzo fajny ksiadz....z tego co opisujesz to naprawde wyjatkowy....oczyscie czekamy na jakies zdiecie:)

Gosiu.....u nas było tak samo....nie wiadaomo czy był głodny czy kolki...ale to był płacz przez 10 h na dobe.....kropelki nic nie pomagały. Sab simplex ktory sciagalismy okazał sie miec ten sam sklad co inne dostepne u nas srodki. Jak przeszłam na mleko sztuczne było ciut lepiej, wiec wydajemi sie ze był głodny. Zreszta patrzac na to co teraz potrafi zjesc to tak napewno było.
 
Witam sie z wami poniedziałkowo:-) u mnie też snieg sypie i trochę nawet wieje... chłopcy jeszcze śpią a ja już w kuchni sprzątam bo to mi pozostało..
Kinga trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki... wierze że jeszcze ten rok bedzie dla ciebie dobry...

Ja nie wiem co się dzieję i boje się troszkę przyznać... ze bardzo dziwnie się czuję...jak ciężarna!!! normalnie czuję że jestem w ciąży.. tak samo jak zaszlam z Czarkiem to też tak czułam... to jest to o czym Kinga mówiłyśmy... jakaś taka intuicja,,, kilka razy kochalismy się w dni okołoowulacyjne... tak co 2-3 dni... ale kiedy owulka była to nie wiem bo tempki nie mierzę ani brzuch mnie jakoś specjalnie nie bolał.... To uczucie mam od 2 dni.... czuję się taka piekna i wyjątkowa :-D:-D:-D:-D to kolejne zjawisko... dziwne zresztą... piersi nie bolą brzuch też nie- nic... śluzu nie obserwuje więc nie wiem jaki jest,,,, kurde dziewczyny boje się ze sobie znowu wkręcam i was też wkręcam a najgorsze jest rozczarowanie... Co prawda dziś 20 dc jeszcze 8 dni do @ ale jakoś dziwnie mi tak..... to bardzo dziwne...

Na wszelkie objawy fasolkowe za wcześnie.... ale coś mi glowa podpowiada... że i dla mnie ten rok będzie szczęśliwy:-)
 
hej dziewczyny!!a ja wczoraj zrobilam sobie wypad bez Kacperka pierwszy hehe:-) i udalo nam sie w koncu kuchnie kupic w black red white:-)wiec jeszze schody i bedzie koniec!!!

Gosiu kurka, myślisz, ze to jednak głód ? il emu dajesz ml na raz ? ja zageszczam mleczko od 3 m-ca Nutritonem....ale Twój maluszek jest jeszcze na to za malutki :-(bolał ny go brzuszek...może to rzeczywiście kolki ? jezeli masz dojscie do Sab simplex to kup i zobaczysz czy mu pomagają....to lek na kolki ale jest dostepny tylko w niemieckich aptekach lub podobno (?) tez w czeskich...Kubusiowi pomógł

wiesz co ja juz nie wim co mu jest...narazie od paru dni daje mu na kolki espumisan czy cos takiego i nie widze zeby go brzusio bolal tj wczesniej poza tym te kropelki sab simplex juz dzis powinnam dostac to bez zamowilam...wydaje mi sie ze to glod bo po godz slysze jak mu w brzuszku burczy....za to dzis noc mial dobra bo jak zjad o 20 to potem dopiero o 24 o 3 o 6 o 9 wiec co 3godz a noc wczesniej od 4 chcial jesc co godz...wiec juz nie wiem o co chodzi??moze mial gorszy dzien??poza tym jak mu robie 120ml to czasami zje wszystko czasami polowe roznie...mam nadzieje ze juz sie w koncu to unormuje...a tak przy okazji on ma chyba to po tatusiu bo tesciowa mowila wczoraj ze Kuba straszny glodomor byl i przez pierwszy mc tak sie darl i co godz jadl a od drugiego mca czy nawet wczesniej dodawala mu krupczatki do mleka i byl spokoj...dzis sie mam dowiedziec czy w aptece sa jakies zageszczacze....

Bershka Ty Kubusia jakimi szczepilas szczepionkami??bo ja chyba zaszczepie Infarix hexa ale slyszalam ze ciezko ja dostac???
 
reklama
Infarixem szczepiłam, nie słyszałam zeby był problem z dostaniem. Zresztą u nas zgłaszasz, ze przychodzisz z dzieckiem do szczepienia i pielegniarki ściągają szczepionkę lub ja rezerwuja
 
Do góry