reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Honiu -kliknij na mój suwaczek i otworzy ci się ta stronka.
tam wybierzesz co i jak i potem wklejasz kod.
Ja korzystałam z instrukcji TESTY- ""jak wstawić suwaczek w profilu""
na pierwszej stronie Bestyja.P daje bardzo dobrą instrukcje.
Ja sama nie jestem specjalistką,też troche się pomeczyłam ale udało się.
Pozdrawiam-;-)
 
Witam wieczorkiem :-)
Choinka już ubrana :-):-):-) i tak świątecznie się zrobiło
A oto nasza choineczka :tak:
ch.jpg

Paula Kochana śniłas mi się dzisiaj;-)
Tusia :-) a chociaż dobrze Ci się śniłam? ;-)

dziewczyny a ja juz mam totalnie dosc..moj Kacper ciagle placze tj byl glodny..i ciagle chce jesc:-(dzis od 4 sie meczylam z nim...kolejne mleko mu nie odpowiada bo nie zaspakaja jego glodu:-(dziewczyny czy jest cos co moge mu dac do mleka aby bylo bardziej sycace??doradzcie cos prosze!!
Gosiu a może Kacperek poprostu ma kolki i dlatego płacze.:-(


Mam pytanko: jak wkleiłaś suwaczek owulacyjny pod tekstem swoich wypowiedzi???? Ja próbuję i próbuję... i nie wchodzi :eek:
Honia jak skopiujesz adres suwaczka to wchodzisz w Ustawienia -> Edytuj Sygnature i tam w okno Twoja Sygnatura wklejasz adres suwaczka -> zapisz Sygnaturę i gotowe :tak:

Kinga nam wystarczyło że przeszliśmy sie do kościoła i spowrotem i tak zmarźliśmy że już o żadnym spacerze nie było mowy ;-)

Ja jutro wybieram się do ginki z wynikami i przedłużyć zwolnienie :tak:

Miłego wieczorku :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula ładna choinka, widzę że żywą macie :) ja jakoś osobiście wolę sztuczne.. nie zniosłabym tych spadających igieł :confused2: ale to kwestia lubie/nie lubie..

tak patrzę że ja za 4 dni to niby testuję! :shocked2::sorry::-D heh... jak to zleciało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula ładna choinka, widzę że żywą macie :) ja jakoś osobiście wolę sztuczne.. nie zniosłabym tych spadających igieł :confused2: ale to kwestia lubie/nie lubie..
A ja uwielbiam prawdziwe :tak: pięknie pachną i mają swój urok :tak::-) a jak się ja regularnie podlewa to wcale tak nie gubi igieł ;-)

tak patrzę że ja za 4 dni to niby testuję! :shocked2::sorry::-D heh... jak to zleciało
no widzisz jak zleciało :-) a jak tam się czujesz? jakieś objawy? masz jeszcze ten biały śluz?
 
Sylola dziękuje, mam nadzieje że zdążę zrobić ten test bo ostatnio to mnie wredota zaskoczyła szybciej.. :sorry: Teraz na nią nawet nie czekam! :cool2:

ooo to na pewno fajnie na nartach co? ja to bym sie chyba rozkraczyła na tym sniegu w tych nartach :-D
 
Dzięki tusia i Paula...

Nie wiem tylko... którą opcję z tych wszystkich wybrać?

To start using your ticker: Click on the links below for code snippets and helpful advice. For Websites: HTMLImage URLBloggerFriendsterhi5MSNMySpace Email Signatures: AOLEntourageGmailHotmailHTMLIncredimailMac MailMozilla, ThunderbirdOutlookYahoo!WebmailWindows Mail Forum signatures: HTMLEzboardPseudoHTML, UBBCode and BB Code Desktop Widgets: HTML fileApple DashboardWindows Active Desktop
 
reklama
nie mam żadnych objawów na @ i na fasolkę. a śluz biały cały czas jest i to sporo.
I cycochy mnie nie bolą nic..
Kinga no ten śluz biały przemawia za fasolką :tak::-) no ciekawe....nie mogę się doczekać Twojego testowania :tak:

Nie wiem tylko... którą opcję z tych wszystkich wybrać?
Tak Honiu ten PseudoHTML, UBBCode and BB Code :tak:

Paulko-oby ten sie sprawdził bo obie w nim byłyśmy w zaawansowanej ciąży i różniły nas dwa miesiące a najważniejsze,że wszystko było dobrze.:tak:
Tusia o to bardzo fajny sen :-) oby się sprawdził :tak:

Ja we wtorek ide na usg i tak strasznie się boje!!!!

U nas tez mroznie jednak my dzisiaj bylismy z naszym Kamilem pierwszy raz na nartach. Super było!!!
Sylola ale fajnie macie...jak ja bym pojeździła na nartach... co prawda jestem dopiero poczatkująca ale bardzo mi się spodobało....jednak w moim stanie narazie nie wskazane;-) :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry