reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patryiu odpoczywaj duzo byle do stycznia a to juz tuz tuz,,teraz swieta sylwester a potem mozesz rodzic..cos tym dzieciaczka szybko na swiat sie spieszy kilka dni temu lutowka urodzila teraz styczniowka a ty zaciskaj nozki..

kinga tez jestem ciekawa co bedzie z twojego serduszkowania i ciekawe czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka bo serduszkowalas na calego i na dziewczynke i na chlopczyka tak ja rok temu serduszkowalam serduszkowalam i mam derye..18 grudnia bedzie rok jak testowalam no i dwie kreseczki a teraz derya ma juz 3,5 miesiaca..
 
reklama
Patrysia.....trzymam kciuki....i przedewszystkim relax!
Pajka ...GRATULUJE!!!!!!!
Kinga....z takim zapasem...to spokojna glowa:)
Przymierzam sie do jakiejs roboty...ale strasznie mi sie nie chce:/ to chyba ta pogoda....ciemno i zimnio....brrrrr
 
Powiedzcie mi dziewczyny a czy te skurcze mysle, ze to macica to jest normalne?? bo sama czuje, ze jak wezme nospe to przechodzi.
Wizyte mam w poniedziałek, ale nie wiem czy cos lekarka zobaczy :zawstydzona/y:
 
Powiedzcie mi dziewczyny a czy te skurcze mysle, ze to macica to jest normalne?? bo sama czuje, ze jak wezme nospe to przechodzi.
Wizyte mam w poniedziałek, ale nie wiem czy cos lekarka zobaczy :zawstydzona/y:
mi z początku bolał brzuch jak na @:tak:a co do tego czy coś ginka zobaczy no to niewiele bo w sumie lepiej iść tak w 6 tc ale jak cię coś niepokoi czyli te bóle to lepiej iść:tak:
 
a myslalam, ze moze zobaczy bo pisali, ze w 5 tc moze juz cos widziec :-)
no, ale pewnie jak podejde do niej z betą bo w poniedziałek podejde to zobaczymy co powie.
 
Dzisiejszy Kubuś, obiecany :-)


Piękny chłopczyk!!Śliczne ma oczka... powalają... słodziak taki;-);-);-)

Dziewczyny zrobiłam test II kreski

moje gratulacje.... uważaj teraz na siebie.... U mnie ciąża była widoczna dopiero w 7 tc ale to też dużo zależy od sprzętu jaki ma lekarz... ale z całego serduszka trzymam za ciebie kciuki... na pewno będzie wszystko dobrze :-):-):-)


U mnie nie najlepiej.... jak wam pisałam ostatnio.. matka mojego szwagra w skutek stresu i nerwów dostała zawału i leży w szpitalu... ma bardzo słabe serce.. Nie wypuszczą jej na pogrzeb... bardzo się o nią martwiłam i o proszę.. Bardzo mi smutno i źle... mój szwagier słania się na nogach... Nie śpi nie je... tylko pali papierosy jeden za drugim... taka tragedia na same święta... Wszyscy ubierają choinki i cieszą się nadchodzącymi świętami... a mi wcale się świąt nie chce... Taka tragedia... tylko ryczę.... zaprzestałam też starań więc w tym cyklu raczej fasolki nie będzie...nie mam ochoty na pieszczoty.. Za to bardzo się ciesze że Pajce się udało. Kinga teraz twoja kolej.... Myślę że jeszcze w tym roku zobaczysz II krechy... Ja już straciłam nadzieję. I powiem wam szczerze, że przestałam liczyć dni cyklu i już sama nie wiem który to dzisiaj.... Zaraz idę się kompać i spać bo padam... Pół dnia dziś byłam u siostry... W nocy nie mogłam spać... Paula buziaki dla synusia z okazji urodzin.. jesli kogoś pominęłam to przepraszam bardzo mocno.... A no Kiki sliczne te twoje dzieciaczki... A niunia przepiękna!!! O takiej dziewczynce marzę:happy::happy::happy:
Takiej włochatej... bo o karnacji to raczej mogę zapomnieć bo u nas wszyscy bladziochy
:-):-)
 
reklama
Pajka gratuluje !!! w 6 tc widać juz ładnie serducho !

Dziastina ale tragedia na swięta :-( przykro mi bardzo

za to u nas słoneczko w końcu zaświeciło :tak: ech...ciezko mi pisac takie radosne wieści przy takiej tragedii

w niedzielę przyszłą chrzcimy naszego Kubule

a tu zdjecie z mamusią bo juz dawno się tu nie pokazywałam :tak: ależ ja jestem blada przy moim synku :-D:-D:-D:-D kto by pomyślał, ze taki czarny mi się urodzi :eek::-):rofl2:
 
Do góry