reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastinko przytulam Cię mocno Skarbie jestem z Tobą :-:)-(


Bershka no ja mam nadzieje, ze lekarka potwierdzi test ;-)ale to bedzie dopiero niecały 5 tc wiec nie wiem czy cos zobaczy moze :-)
 
reklama
Kiki serio Ci sie snilam :confused2: ??? :-):-) sle fajnie, ze ktos o nas tak mysli ze nawet w snach sie ukazujemy :-D ja tak mialam kiedys z Anufifi :-D

dziekuje, co do karnacji to rodzina mojego taty / procz niego:-D/ jest "czarna" wiec pewnie dlatego. Ja z M i z Kubusiem na zdjeciu wygladamy jakbysmy byli tylko rodzicami chrzestnymi :-D chcialabym zeby Kubus choc ciut zbladł ale moze przesadzam

buziania
 
HYM>>>>>>>>>:eek: nikogo ni ma.
Gosia-obiecałaś zdjęcia Kacperka.;-)
Paula-jak tam po urodzinkach,może jakieś foto ;-)
U mnie kiepsko,psychicznie nie daje rady tego wszystkiego sobie poukładać
w moim łepetynku.:-(
pozdrawiam wszystkie BUZIAKI>;-)
 
witam was:)

życzę miłej niedzieli
zaglądam i zostawiam buziaki i serdecznie pozdrawiam! :)
u mnie okej..
już po staraniach wiec teraz czekamy z mężem cierpliwie... najwazniejsze aby mnie te cycuchy nie zaczeły boleć bo to będzie zły znak dla mnie:-( a puki co od owu bolą cały czas tylko sutki.

śliczne zdjecie Berskha! :happy:
Dzastina tulam cię mocno ryba, tak mi smutno jak czytam cie... Nie trać nadziei proszę. Idą świeta... :)
tusia główka do góry bedzie dobrze na pewno
Paula jak po urodzinkach ciekawe.. :)
Sylola organizm płata nam czasami różne fiigle, nie doszukuj się tak kochana tej owu bo może już była albo poprostu nie daje ci o sobie znać a jest lub bedzie:) 3mam kciuki mocno
Pajeczko w 5tyg może być ciezko coś zobaczyc.. predzej od 6tyg pewnie ale nie wiem dobrze idz a sie przekonasz:tak:

Nieobecne i obecne mocno tulę i pozdrawiam!!!!!
 
Cześć dziewczynki :-)

Nie było mnie jeden dzień a tu takie wieści!!! :-):-):-)

Pajkaa moje największe GRATULACJE!!!! :-):-):-)
to też będziesz sierpniową mamą :tak::-)

Dziękuje w imieniu Kacperka za wszystkie życzenia! :-) bardzo nam przyjemnie :tak::-)
Imprezka urodzinowa bardzo się udała :tak: Kacperek bardzo zadowolony :tak: goście dopisali i było bardzo fajnie :-) Kacper dostał klocki a teraz tata siedzi i buduje :-D zaraz wstawie kilka zdjęć!

Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli :-)
 
Proszę oto kilka fotek :-)

1a.jpg 2a.jpg 3a.jpg 4a1.jpg
 
WITAM:-)
Heh rzadko kiedy zagladam w niedziele ale M zajmuje się kafelkami w kuchni a ja na BB:-)


za to u nas słoneczko w końcu zaświeciło :tak: ech...ciezko mi pisac takie radosne wieści przy takiej tragedii

w niedzielę przyszłą chrzcimy naszego Kubule

a tu zdjecie z mamusią bo juz dawno się tu nie pokazywałam :tak: ależ ja jestem blada przy moim synku :-D:-D:-D:-D kto by pomyślał, ze taki czarny mi się urodzi :eek::-):rofl2:

ślicznie:-)no no karnacje to Kubuś ma super:-)niedługo synka świeto:-)
Patrysia86 normalnie masz super ten brzusio - napatrzec sie nie moge.
dziekuje:-)
U mnie kiepsko,psychicznie nie daje rady tego wszystkiego sobie poukładać
w moim łepetynku.:-(
:-(
DZASTINA tak mi przykro:-(
super torcik no i jaki elegancik z Kacperka:-)
 
reklama
Kinga już po starankach...trafiłaś idealnie przed i w owu więc musi się udać! :tak: życzę Ci pięknego prezentu w postaci 2 kreseczek na święta :tak::-) i proszę Cię nie sugeruj się od razu bolącymi cycuchami bo na fasolkę też mogą boleć :tak: czekaj spokojnie do dnia @ akurat jest okres przedświąteczny więc nie ma tyle czasu na rozmyślanie i dobrze! choć wiem że nie da się o tym wogóle nie myśleć ;-) Trzymam kciuki!!!! :-)

Pajkaa dbaj teraz o siebie i powodzenia jutro u gina! :tak: ja też zdecydowałam że jutro ide (miałam iść w piątek 18-go) ale ide już od jutra na L4 a co tam ;-):tak:

Dzastina bardzo mi przykro...taka tragedia i to na same święta :-( Tulam...

Bershka nareszcie możemy Cię zobaczyć z synkiem :tak: aż dziwne że Kubuś ma taką karnację :-D ale jest cudny! :tak:

Sylola ostatnio czytałam gdzieś że może się tak zdażyć że owulka jest przed samą @ :tak: więc nie poddawaj się i głowa do góry! rób testy dalej albo idź na monitoring najlepiej będziesz wiedziała czy owulka była wogóle :tak:

Tusia będzie dobrze!!!! potrzeba Ci czasu...Tulam mocno! :tak:

Patrysiu jeszcze trochę kochana dasz radę :tak: niedługo święta potem nowy rok i możesz rodzić :tak:

A wiecie...my już wczoraj powiedzieliśmy rodzince o naszej fasolce :tak: bo na całe święta jedziemy do teściów więc nie byłoby okazji się wszyscy spotkać :tak: wszyscy się ucieszyli a potem jak już wszyscy poszli i został tylko mój brat rodzony to wygadał nam się że w czerwcu zostanie tatusiem!!!!! :eek: w święta mają powiedzieć rodzicom! w szoku jeszcze jestem ale bardzo się cieszę :-):-):-) nasz maluszek będzie miał o 2 miesiące starszego brata lub siostre :-)
 
Do góry