reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PAULA wiesz co szczerze już mnie meczy ta koncówka ciąży:sorry:ciężko bo ja niska brzuszke duzy jeszcze ten ból ach...:cool:no i już bym chciała mieć mojego synusia rzy sobie a tu jeszcze z miesiąc czekać do terminu:sorry:co jak bede mieć ten 38 tc(hehe akurat we wigilie zaczynam)co tak myśle że po świętach zaczniemy z M serduszkowac (bo i maluszek śmiało donoszony a wole nieco szybciej niż znowu po terminie na wywołanie brrr...)żeby pomóc co na sylwestra jakby się udało w domku byśmy byli:tak:ja już niepatrze na to że styczeń itp.ja i M jesteśmy z grudnia co tak fajnie razem świętować no i też by była wtedy rocznikowo 2 lutnia różnica miedzy synusiami tak fajnie:tak:no ale zobaczymy jak to bedzie może gin powie że jednak już coś się zaczyna tego 17 grudnia no zobaczymy:tak:ps.GRATULACJE dla brata:-)moja siostra ma o 3 miesiące młodszego synka od mojego a druga siostra ma termin teraz porodu na 26 marca co też nie będzie duza różnica miedzy naszymy synusiami(bo ma mieć też synka)tak więc u nas kuzynostwo sie fajnie dobrało:-D
 
reklama
Paula ja mam wlasnie taką sytuację, ze na razie nie pojde na l4 chyba, ze bede sie zle czula bo d stycznia mam miec awans a potem jakbym powiedziala, ze jestem w ciazy pewnie bym go nie dostała a tak jak podpisze nową umowę to mnie to ryra :)

zresztą lekarka musi potwierdzic, ze w pęcherzyku płodowym cos jest troszku sie denerwuje.
 
Paula ja mam wlasnie taką sytuację, ze na razie nie pojde na l4 chyba, ze bede sie zle czula bo d stycznia mam miec awans a potem jakbym powiedziala, ze jestem w ciazy pewnie bym go nie dostała a tak jak podpisze nową umowę to mnie to ryra :)

zresztą lekarka musi potwierdzic, ze w pęcherzyku płodowym cos jest troszku sie denerwuje.

Pajkaa chyba każda ma takie obawy przed pierwszym usg...ja jutro ide tylko do ginki i mnie tylko zbada a na usg jestem zapisana na 22 grudnia :tak: musimy być dobrej myśli :tak:
no jeśli awans Ci sie szykuje to jak będziesz się dobrze czuła to pewnie że chodź do pracy ale jeśli będziesz źle się czuła to nie warto! Ja dostałam nagrode świąteczną więc teraz mogę iść na L4 ;-):tak:

Dziewczynki słyszałyście że zapowiadają mrozy na przyszły tydzień :eek: chyba święta w tym roku będą mroźne i ze śniegiem :-) lubię białe święta, ale z drugiej strony to nie za dobrze bo czeka nas 500km trasy przed wigilią :confused2:
 
Paula......u nas od wczoraj snieg i mroz.....tak wiec swieta beda białą, mam nadzieje
Pajka....u nas jest roznie...mam kolezanki co odrazu ida na zwolnienie...i takie co pracuja...jak sie narazie czujesz dobrze to czekaj na awansik $$$$$$$ ;-)
bershka.....powtarzam sie, ale Kubius jest poprostu sliczny!!!

Ja nadal czekam, do owulacji jeszcze prawie 2 tygodnie:sorry::sorry::sorry: niektore z was zdaza miec @ i 2 raz płodne zanim u mnie sie cos zacznei dziac:crazy:
 
Paulinko wasz synek jaki elegancki! :) ślicznie wyglądał w dniu urodzinek!:-) a torcik fajoski! :-)
Kinga już po starankach...trafiłaś idealnie przed i w owu więc musi się udać! :tak: życzę Ci pięknego prezentu w postaci 2 kreseczek na święta :tak::-) i proszę Cię nie sugeruj się od razu bolącymi cycuchami bo na fasolkę też mogą boleć :tak: czekaj spokojnie do dnia @ akurat jest okres przedświąteczny więc nie ma tyle czasu na rozmyślanie i dobrze! choć wiem że nie da się o tym wogóle nie myśleć ;-) Trzymam kciuki!!!! :-)
:happy: też myślę że styknie heh
No mam nadzieje że teraz się uda, dobrze wiesz jak pregnę ujrzeć te II kreseczki ;-) 3maj kciuki mocno! I wiesz faktycznie teraz to ja nie bede miała czasu na rozmyślanie bo ten szał przed świetami plus jeszcze ur Filipka... tak wiec dobrze że tak wyszło. Poczekam spokojnie (postaram sie spokojnie :sorry:)
A wiecie...my już wczoraj powiedzieliśmy rodzince o naszej fasolce :tak: bo na całe święta jedziemy do teściów więc nie byłoby okazji się wszyscy spotkać :tak: wszyscy się ucieszyli a potem jak już wszyscy poszli i został tylko mój brat rodzony to wygadał nam się że w czerwcu zostanie tatusiem!!!!! :eek: w święta mają powiedzieć rodzicom! w szoku jeszcze jestem ale bardzo się cieszę :-):-):-) nasz maluszek będzie miał o 2 miesiące starszego brata lub siostre :-)
Ekstra:happy: same cudowne wiadomości widzisz... :-)

Patrycja teraz już naprawde masz z górki wiec lada chwila i Ty bedziesz miała maluszka już w domku:) i też cie rozumiem bo ta końcówka ciży jest męcząca zwłaszcza zimą jak masz na sobie nie dosyć że dodatekowe ubrania to jeszcze brzuszek!

Ja nadal czekam, do owulacji jeszcze prawie 2 tygodnie:sorry::sorry::sorry: niektore z was zdaza miec @ i 2 raz płodne zanim u mnie sie cos zacznei dziac:crazy:
o nie nie nie....:no: żadnych @ nie będzie!!!! nawet tak nie pisz! bo ja tej wstręciuchy widzieć nie chcę :sorry:
I 3mam kciuki! będzie co ma być nie dołuj się tak;-)

Dziewczynki słyszałyście że zapowiadają mrozy na przyszły tydzień :eek: chyba święta w tym roku będą mroźne i ze śniegiem :-) lubię białe święta, ale z drugiej strony to nie za dobrze bo czeka nas 500km trasy przed wigilią :confused2:
Ja też lubię białe mroźne świeta:tak::happy: mrozik dobry bo przynajmniej wszystkie zarazki wymrozi. No a śniech niech posypie ale nie do przesady :-p;-)
 
Dzewczyny pewnie, ze jak bede sie zle czuła to po prostu pojde na l4, ale na razie wsio jest OK n, ale podobno najgorsze momenty przede mną :-D wymioty i te sprawy :-D

Paula......u nas od wczoraj snieg i mroz.....tak wiec swieta beda białą, mam nadzieje
Pajka....u nas jest roznie...mam kolezanki co odrazu ida na zwolnienie...i takie co pracuja...jak sie narazie czujesz dobrze to czekaj na awansik $$$$$$$ ;-)
bershka.....powtarzam sie, ale Kubius jest poprostu sliczny!!!

Ja nadal czekam, do owulacji jeszcze prawie 2 tygodnie:sorry::sorry::sorry: niektore z was zdaza miec @ i 2 raz płodne zanim u mnie sie cos zacznei dziac:crazy:

Joasiu a u Ciebie normalne są takie długie cykle??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry