reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM:-)
jaka już duuuzia słodka normalnie a braciszków to mozna pozazdrościc tak super się nią opiekuja:-)
Jestem już w domku, Sebcio śpi chwilowo ;-)

Patrysiu jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty, bo lekarz bardzo miły i pogodny, zagadywał Sebusia jak się dało, a do tego wiem że świetny fachowiec. Na usg wszystko wyszło dobrze z bioderkami na ten moment ale lekarz dokładnie obejrzał Małego i zapytał czy miałam mały brzuszek w ciąży, bo Sebusiowi było w środku najprawdopodobniej ciasno i dlatego teraz trzyma stópkę szczególnie prawą tak odgiętą do góry, nie chce prostować tzn ściągać w dół paluszków. Ale na tę chwilę to nie jest nic powaznego, mamy wykonywać ćwiczenia stóp przy każdej zmianie pieluszki, tak samo bioderka dla lepszego odwodzenia mamy go układać na brzuszku w pozycji żabki, oraz układac glówkę na prawą stronę, bo lekarz zauważył u niego skłonność do przekręcania główki ciągle w lewo i przez to może się główka deformować, więc teraz mamy cały czas kłaść na prawą. No i czeka nas kontrola za 2 miesiące. Na razie jest ok, dobrze że poszliśmy, bo przynajmniej możemy zastosować od razu profilaktykę żeby nie dopuścić do nieprawidłowości :)
bardzo się ciesz eże jest ok bo te ćwiczenia wszystko unormuja co możesz być spokojna:tak:ja z synkiem tez musiałam kłaść na żabke czy pieluszke wkładać dodatkowo miedzy nóżkami aby jak to powiedzieć nie były tak nóżki do siebie ściśniete i tak dociskać miałam lekko do brzusia nóżkami(mam nadzieje że wiadomo o co mi chodzi:-p)i takie ćwiczenia szybko pomagaja i z główka u was tez będzie dobrze czy ze stópka szybko zaczynacie działać co nie ma się martwić;-):-)
ANUFIFISTO LAT DLA TOMUSIA!!!
patrysiu a u ciebie jak samopoczucie

...
ogólnie czułam się dobrze aż do dzisiaj:sorry:nie mogłam normalnie wstać(tylko ze ja mam już długo ten ból hmm chyba spojenia to jest bo sama już nie wiem)no ale dzisiaj okropieństwo tak promieniował przez pochwe az po uda:no:i teraz jedynie siedzenie czy leżenie pomaga a wstanie jest tak mi cięzko bo boliiii i kroka nie moge dać chodze jak powolna kaczka z bólem:no:mam nadzieje że mi przejdzie:sorry:

Dzisiejszy Kubuś, obiecany :-)
ojej jaki dużuchny:-Da jaki uśmieszek słodziaczkowy normalnie sliczny synuś:-)
Patrysiu Twój M też oglądał tą walkę.....ale nieźle....hehe...chłopaki czekali 3 godziny na walke Pudziana a tu kilka sekund i było po wszystkim!
:laugh2: tak tak M siedział u sasiada z teściem i to dłuuugo co ja już spałam jak przyszedł ale mówił że długo nietrwała bo jak Pudzian dał w nos Najmanowi to już koniec walki było:rofl2::laugh2:
STO LAT DLA KACPERKA!!!
Dziewczyny zrobiłam test II kreski
GRATULACJE!!!!!!!ty pipko widzisz udało się:-)teraz mi o siebie dbac i jak dalej poleci coś z krwią to skonsultuj się z ginem:tak:
 
hej laseczki:-)

Kiki,Bershko cudowne macie dzieciaczki:-)Jolu Twoj Kubus taka ciemna karmacje ma super:-)i jak sie pieknie usmiecha??

Paulo 100lat dla Kacperka:-)

Postaram sie dzis wrzucic jakies zdjecia malucha mego!

[COLOR="#000000[B]"]Pyszczku[/B] [/COLOR]ja wiem ze dostac sie do specjalisty na nfz to sztuka szczegolnie ze koniec roku sie zbliza...ja z Majka bylam po znajomosci wiec i teraz tez pewnie pojde...i z tego co pamietam do 6tyg sie robi te bioderka...widze ze Twoj Sebus ma to samo ze stupkami co Maja miala...ale nie martw sie to sie wszystko wyrowna tylko musisz robic ten masazyk stupek co Ci lekarz polecil:-)

Pajka grtulacje:-)

buziaki babeczki
 
dziewczynki od razu zaczęłam brac luteine a wizyte u ginki mam w poniedziałek:tak: wiec pewnie bede na luteinie, ale mi to nie przeszkadza mam tylko nadzieje, ze test sie nie pomylił
 
a ja wczoraj bylam na disco..z derya spala corka kumpeli..sama jest w ciazy to sie uczy powolutku..moja derya jak wczoraj o 20 poszla spac to wstala o 9 rano to taki spioch a przedwczoraj jak poszla spac o 19 to wstala o 11 na drugi dzien..spioszek maly..disco bylo nie zaciekawe sama mlodziez bo byla jakas imprezka no i o 2 bylam w domku a o 24 poszlam wiec wypad maly sie nie udal..
 
dziewczyny jak myślicie....
u mnie test pozytywny owu był 14d.c.
serduszka: 8d.c. ; 10, 12,14,16 :)
Powinno wystarczyć prawda? :sorry::happy:

Idę dalej sprzątać bo zaraz choinkę ubieramy.... :tak:
 
reklama
Do góry