reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co, ja jestem tylko w szoku, jak te tabletki jednak dzialaly...mala dawka, 1tab na dobe a jak tylko przestalam brac to juz widac efekty...Wczesniej momentami wydawalo mi sie, ze moze niepotrzebnie je biore, teraz widze, ze gdyby nie one, to bylabym wrzesniowa mamusia-przy wieeelkim szczesciu...

Pyszczku-nie boj sie. Ja mysle, ze Ty jutro max urodzisz. Widzisz-nie bylo objawow a tu nagle ich tak duzo...i te nitki krwi...to dobra oznaka :)
 
reklama
mi tak tez sie wydaje ze juz bedziecie sie rozpakowywac ty pyszczku royanna i gioeska..jutro wchodze na bb i mysle ze bedzioe choc jeden syneczek na swiecie..trzymam kciuki i zycze latwych porodow..tulam was mocno dziewczyny bedzie dobrze..
 
No to dziewczyny ja jutro też wchodzę na bb i chcę zobaczyć dobre wieści:-):-):-):-)

Pyszczku może nad ranem urodzisz... dzieciaki najbardziej lubią się w nocy rodzić lub nad ranem:-):-):-):-) ale spoko ważne że coś się dzieję... rozumiem że to czekanie jest straszne i wsłuchiwanie się w każdy objaw.... ja też tak czekałam... tylko 3 tygodnie po terminie to już psyha mi siadała.... bo ile można było czekać.... Ale warto było... dla tego pierwszego płaczu i pierwszego karmienia:-D:-D:-D:-D jejku jak sobie przypomnę to jeszcze mi się płakać chce..... To uczucie nie do opisania, leży koło ciebie taka kruszynka i wpatruję się w ciebie tymi malutkimi ślepkami... i chce się przytulać i słuchać bicia twojego serduszka... brrr jak sobie przypomnę, to był najwspanialszy dzień w moim zyciu.... a dziś moja kruszyna ma 2 latka i jest już samodzielny... jak ten czas szybko leci....
 
Kinga takie krótkie cykle są dobre jak się stara o dzidziołka :tak: ale poza tym to można mieć @ nawet 2 razy w miesiącu :wściekła/y: jesli się tak ułoży :blink:

Pyszczek, Gosia, Royanna ja też mocno trzymam kciuki za Was dziewczyny i życzę szybkich, lekkich i bezproblemowych porodów!!! :tak::tak::tak:
rany!....niedługo posypią się tutaj zdjęcia małych dzieciaczków!!!:-):-):-)

Kiki buziak!:-)

Dzastina moja "kruszynka" ma już prawie 4 lata!!! nie wiem kiedy to minęło!!:eek::blink: zobaczysz kochana że niedługo jeszcze raz będziemy mogły poczuć to uczucie kiedy pierwszy raz mamy taką kruszynkę na rękach :tak::tak::tak: i wszystkie starające się oraz wszystkie ciężarówki które się niebawem rozpakują :tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Paula rybka ja mocno wierzę w ten cykl listopadowy:tak:;-)trzeba być dobrej mysli.

Zakupiłam sobie juz testy owu (10szt) i od 13d.c. bede robić wiec mam nadzieje że mi nie umknie nic.
:sorry2:

a ciekawe gdzie jest Maleńka.. ostatnio nie zagląda. pewnie nie ma dostępu do netu bo cos wspominała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pyszczu wpadłam tylko na moment życzyć Ci szybkiego porodu:tak:
wszystko wskazuje na to ze dziś urodzisz.....
a moze już rodzisz...
buziaki i trzymam kciuki :)


dziewczynki pozdrawiam wszystkie
Kiki pytałas o mnie napisze w ktorys lużniejszy dzien, ale tak ogolnie to wszystko ok ;-)

 
Kinga ja też bardzo liczę na ten cykl :tak: musi nam sie udać :tak: fajnie by było jakbyśmy we trzy razem z Dzastiną były w tym samym czasie w ciąży tak jak teraz Gosia, Royanna i Pyszczek ;-):tak::-)
życzę powodzenia z testami owu...ja raczej liczę na swoją intuicję ;-):tak: jak ma się udać to się i tak uda :tak:

Agnieszko pozdrawiam Cię :happy2: ja też pytałam o Ciebie i prosiłam o zdjęcia małej Waneski :tak::-) napisz jak będziesz miała chwilkę co tam u Was?

Maleńka odezwij się!:confused:

no ciekawe czy dziewczyny już nie są na porodówce ;-):-):confused:
 
Ostatnia edycja:
dobranoc dziewczynki

dobranoc.gif
 
reklama
Ja już z samego rana tu zaglądam:) ale widzę że cisza...nikt nic nie wie
Wiec czekam dalej... później wpadnę :tak:

Ciekawe jak sytuacja z naszymi koleżankami ciężarnymi.... :confused::happy2:
 
Do góry