reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Bershka ..Kubuś wyjdzie do domku bo będzie wszystko dobrze ...zobaczysz ...
a Starszy synus jak tylko rzuciłam pierwsze spojrzenie to bardzo podobny do Ciebie , choc znam Cie tylko ze zdjęć ...

Pozdrawiam was dziewczynki ...
u mnie @ sie skończyła ...biore CLO i od jutra na monitoring...i znów nadzieja.....
 
28_2_6v.gif

Czesc Dziewczynki...
I gdzie sie podziala ta piekna złota jesien?:eek:
Zamiast tego u nas dzis szaro buro i deszczowo!!!
Ja czuje sie b. dobrze tylko senności nie ma konca!
A dzis jak wyjrzalam przez okno to mialam ochote zakopac sie pod koldrą zamiast isc do pracy!!!!

Bershka- mam nadzieje ze juz bedzie Ok....niech juz Kubulek wyjdzie ze szpitala!!!!!
Jesli chodzi o wątek zamkniety....doskonale Cie rozumiem tez nie o wszystkim pisze mają swiadomosc ze mogą to przeczytac osoby ktore niekoniecznie są mi bliskie a znaja mnie.!!!! jednak jak w kwestiach technicznych zalozenia takiego wątku zamknietrego.....jestem zielona!
Kinga- synek to prawdziwy przystojniacha!!!!!! Zycze Ci zeby mial te swoją siostrzyczke ktorej tak pragnie:)))))
Buziaki dziewczynki dla kazdej z Was:))))
 
Ja sie odwazylam i dzis na 17ta mam wizyte u stomatologa...

I wiadomosc: dzis nad ranem rozpakowala sie pierwsza Listopadowa mama 2009 :)
Szok! Miala termin na 8.11, planowana cesarke na 18.10 a urodzila SN.
Zaczyna do mnie docierac jak to juz blisko...
 
Ja sie odwazylam i dzis na 17ta mam wizyte u stomatologa...

I wiadomosc: dzis nad ranem rozpakowala sie pierwsza Listopadowa mama 2009 :)
Szok! Miala termin na 8.11, planowana cesarke na 18.10 a urodzila SN.
Zaczyna do mnie docierac jak to juz blisko...

oj Royanka hehe zaczelo sie :-)ja chce za max miesiac sie rozpakowac ale jeszcze nikt mi przepisu na szybsze rozpakowanie nie dal:(

Paula moze masz racje..jakto moj m mowi"zawsze szukasz dziury w calym"i "uwielbiasz sie zamartwiac":cool2::cool2::cool2:
 
oj Royanka hehe zaczelo sie :-)ja chce za max miesiac sie rozpakowac ale jeszcze nikt mi przepisu na szybsze rozpakowanie nie dal:(

Paula moze masz racje..jakto moj m mowi"zawsze szukasz dziury w calym"i "uwielbiasz sie zamartwiac":cool2::cool2::cool2:
Moze i przepisu 100% nie ma, ale jest kilka sposobow aby porod przyspieszyc:tak:
 
WITAM:-)
Tej nocy juz spałam duużo lepiej:-)dowiedziałam się od M że szwagra dziewczyna jechała tej nocy do szpitala bo niby coś tam ja męczyło skurcze (ale jakie co i jak jeszcze nie wiem bo to takie hmm z wiatru informacje dokładnie szwagier powie nam później co i jak):-)


patrysia widzę że powolli szykujecie się do 2urodzinek syneczka:-)


tak szykuje mi się 2-latek:-Dw tą niedziele robimy mu małe urodzinki :-)8 nie bo 10 października teściu 60-tke wyprawia co tak niepasuje za bardzo;-)



w sumie wiem, pokaże Wam mojego " starego " synka :-D






śliczny synek :-)


a to ja z soboty wydanie xxl..nie wiem czemu te zdjecia sie poodwracaly same??na kompie sa normalne...sciana obdrapana przez Maje!!


jaki fajowy brzusio:-)szybko zgubisz po porodzie:-)



u nas ..hmm...dzisiaj pierwsze karmienie i jak bedzie ładnie Kubuś jeść to wyjdziemy do domku a jak bedzie coś nie tak to znowu zabieg :-( wszystko się okaze w najblizszych dniach... na szczęście nie ma już gorączki, dostał ją przez wejscie do żyły przez która jest karmiony dożylnie.


na pewno bedzie wszystko dobrze:tak:kciuki mooooooooooooooocne:-)


a tu dzisiejsze mojego syneczka


idziemy zaraz na spacer...
więc odezwe się pozniej do was :happy:


hehe jak pozuje:-)słodziak:-)

Pozdrawiam was dziewczynki ...
u mnie @ sie skończyła ...biore CLO i od jutra na monitoring...i znów nadzieja.....[/QUOTE]



UDA SIĘ UDA SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:


I wiadomosc: dzis nad ranem rozpakowala sie pierwsza Listopadowa mama 2009 :)
Szok! Miala termin na 8.11, planowana cesarke na 18.10 a urodzila SN.
Zaczyna do mnie docierac jak to juz blisko...


jak szybko :shocked2::-) a jak maluszek zdrowy wszystko dobrze jest:-)

Kobitki tak tak jeszcze troche i czas na rozpakowanie się można powiedzieć że za miesiąc to już po szpitalach ze skurczami będziecie jeździć:-D
 
U mnie dziś też szaro, zimno i wieje.. brrrnie długo pewnie będzie padac;-) Ja tam lubie deszcz i taką jesienną pogodę:-) Siedzę sobie w ciepłym domku i przez okno lubię wyglądac:-) Albo okryc się ciepłym kocykiem i poczytac cosik;-)
jestem kochane i dziękuje za pamięć:-)
no i po wizycie:-) mały cudek jest, serduszko pięknie bije, a mężo asystował dzielnie:-)
termin na 25 maj 2010:-)
dostałam na badania w tym na hiv nawet, także jutro z rana na wszystkie polece:-)

a tu mój mały cudek:-)
Jaki piękny widok:tak::cool2:

BETI sliczna fasoleczka:-)
dziewczyny jak to jest z ta plcia?kiedy ja mozna okreslic przez usg?wogole w Wielkiej Brytanii produkuja testy na plec mozna je zrobic w 6 tygodniu ciazy,ale kosztuje 179f,kurcze to juz lepiej cos dla malenstwa kupic,ale mnie kusi...
Co Wy o tym sadzicie?
Ja idę 5 października na usg i jak dobrze maluch będzie odwrocony to zobaczymy jaka płec..:tak::-) Ale myślę, że te testy to do bani są:sorry:

Dziewczyny pięknych, małych dżentelmenów macie:tak::-)
Patrysia bedziesz jakiś torcik robic dla szkraba?;-)
 
Patrysia bedziesz jakiś torcik robic dla szkraba?;-)


właśnie zapomniałam napisać to suuuper że już czujesz maluszka :-Djeszcze troche i cię skopie brzdąc mały :-D

A co do torcika ja zamawiam:zawstydzona/y:ale bynajmiej wymyśliłam jak ma wygladać zrobie zdjęcie to pokarze tzn. w poniedziałek pokarze wam bo w niedziele będziemy go odbierać:tak:
 
reklama
Moze i przepisu 100% nie ma, ale jest kilka sposobow aby porod przyspieszyc:tak:
...np masować brodawki!!!!!!
U mnie podziałało!

I wiadomosc: dzis nad ranem rozpakowala sie pierwsza Listopadowa mama 2009 :)
Szok! Miala termin na 8.11, planowana cesarke na 18.10 a urodzila SN.
Zaczyna do mnie docierac jak to juz blisko...
royanna- no czas biegnie nieubłaganie...ja tez myslę "co to będzie co to będzie:)"
zaraz padziernik, listopad wiec do lutego to jak chwila...zreszta jak sie pośpiesze to i na koniec lutego z porodem sie załapie!!!!!!
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo szczesliwie!!!!!
 
Do góry