reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)


Kochana ja mieszkam w Przasnyszu:tak: A pochodzę z Mławy:tak:

Oj to coś mi się pokręciło ;-) ale w sumie Pszasnysz też niedaleko W-wy :tak:


Kubuś wczoraj miał wysoką gorączkę :-( oby to nie był znowu cholerny gronkowiec :crazy: dzisiaj miała być rekonsultacja co do rozkarmiania go ale przy goraczce to nie wiem czy nie bedą chcieli poczekać..ech... teraz jak synek jest pzredszkolu mogę wcześniej jeździć do szpitala na 12 tą bo od tej pory są wizyty dopiero.

Bershka życzę dużo zdrówka dla Kubusia!!! :tak:
@ 3-4go i juz sie nie moge doczekać bo świruje przez nią. chce juz nowy cykl w którym bedziemy sie starać z mezem o bejbika ;-(((( buuuu uuu

Kinga 4 październik już niedługo:tak: już niedługo nowy cykl i będzie lepszy humorek :tak:

PAULA co do smoczka to sukces:-popłacvało się mieć cały dzien płaczka nad głowa bo teraz jak mu wezme to jest spokój no tam czasem się upomni ale ja zaraz czymś go zajme i super tak do wieczora bo jak już jest taaaaki śpiący to prosi o niego i mu daje mleczko i nie minie 5 jak już śpi:tak:na noc to może brać dobrze że na dniu nie używa go i tak z czasem i na noc nie będzie brał:tak:

Patrysiu dzielny chłopczyk :tak: jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują ;-) życzę dalszych sukcesów! :tak:

A dzisiaj odebrałam wynik posiewu na paciorkowca, ale nie obczajam jak mam ten wynik interpretować :eek:

Pyszczek trzymam kciuki za pozytywny wynik :tak:

ja po wizycie.ciąża potwierdzona z usg 6tydz.
ale niewiele bylo widac pęcherzyk,ciałko żółte i zarodek 3mm.
kazała mi przyjśc aż za miesiąc :szok:
te 3mm.to kropka jak na końcu zdania.
czy nie powinno być cos więcej widać?
ale ona powiedziala,że ok i wczesna ciąża.
nie założyła jeszcze karty ani nie dała na żadne badania.:-(

Tusia trudno coś zobaczyć w tak wczesnej ciąży, niektórzy ginekolodzy to nawet odsyłają i karzą przyjść później, najważniejsze że ciąża potwierdzona i teraz fasolka będzie sobie rosła! :tak: Czas szybko leci i nieługo będzie więcej widać! :tak:


Ah!! i czuję już pierwsze ruchy:tak::-Dniesamowite uczucie jak bejbik tak smyra od środka:-) Wprawdzie takie delikatne ale wiem, że to on bo pod pępkiem w tych rejonach mnie tak smyra:-D

Agniesiak gratuluje ruchów :-) prawda że fajne uczucie? :tak::-D


Kochana czuje sie b. dobrze.....o niebo lepiej niz w poprzedniej ciązy...jakos oszczedza mnie to dzieciatko!!!!

Tylko czasem jak za duzo zrobie plecy dają znac o sobie...ale to normalne!!!!!!

Czarodziejko cieszę się że tak dobrze znosisz ciążę :tak: życzę dalej takiego stanu :tak:


A ja dziś podrzucałam synka i przez to jajnik zaczął mnie z jednej strony boleć jak cholerka... powoli przechodzi na szczescie, cholera niech ta @ juz przyłazi bo mnie szlag trafi!:wściekła/y:

Kinga ja nie chciałam już Ci nic mówić....ale mnie tez przed ciążą bolał jajnik ;-)

no i po wizycie:-) mały cudek jest, serduszko pięknie bije, a mężo asystował dzielnie:-)
termin na 25 maj 2010:-)
dostałam na badania w tym na hiv nawet, także jutro z rana na wszystkie polece:-)a tu mój mały cudek:-)

Beti cudna fasolka!!!! :-):-):-) niech zdrowo rośnie!!! :tak: piękny będziesz miałą prezent na dzień matki :tak:
 
reklama
hej dziewczyny!u nas rowniez pogoda sie popsula i pada deszcz nie duzy ale pada!!
a ja wczoraj mialam jakas taka zalamke psychiczna ze nie moglam juz wytrzymac i sie poplakalam:-:)-(jakos tak dobilo mnie to wszystko co sie dzieje do okola:-(



BETI sliczna fasoleczka:-)
dziewczyny jak to jest z ta plcia?kiedy ja mozna okreslic przez usg?wogole w Wielkiej Brytanii produkuja testy na plec mozna je zrobic w 6 tygodniu ciazy,ale kosztuje 179f,kurcze to juz lepiej cos dla malenstwa kupic,ale mnie kusi...
Co Wy o tym sadzicie?
Pati mi by bylo szkoda kasy na takie "strzelanie"i tak plci juz nie zmienisz co ma byc to bedzie!!

Kinga dobrze ze juz lepiej z Twoim nastrojem

Beti sliczna kruszynka na usg:-)ciesze sie bardzo ze wszystko jest ok u Ciebie:-)

Tusia nie zamartwiaj sie ze u Ciebie nie widac jeszcze serduszka...wszystko jest w porzadku:-)


Buziaki dla wszystkich dziewczyn!!​
 
gie oska czasami są takie chwile że chce sie ryczeć, ja też tak miewam tylko że zazwyczaj przed @:confused2: i nawet czasami jest dobrze sobie tak popłakać tak myślę..

Ja wczoraj wieczorem też popłakałam mężowi na ramieniu bo jakoś tak mnie naszła melancholia :-( Pocieszył mnie, porozmawialiśmy i było nieco lepiej...

Paula ty weź nic nie mów o tym bólu jajnika hehe :-) u mnie to na pewno przed @ i dlatego tak zabolało.
Ty to całą tą afere w Celestynowie masz wiec na codzień.. może cię zobaczymy w tv?;-) bo jeszcze tak czasami tv bywa, nawet wczoraj o tym mówili.

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
 
a ja wczoraj mialam jakas taka zalamke psychiczna ze nie moglam juz wytrzymac i sie poplakalam:-:)-(jakos tak dobilo mnie to wszystko co sie dzieje do okola

Gosiu a coś się stało??? :confused: Tulam mocno!

A mnie coś jakieś przeziębienie bierze...od wczoraj kicham a dziś już katar się zaczyna :-( Kacper też znowu smarcze...:-(
 
w sumie wiem, pokaże Wam mojego " starego " synka :-D





super masz synka:-)
Gosiu a coś się stało??? :confused: Tulam mocno!

A mnie coś jakieś przeziębienie bierze...od wczoraj kicham a dziś już katar się zaczyna :-( Kacper też znowu smarcze...:-(
aaa ogolnie wszystko jest nie tak jak powinno:-(

a to ja z soboty wydanie xxl..nie wiem czemu te zdjecia sie poodwracaly same??na kompie sa normalne...sciana obdrapana przez Maje!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bershka jaki słodziak z Twojego synka!!! :-):-):-)

Kinga mnie to raczej nie zobaczycie w tv ale mój M był w wiadomościach tego dnia co to się stało ;-) dzisiaj chyba w Uwadze na tvn ma być coś na ten temat jeszcze :tak:
 
Do góry