reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny mam do Was jeszcze jedno "zakupowe" pytanie, przepraszam że znowu temat zakupowy :sorry: Jakie smoczki uspokajacze dawałyście swoim dzieciom? W sumie to nie wiem jeszcze czy używać smoczka czy nie, różne opinie można znaleźć na necie. Ale chyba w awaryjnych sytuacjach się przyda, no i po to żeby maluch cały czas na piersi nie wisiał gdy ma potrzebę ssania. Jak to było u Was? Podawałyście smoka od urodzenia czy później?
U nas od początku do końca czyli do roku był AVENT :tak: dobre są. polecam. Dla drugiego dziecka na pewno też bede je kupowała.
 
reklama
mój skarbeczek :-)
 

Załączniki

  • dz.jpg
    dz.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 22
Dziewczyny mam do Was jeszcze jedno "zakupowe" pytanie, przepraszam że znowu temat zakupowy :sorry: Jakie smoczki uspokajacze dawałyście swoim dzieciom? W sumie to nie wiem jeszcze czy używać smoczka czy nie, różne opinie można znaleźć na necie. Ale chyba w awaryjnych sytuacjach się przyda, no i po to żeby maluch cały czas na piersi nie wisiał gdy ma potrzebę ssania. Jak to było u Was? Podawałyście smoka od urodzenia czy później?
Smoki sie przydaja:tak:, ja zalowalam, ze nie mialam d poczatku, tylko od ok 2.5tyg(po wyjscu ze szpitala szybko kupowalam). Ja mialam Canpola, silikonowy balonik(taka kulczke). Butelki tez Canpola Balonik a potem zwykle. Teraz caly czas sie zastanawiam, czy Aventu nie barc...

Bylam u stomatologa. Powiedziala, ze w moim stanie niewiele moze zrobic w sprawie ropnia na dziasle, tz zdjecia zeba nie zrobi, mostku porcelanowego nie zdejmie...Przeciela ropien, oczyscila, zalozyla saczek ktory ma sam na dniach wjysc i tyle. Nawet antybiotyku nie dala. Poprawila mi "robiona"jednynke i zawolala 80zl. Oznajmila, ze najlepiej abym teraz jak najwiecej zebow porobila bo jak urodze to nie bedzie czasu i chciala mnie na czwartek zapisac, ale ja jej powoedzialam, ze najwczesniej najwyzej w przyszlym tyg-bo nie mam kasy. Wiem, ze mam do "robienia" troche ubytkow, ale nie mam na to kasy, ona od zeba bierze srednio 100zl, skad na to brac...I mam dola przez to. A przez to, ze mi przeciela ropnia to teraz dopiero czuje jak mnie to dziaslo boli...nie mam humoru, gadac mi sie nie chce itd...biedny bedzie moj M:sorry: dzis bo bedzie mial skwaszona zonke:sorry:
 
witam dziewczyny...

bereshka ale trzymam kciuku by kubus przyjmowal doberze pokarm i by wyszedl juz do domku..a starszy synek maly przystojniaka...

aniu trzymam kciuki by sie udalo..tak bardzo bym chciala..tulam

gioeska sliczny brzusio..ja tez tak niedawno mialam taki..teraz mi go brakuje...

beti i jak samopoczucie?

tusia twoja fasolinke tez widac..a ty szukasz sobie problemu..urosnie fasolinka nastepne usg bedzie idealne..

pyszczek ja daje deryi smoka..ale tylko chce ten jeden ze szpitala a ja kupilam tyle ladnych smoczkow..

okruszynko fajnie ze malutka taka grzeczna moja tez...a ile ci juz wazy?wszystkiego naj naj z okazji urodzinek..super ze rodzinka w komplecie szczesliwa..

czarodziejko odpoczywaj zostan pod kolderka ..idz na l4 to bedziesz mogla sobie spac w ciepelku a nie tak wczesnie do pracy wstawac..

royanna mi tez tak poszly dwa zeby w ciazy a teraz nie mam czasu na dentyste..a zab boli..zrob tyle ile mozesz teraz jeszcze w ciazy...takie uroki ciazy jak nie wlosy to zeby sie niszcza...

kinga 4 juz za kilka dni ciekawa jestem co bedzie..wszyscy wroza ci tu ciaze..ciekawa jestem..
 
kiki córcia jak zwykle śliczna:-) Wiesz ja sobie ciąży nie wróżę. na pewno nie jestem.
pati no to dla Ciebie również wszystkiego najlepszego!!!:tak::-)
Paula jak wasze samopoczucie??

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI
BUZIOLKI
:happy:
 
Witajcie :-)

Kinga no jakoś się nie złożyło wczoraj wieczorem żebym zajrzała ale dzisiaj jestem ;-) a pierożki były przepyyyyszne :tak::-)

Paula jak wasze samopoczucie??

Dziękuje że pytasz...niestety czuję się gorzej niż wczoraj :-( katar mnie męczy :-( mam nadzieję że to nie rozwinie się dalej a Kacper w nocy nieładnie kasłał :-( ale kurujemy się :tak:
 
reklama
Witajcie :-)

Kinga no jakoś się nie złożyło wczoraj wieczorem żebym zajrzała ale dzisiaj jestem ;-) a pierożki były przepyyyyszne :tak::-)



Dziękuje że pytasz...niestety czuję się gorzej niż wczoraj :-( katar mnie męczy :-( mam nadzieję że to nie rozwinie się dalej a Kacper w nocy nieładnie kasłał :-( ale kurujemy się :tak:

Jak byś chciała po towiem ci jakimi specyfikami wyleczyłam swojego synka ;-) daj tylko znać. Zdrowiejcie kochani. pozdrawiam serdecznie :happy:


U nas słoneczko wygląda nieśmiało... :)
Muszę dziś pozałatwiać faktury z klientami i bede musiała syna targać ze sobą ale on to nawet lubi heh.
Popołudniu idziemy sobie na spacer w trojkę, wczoraj np wyszlismy przed 17 a wrócilismy po 19 dopiero:) I tak sobie co dziennie chodzimy :-) Dotlenieni aż miło.. potem się dobrze śpi. Ja już po 21 w łóżku leżałam:-p taka wymęczona byłam.
 
Do góry