reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziękuje dziołszki

Kinga mój synek ma za m-c równe 4 latka :tak:

u nas ..hmm...dzisiaj pierwsze karmienie i jak bedzie ładnie Kubuś jeść to wyjdziemy do domku a jak bedzie coś nie tak to znowu zabieg :-( wszystko się okaze w najblizszych dniach... na szczęście nie ma już gorączki, dostał ją przez wejscie do żyły przez która jest karmiony dożylnie.
 
Paula mhmmm :-) no to mąż widzę lubi się tak udzielać co;-)
Bershka no to już duży chłopaczek:-) Najlepszego dla Kubusia, oby mu sie jedzonko ładnie przyjeło, tulę

a tu dzisiejsze mojego syneczka


idziemy zaraz na spacer...
więc odezwe się pozniej do was :happy:
 
u nas ..hmm...dzisiaj pierwsze karmienie i jak bedzie ładnie kubuś jeść to wyjdziemy do domku a jak bedzie coś nie tak to znowu zabieg :-( wszystko się okaze w najblizszych dniach... Na szczęście nie ma już gorączki, dostał ją przez wejscie do żyły przez która jest karmiony dożylnie.

mocno trzymam kciuki żeby było ok!!!
 
Gosiu, Kinga, Anufifi dla Was wyjątkowe całuski :sorry:
Jadę do pracy na 14tą, zostałam zaproszona, coś ma być miłego :tak:

dziewczyny...coraz cieżej mi pisac tutaj rzeczy, które wiem, ze ktoś postronny moze przeczytać, nie daj Boże znajomy, rodzina etc..moze jest jakaś szansa, zebyśmy pisali na zmkniętym forum :confused2:



 
A mnie coś jakieś przeziębienie bierze...od wczoraj kicham a dziś już katar się zaczyna :-( Kacper też znowu smarcze...:-(

ojjj te infekcje paskudne
zdróweczka dużo wam życzę robaczki
Mój Fiol jeszcze troszke też smarcze ale to już końcówka. Obyło się bez lekarza sama go wyleczyłam.
 
Gosiu, Kinga, Anufifi dla Was wyjątkowe całuski :sorry:
Jadę do pracy na 14tą, zostałam zaproszona, coś ma być miłego :tak:

dziewczyny...coraz cieżej mi pisac tutaj rzeczy, które wiem, ze ktoś postronny moze przeczytać, nie daj Boże znajomy, rodzina etc..moze jest jakaś szansa, zebyśmy pisali na zmkniętym forum :confused2:



z tego co wiem to można założyć zamkniete forum
my tak z dziewczynami zrobiłyśmy na mazurskich:tak: i wstęp mają tylko osoby należące do grupy. Można pomyśleć... :cool2:;-)
 
reklama
Kinga fajny chłopaczek z Twojego synusia!! :tak::-) miłego spacerku :tak:

Bershka ja już to przerabiałam raz z tym zamkniętym forum i niestety trzebaby było założyć własne forum (zamknięte) a tu poprostu przestać pisać....napewno jest to fajne że nikt obcy (niepowołany) nie czyta tego co piszemy ale któraś z nas musiałaby założyć nowe forum i tam wszystkim nam dać dostęp. Tylko od razu mówie że stronki forumowe gdzie końcówka jest fora.pl u mnie w pracy są poblokowane i nie będę miała dostępu :-(
 
Do góry