reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Idę się wykąpać i spać :tak:

D O B R A N O C

3433_metoyou154.gif
 
witaski czekałam na wiesci od Bershki...
ciesze sie strasznie ze wszystko wporzadku i podziwiam bardzo za to co musisz przejsc
wiem po sobie co to jest szpital choc spedzilam w nim z mała tylko albo jak dla mnie az 2tygodnie... tulam mocno i kłaniam sie nisko:tak:;-)
kiki śliczniutka ta Twoja królewna , jaka duża moja jest mniejsza a wczesniej sie urodziła:-D chłopców tez masz boskich i wogole z Ciebie jest laseczka:tak::-)

pozdrawiam wszystkie i kazda z osobna:tak:;-):-)Zobacz załącznik 165773
agnieszko twoja waseska tez przesliczna..a ile wazy ci juz waneska moja derya wazy dzisiaj 4060 bo wazyla ja dzisiaj polozna a jutro skonczy 3 tyg..a twoja waneska spokojna?pozdrawiam:-)
 
Jestem i już piszę do Was


na początku bardzo Wam dziękuje za myśli, czuje się z Wami jak z e-siostrami :tak::tak::tak:

więc....operacja rozpoczęła się o 10.00 trwała 1,5 Lekarz od razu do nas przyszedł, mówił że operacja przebiegła prawidłowo, była jedna mała szczelina w jelitakch, która wypychała pokarm na zewnątrz i nie pozwalała pasażować pokarm dalej do jelitka grubego, powiedział również ze powinno już być wszystko ok a za 4 dni zaczynamy rozkarmiać dziecko. Z takim wielkim optymizmem wyszliśmy dzisiaj ze szpitala. Kubuś ładnie wyglądał po operacji, nawet mi łezka nie poleciała jak go zobaczyłam bo był taki śliczny, nie tak jak po 1 operacji w Opolu gdzie pełno miał kabelków na sobie. Teraz nie pozostało nam nic innego jak czekać na wyjście do domku :tak:
ale tyle co Zdrowasiek zmodliłam to chyba za całe moje życie nie wymodliłam...:-)

mąż mi zrobił Campari z sokiem na odstresowanie dnia :-p

ech...jestem taka pełna teraz optymizmu oby mi tak zostało
bereshka ciesze sie razem z toba ze operacja sie powiodla ze jest wszyetko dobrze..az lezka m zakrecila jak czytalam ta wiadomosc..dzielny chlopczyk kubus..a ty to juz nie mowie..pozdrawiam...;-)
 
masz rację Paula, ale jak mam iśc do lekarza z podpaską :confused: kurde, jakoś dziwnie mi szczególnie że to ginekolog. Ale moze nie każe mi się w takim przypadku rozbierać bo przecież zawaliłabym mu pół gabinetu krwią. Dzisiaj w nocy wstałam do synka bo wołał pić i nagle jak chlusnęło ze mnie to zakrwawiłam pościel, biały dywan w sypialni :-( i łazienke. Od razu pod prysznic ale tyle szkód narobiłam :no:
bereshko idz prosze do lekarze nie czekaj 3 dni..nie ciekawie to wyglada jak pioszesz..ja tez jeszcze krwawie ale u mnie jutro bedzie 3 tyg..ja juz bylam na wizycie u nas musimy isc na kontrol poporodowa i powiedzial lekarz ze wszystko jest ok..a po pierwszym moim porodzie tez tak krwawilam jak ty i jak poszlam do gina to na drugi dzien do szpitala na czyszczenie bo zostalo mi kawalek lozyska ale moja krew miala juz brzydki zapach..a jak u ciebie?moja polozna tez mowi do poki krew nie smierdzi to jest ok..a jak poczuje cos to mam zglosic sie do ginekologa..a u ciebie bereshka to moze to ten stres powoduje ze tak dlugo krwawisz bo przeciez nie jest ci latwo..ale prosze idz do gina i czekaj tak jak pisala ci paula..drzwiami cie wyrzuca a y spowrotem wejdz..oknem..ok:tak:;-)
 
reklama
Dzień dobry :)

18.jpg

Dziś już piątek :-):-):-)

Rano było b.chłodno ale zapowiada się ładny słoneczny dzień :tak::-)

Życzę Wam dziewczynki miłego dnia :tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry