reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royanna z okacji 5 rocznicy ślubu przyjmij najlepsze życzenia... bbb.gif

...życzenia wszystkiego najlepszego,
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

C_RUS090_1723_4846b1f5a1206.jpg2f6ab07a-6363-4d00-87ee-d4ed95fdec99_20090722035239_Normalshutterstock17470396.jpg
 
reklama
Bershka ...BARDZO BARDZO SIE CIESZE ...TERAZ JUZ BĘDZIE Z GÓRKI KOCHANA ...a jak nie pójdziesz do lekarza to cie sama zaprowadze !!!!!!!!!!!

Royanna wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu.

wszystkie was dziewczynki pozdrawiam , tak mnie dzisiaj głowa boli ...juz 4 dzien ze nie moge sobie poradzic ...:-(
 

U nas też słonecznie jest.
Wszystkim również życzę miłego piąteczku:tak:

Royana najlepsze życzona z okazji 5 rocznicy

W dniu Waszej rocznicy ślubu
życzę Wam
samych pogodnych dni,
dużo szczęścia,
oraz wiele radości i
pociechy z dzieci.


 
Paula, dziekuje:)

U nas slonecznie, ja jakos zyje ;) ale tesciowie choc przydatni to meczacy-nie zatesknie szybko;)

Beshka-ciasze sie ze operacja udana! Mam nadzieje, ze jak Kubus dostanie pokarm to juz bedzie dobrze!!!

Kiki- Twoja ksiezniczka jest cudowna!

Gosiu-kombinezon sliczny:)

Pozdrawiam Waszystkie kobietki i zmykam, bo mam duzo przygotowywan przed wyjazdem. Nie wiem czy dzis uda mi sie do Was zajrzec, jak nie, to dopiero w niedziele-poniedzialek.
 
HEJKA:-)


ROYANNA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU ROCZNICY!!!!!!!!!!!


to moja derya..fotki z dnia dzisiejszego

derya z przed tygodnia..

to ja derya i ercan..

moj syn daniel i derya:-);-)

ja chwilke po porodzie z moimi dzieciaczkami..patrick daniel ercan i derya..i fotka pare dni przed porodem na akupunkturze..:tak:;-):-);-):-):-)


masz cudowną gromadke a córcia jaka słodka laleczka:-)caluśna na różowo:-)




Jestem i już piszę do Was


na początku bardzo Wam dziękuje za myśli, czuje się z Wami jak z e-siostrami :tak::tak::tak:

więc....operacja rozpoczęła się o 10.00 trwała 1,5 Lekarz od razu do nas przyszedł, mówił że operacja przebiegła prawidłowo, była jedna mała szczelina w jelitakch, która wypychała pokarm na zewnątrz i nie pozwalała pasażować pokarm dalej do jelitka grubego, powiedział również ze powinno już być wszystko ok a za 4 dni zaczynamy rozkarmiać dziecko. Z takim wielkim optymizmem wyszliśmy dzisiaj ze szpitala. Kubuś ładnie wyglądał po operacji, nawet mi łezka nie poleciała jak go zobaczyłam bo był taki śliczny, nie tak jak po 1 operacji w Opolu gdzie pełno miał kabelków na sobie. Teraz nie pozostało nam nic innego jak czekać na wyjście do domku :tak:
ale tyle co Zdrowasiek zmodliłam to chyba za całe moje życie nie wymodliłam...:-)

mąż mi zrobił Campari z sokiem na odstresowanie dnia :-p

ech...jestem taka pełna teraz optymizmu oby mi tak zostało


och jak ja się ciesze że tak operacja udana:-)synuś naprawde dzielny teraz bedzie wszystko dobrze zacznie przyjmować pokarm i siup do domciu i wtedy to tylko nic innego jak radość wam zostanie:-):-):-)



Dziękuje baaardzo !!


co do krawienia to masakra dzisiaj w szpitalu musiałam sobie usiąść bo zaczeło mi wszystko przez spodnie dżinsowe przeciekać. Miałam mega podpaskę ( choć takich nie uznaję :baffled: ) a i tak przemokła. Nie wiem co się dzieje, zeby się tak krew wylewała :confused::baffled: Lekarz kazał mi zadzwonić za 3 dni jak ulewania nie przestaną


no ale tu troszku mnie zmartwiłaś:dry:żebyś mi czasem za dużo tej krwi niestraciła musisz mieć siły co tak jak reszta kobitek szybciutko do gina nie patrz nawet że mu coś tam poplamisz to jest normalne że jak tak krwawisz i już po takim czasie trzeba jechac to sprawdzić i mam nadzieje że ci się uda zalapac sie na dzisiaj:tak:



oglądam teraz dr House i łezka leci bo jest o małym dziecku



też ogladałam ach normalnie łeżki poleciały jak dziewczynka zaczeła płakac:tak:bardzo się ucieszyłam że zdrowo płucka zaczeły działac:tak:dobrze że to film bo jakbym miała patrzeć na taką bezmyślną narkomanke która jest w ciąży i wiedząc że szkodzi swojemu dzieciątkowi to chyba bym ja rozszarpała na strzepy:crazy:wogóle ten film niekiedy jest hmm taki straszny jak horror normalnie te choroby to aż ciarki przechodza:baffled::-D
 
Royanna i ode mnie NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI 5 ROCZNICY ŚLUBU !

Słoneczko wychodzi więc może zaliczę jakiś spacerek z synkiem. Odkąd dostaje ten śmierdzący, cuchnący antybiotyk Dalacin C przestaje kaszleć. Dzisiaj w nocy nie było ataku kaszlu więc moze w końcu w przyszłym tygodniu zawita do przedszkola :-)
 
Do mnie przychodzi fumfelka na kawke zaraz.
Potem idę z synciem na spacerek bo ładnie i u nas jest:tak:
Dziś do 19 jestem sama.... nie to co do 21, oby szbko zleciało ;-)
 
reklama
Do góry