reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

co do krawienia to masakra dzisiaj w szpitalu musiałam sobie usiąść bo zaczeło mi wszystko przez spodnie dżinsowe przeciekać. Miałam mega podpaskę ( choć takich nie uznaję :baffled: ) a i tak przemokła. Nie wiem co się dzieje, zeby się tak krew wylewała :confused::baffled: Lekarz kazał mi zadzwonić za 3 dni jak ulewania nie przestaną

Bershka kochana ja bym nie czekała 3 dni szczególnie że krwawisz od 6 tygodni jak mówisz :-( myślę że powinnaś jak najszybciej udać się z tym do lekarza!!!
 
reklama
masz rację Paula, ale jak mam iśc do lekarza z podpaską :confused: kurde, jakoś dziwnie mi szczególnie że to ginekolog. Ale moze nie każe mi się w takim przypadku rozbierać bo przecież zawaliłabym mu pół gabinetu krwią. Dzisiaj w nocy wstałam do synka bo wołał pić i nagle jak chlusnęło ze mnie to zakrwawiłam pościel, biały dywan w sypialni :-( i łazienke. Od razu pod prysznic ale tyle szkód narobiłam :no:
 
Kochana Ty sie nie przejmuj tym że zakrwawisz lekarza przecież oni od tego są żeby Ci pomóc!! Opowiedz mu jak sytuacja wygląda a on będzie wiedział co zrobić i napewno jest świadomy tego co może się stać (że możesz wszystko pobródzić)! Moim zdaniem to bardzo poważnie wygląda więc czym prędzej pędź do lekarza!!! Bo później Kubuś będzie potrzebował Cię w domu!!!:tak::tak::tak:
 
Kochana Ty sie nie przejmuj tym że zakrwawisz lekarza przecież oni od tego są żeby Ci pomóc!! Opowiedz mu jak sytuacja wygląda a on będzie wiedział co zrobić i napewno jest świadomy tego co może się stać (że możesz wszystko pobródzić)! Moim zdaniem to bardzo poważnie wygląda więc czym prędzej pędź do lekarza!!! Bo później Kubuś będzie potrzebował Cię w domu!!!:tak::tak::tak:

się robi :tak::tak::tak:
 
już jest dziękuję wam. Byłam troche z młodym u koleżanki na kawie i potem jeszcze zaliczyliśmy oczywiście plac zabaw bo inaczej by się nie dało. syn zadowolony i zmeczony już. Ja całkiem nieźle... jakoś mi czas zleciał w sumie.
Ale jeszcze do tej 21 musze siedziec...

Kinga teraz już napewno jest ok bo pewnie teraz się tulisz do swoejgo M :tak::-):-):-)


Kiki prześliczną masz księżniczkę :tak::-):-):-) wogóle masz świetne dzieciaki :tak::tak::tak: fajnie się ogląda takie foteczki :-)
 
reklama
takich sposobów jeszcze nie próbowałam ale warto je znać :-D:-D:-D:-D

kurka jestem głodna,

oglądam teraz dr House i łezka leci bo jest o małym dziecku

no to do jutra

też oglądam i własnie chyba to dziecko zmarło :-:)-:)-( urodziło się za wcześnie bez rozwiniętych płucek :-( 1514.gif

do jutra Bershka, spokojnej nocy! :tak:1488.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry