reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie :-)

Bershka super wieści, widzisz dobrze że była ta operacja bo wiadomo przynajmniej co się działo z jelitkiem, szybka diagnoza i lekarze mogli to od razu naprawić. Teraz naprawdę musi być juz tylko lepiej :tak: Niedługo Kubuś będzie z Wami w domu, bardzo się cieszę! A Ty kochana idź jak najprędzej do lekarza bo z tego co piszesz to bardzo duża utrata krwi, co dla Twojego organizmu na pewno nie jest dobre! Daj znać co i jak. Buziaki dla Ciebie i Kubusia :-)

Royanna Wszystkiego Najlepszego z Okazji 5 rocznicy ślubu! :)

Anufifi jak ja nie znoszę bólów głowy...:baffled: przed ciążą męczyły mnie migrenowe, teraz jest lepiej na szczęście, ale współczuję Ci :confused:

Paula tak tak już piątek :-) u mnie będzie dosyć pracowity, bo jutro szykujemy z M imprezkę. Tzn taką parapetówkę dla rodziny, będą rodzice M i brat M z żoną i dziecmi :)

Patrysia ja tez oglądam dr house ale czasem jak pokazują te choroby albo jakieś ataki to nie moge patrzeć :baffled:

Kinga, Gosia, Czarodziejka, Beti, Sylwuś, Margarittka, Agnieszka, Agniesiak, Kiki, Kicia, Pati, aishabg, Anka yoggga, Tusia i wszystkie Dziewczyny pozdrawiam :happy:
 
Ja po obiadku także sobie z synkiem pójde na słoneczko trzeba pokorzystać bo tak do poniedziałku ma byc ładnie tu u mnie i potem zaczną się chłodniejsze dni i deszcz:sorry2:

PYSZCZEK no to imprezka się szykuje:-)a ja w poniedziałek do ginekologa i potem do rodziców :-)szczerze i mi i M teraz szybko się zleciało do ginekologa a wtedy dłużyło i dłużyło :dry:
 
Jestem i już piszę do Was

na początku bardzo Wam dziękuje za myśli, czuje się z Wami jak z e-siostrami :tak::tak::tak:

więc....operacja rozpoczęła się o 10.00 trwała 1,5 Lekarz od razu do nas przyszedł, mówił że operacja przebiegła prawidłowo, była jedna mała szczelina w jelitakch, która wypychała pokarm na zewnątrz i nie pozwalała pasażować pokarm dalej do jelitka grubego, powiedział również ze powinno już być wszystko ok a za 4 dni zaczynamy rozkarmiać dziecko. Z takim wielkim optymizmem wyszliśmy dzisiaj ze szpitala. Kubuś ładnie wyglądał po operacji, nawet mi łezka nie poleciała jak go zobaczyłam bo był taki śliczny, nie tak jak po 1 operacji w Opolu gdzie pełno miał kabelków na sobie. Teraz nie pozostało nam nic innego jak czekać na wyjście do domku :tak:
ale tyle co Zdrowasiek zmodliłam to chyba za całe moje życie nie wymodliłam...:-)

mąż mi zrobił Campari z sokiem na odstresowanie dnia :-p

ech...jestem taka pełna teraz optymizmu oby mi tak zostało
Wspaniałe wiadomości Kochana!!!:-D Ucałuj Kubusia

też oglądam i własnie chyba to dziecko zmarło :-:)-:)-( urodziło się za wcześnie bez rozwiniętych płucek :-(Zobacz załącznik 165775

do jutra Bershka, spokojnej nocy! :tak:Zobacz załącznik 165776
Kochana dzidzia nie zmarła tylko zaczęła płakac i było już dobrze:tak:
A tak swoją drogą to piękną córeczkę masz:tak::-)

Kiki!! Wspaniałe dzieciaczki:tak::-)
Royanna!! STO LAT Kochana, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!!







 
Wiem że zaczęła płakać jak ją wyciągnęli z brzuszka ale wydaje mi się że na koniec filmu mówili że zmarła :-:)confused: nie wiem mogę się mylić bo niezbyt uwaznie oglądałam ten film....siedziałam w tym czasie na bb ;-)


z malutka wszystko było już dobrze tylko ta matka się rozmyśliła i sama się nią chciała opiekować czyli ni9eoddała jej tej doktor i dlatego ona płakała :tak:
 
widzę dziewczyny wczułyście się mocno w film ;-)

My już po kawusi.. psiapsiołka poszła juz wiec biorę się troszkę za porządki bo Filip jak tajfun przeleciał całe mieszkanie :-p mamusia ma co robić.
Czekam na kolesia z energetyki umawiał się ze mną na 13 i oby był bo specjalnie nie wychodzę nigdzie :dry:
Popołudniu idziemy na długi spacer i pewnie wrócimy dopiero po 19 już z moim M :tak:

BUZIACZKI DLA WAS DzIewCzĘtA! :-)
 
Witajcie dziewczynki!!

A mój M ma prace najbliżej czyli na podwurku:-pi jak chce to podejde lub on przychodzi i się widzimy jedynie jak na montaże jeździ to wtedy masakra bo całymi dniami go nie ma:sorry2:dzisiaj akurat jedzie na 18 do babki i porobi co nieco to pewnie hmm 22 bedzie w domu dopiero ale szybko minie :tak:mam nadzieje bo ja wieczory nie nawidze sama spedzać :dry:bo szczerze się boje:zawstydzona/y:

To Ci zazdroszczę! Też nie lubię jak mojego M długo nie ma w domu, a pracuje zazwyczaj do 18-19 :-(
W przyszłym tygodniu jedzie na cały tydzień na delegację :wściekła/y:, a mnie czeka pierwszy basen z Zośką, a tak poszedłby tatuś :-)

to moja derya..fotki z dnia dzisiejszego

derya z przed tygodnia..

to ja derya i ercan..

moj syn daniel i derya:-);-)

ja chwilke po porodzie z moimi dzieciaczkami..patrick daniel ercan i derya..i fotka pare dni przed porodem na akupunkturze..:tak:;-):-);-):-):-)

Kiki - córcia sama słodycz, a chłopaki superowe. No oczywiście mamusia też niezła laska :-)

Jestem i już piszę do Was

na początku bardzo Wam dziękuje za myśli, czuje się z Wami jak z e-siostrami :tak::tak::tak:

więc....operacja rozpoczęła się o 10.00 trwała 1,5 Lekarz od razu do nas przyszedł, mówił że operacja przebiegła prawidłowo, była jedna mała szczelina w jelitakch, która wypychała pokarm na zewnątrz i nie pozwalała pasażować pokarm dalej do jelitka grubego, powiedział również ze powinno już być wszystko ok a za 4 dni zaczynamy rozkarmiać dziecko. Z takim wielkim optymizmem wyszliśmy dzisiaj ze szpitala. Kubuś ładnie wyglądał po operacji, nawet mi łezka nie poleciała jak go zobaczyłam bo był taki śliczny, nie tak jak po 1 operacji w Opolu gdzie pełno miał kabelków na sobie. Teraz nie pozostało nam nic innego jak czekać na wyjście do domku :tak:
ale tyle co Zdrowasiek zmodliłam to chyba za całe moje życie nie wymodliłam...:-)

mąż mi zrobił Campari z sokiem na odstresowanie dnia :-p

ech...jestem taka pełna teraz optymizmu oby mi tak zostało
Bershka to teraz już z góreczki!! Strasznie się cieszę, że wszystko w porządku. Buziak dla Kubusia
Dziękuje baaardzo !!

co do krawienia to masakra dzisiaj w szpitalu musiałam sobie usiąść bo zaczeło mi wszystko przez spodnie dżinsowe przeciekać. Miałam mega podpaskę ( choć takich nie uznaję :baffled: ) a i tak przemokła. Nie wiem co się dzieje, zeby się tak krew wylewała :confused::baffled: Lekarz kazał mi zadzwonić za 3 dni jak ulewania nie przestaną

Nie czekaj!! Być może że to przez stres, ale gorzej jeśli rzeczywiście coś zostało w środku. Mam nadzieję, że szybko się wyjaśni.


Waneska też superowy słodziak, w tej opaseczce śliczna :-)


a moja mieszka w innym mieście :wściekła/y:

odkąd kupiliśmy sobie z M kawiarkę codziennie piję kawusie, jest przepyszna z pieniaczem mleczka i do tego mocne espresso. Może wpadniecie do Tychów na małą czarną ? :confused::tak::-)

ja jestem chętna!! :-) Obiecałam sobie, że w nowym domu to porzadna kawiarka musi być. Tak kawka z pianka do sniadanka... mmmmm... pychota!


Royanna wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

A u mnie juz wylewki są!!! to może w końcu z górki bedzie... I z sąsiadami dogadalismy się co do położenia garażu, ale zanim nie stanie to lepiej nic nie mówić ;-)
Także podsumowując tydzień dobrze się kończy, choc nie chwealmy dnia przed zachodem słonca :-)

Pozdrowionka dla wszystkich!!
 
reklama
Witam kochane
Podczytuje was na bieżąco ale nie zawsze dam rade opisać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A dziś jestem tak nabuzowana że masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kurcze dlaczego człowiek ciągle pomaga jak ktoś poprosi, a jak ty potrzebujesz to każdy ma to głęboko gdzieś. Mam dziś taki straszny dzień że bym tylko wyła.
Napięcie przed @ daje mi popalić ostro.

Bersha dobrze że już jest wszystko lepiej. Szybkiego powrotu do zdrowia Kubusiowi życzę, a dla ciebie dużo wytrwałości w tych chwilach.
Kiki słodkie dzieciaczki masz.
Royanna wszystkiego naj naj :-)
Pyszczek miłej imprezki. Kochana oszczędzaj się :-)
Bershka ja się piszę na tą kawkę. Szkoda ze daleko jesteś
Kinga85 jak juz po kawce? Miłego spacerku
Buziaki i pozdrowionka dla wszystkich kobietek
 
Do góry