reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tak wyglada moja podłoga w łazience ;-)tylko nie umyłam jeszcze kafelek i na te plamy tam nie patrzcie:zawstydzona/y::-p

TUSIA ja ci pocichutku gratuluje i tak jak pisze ANUFIFI daj zdjątko:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
powiem Ci ze rozwaazaliscmy zakup tych kafelek ale ja sie na te zieone uparlam:-)moj m wlasnie lubi ciemne kolorki w lazience wiec moze w drugiej lazience na 2poziomie sobie takie zrobimy:-)
oj nie chciałam się przyznawać bo do termin @ w piątek ale dziś
głupi babsztyl pokusiłam się i zrobiłam i teraz zachodze w durny łeb
i gapie się ciągle na tego bladziora:sorry:
wcale nie jestes glupia:-)Bo ja tez 5dni przed @ zrobilam test i sie zastanawialam czy ta prawie niewidoczna druga kreska to ciaza czy nie??nawet w dniu @ druga kreska byla blada ale juz lepiej widoczna:-)wiec ja juz Ci po cichutku gratuluje:-)
Tak wyglada moja podłoga w łazience ;-)tylko nie umyłam jeszcze kafelek i na te plamy tam nie patrzcie:zawstydzona/y::-p

TUSIA ja ci pocichutku gratuluje i tak jak pisze ANUFIFI daj zdjątko:-)
Beda pasowac te kafelki co wybraliscie na sciane do podlogi:-)a jaka macie kuchnie??i kafelki do kuchni tez z Obi??
 
Witajcie :-)
Ja dzisiaj rano byłam na mieście z M, w urzedzie, potem u naszej księgowej i tak zleciało, niedługo południe :) a mnie spanie łamie...:sorry: ostatnio mi się przesunęło, bo wcześniej mnie tak około 15-16 męczyły drzemki, a teraz czasem o 10 lub tak jak teraz przed 12 siedzę półprzytomna :-D

Kiki córunia słodka bez wątpienia :-):tak: a widzisz i Twój luby przyszedł córcię zobaczyć,a bałaś się że może zrezygnuje z tego, a jednak! No i dobrze że się pojawił :tak:

Agniesiak mam nadzieję że z wizyty u gina wrócisz szczęsliwa i z dobrymi wieściami ! :tak::-)

Royanna ruszyły ruszyły przygotowania, a kasa na koncie maleje kazdego dnia :sorry: no ale takie to uroki kupowania wszystkiego na raz :tak: wczoraj pościel kupiłam, tzn. 2 ochraniacze, 2 prześcieradła, 2 rożki i 1 śpiworek :)

Okruszynko bardzo ładne zdjęcie wstawiłaś swoich dzieciaczków :tak: również pozdrawiam Cię serdecznie :-)

Paula Buziaki i miłego dnia w pracy! ;-)

Bershka najwazniejsze kochana żeby wyniki były dobre! Może już wkrótce się dowiecie co i jak ;-) trzymam kciuki :)

Gosia uuuu szafki w kuchni - trudny wybór :-D ja bym się z tydzien zastanawiała :happy:

Anufifi heheh dokładnie tak jest, albo względna cisza na forum, albo nie nadążam stron czytać :-D:tak::-D stronę sklepu który podała mi Sylwia już mam zapisaną i na pewno skorzystam jeśli będziemy kupować nowy wózek. Jak na razie nie widać wielu takich kompletów na allegro używanych, wprawdzie jeszcze mamy trochę czasu ale jak nic się nie znajdzie używanego to kupimy nowy. Trochę kosztuje, ale jak to M mówi - "w końcu to dla naszego dziecka" :-)
Aniu czyli Ty dla swoich pociech też nowe wózeczki kupowałaś?
A co do ubranek to to mi własnie body przypadają do gustu, tylko nie bardzo wiedziałam co się na nie nakłada na nóżki - czyli jak piszesz śpioszki lub spodenki ;-)
Fajnie że podoba Ci się Sebusia łóżeczko i nasza kanapa ;)
Buziaki!

Patrysia mnie się również podoba Twoja podłoga w łazience :-)
 
PYSZCZEK jeszcze troche i zakupy dla synka już będą:-)ja powiem że tak nie chce mi się spać no ale za to o 21 już marze o łóżku:tak:

Ciesze się że wam się podobaja moje kafelki :-)jeszcze troche przed nami roboty ale ważne że korzystać z niej można a z czasem i się zrobi całą łazienke:tak:
 
reklama
Pyszczku pochwal sie posciela:-)i tez sadze ze zajmie mi troche wybor tych szafek:-)poza tym bylam wczorajw ikei i faktycznie te diner talerze sa na wyczerpaniu...poza tym to widzialam ze tam w zestawie sa taerze,talerzyki i miski chyba kubki trzeba osobno kupic!!
 
Do góry