reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam. Oj sporo zapisane, ja niestety miałam zawalony weekend i totalny brak czasu na cokolwiek. Kochane pozdrawiam was
Dziś dzień tez pracowity, kiedy wy macie czas na forum
 
Witam. Oj sporo zapisane, ja niestety miałam zawalony weekend i totalny brak czasu na cokolwiek. Kochane pozdrawiam was
Dziś dzień tez pracowity, kiedy wy macie czas na forum


ja siedze w domku to czas się zawsze znajdzie :-)ogólnie ja mam kompa nawet włączone jak coś robie np.teraz obiadkiem się zajmuje;-)
 
Dziewczynki bylam na wizycie, wszystko oki:tak::-D
Pobrał mi gin cytologię do przebadania a usg nie robił:-( Dał mi skierowanie i poszłam się zapisac na usg na 3 pietro:tak:tam mają superaśny sprzęt:tak: Może już 5 października dowiem się jaka będzie płec maluszka:zawstydzona/y::-)Jak myślicie? O genetycznym to mi powiedział, że jak robi mi na takim super sprzęcie usg to od razu mierzy wszystko i jest oki, dlatego jako takiego mi nie zleca dodatkowo bo wszystko jest na bieżąco:tak:Także jestem szczęsliwa i zadowolona:tak: Tylko teraz czekam na 5 października na usg a 6 października mam kolejną wizytę i pewnie już odbiore wynik cytologi.. i tym troszkę się martwię bo to byla moja pierwsza:zawstydzona/y::-)
Tak wyglada moja podłoga w łazience ;-)tylko nie umyłam jeszcze kafelek i na te plamy tam nie patrzcie:zawstydzona/y::-p

TUSIA ja ci pocichutku gratuluje i tak jak pisze ANUFIFI daj zdjątko:-)
Kochana śliczne te kafelki:tak: Ja lubie takie ciemne łazienki:tak: Jasne też ale te ciemne kafelki maja taki swój urok.. tak romantycznie się robi:zawstydzona/y:Hihi:-D

dałabym ale nie wiem jak i nie moge znależć tej stronki co
niedawno to tłumaczyłyście.
dziewczynki jak bym chciała żeby to była ciąża.:sorry:
Kochaniutka ja też Ci po cichutku gratuluję:tak: Ja tez tak miałam:tak: Zrobiłam teścik wcześniej, jeszcze przed spodziewana @ i wyszła bladziocha druga, ledwo widoczna:tak:Nawet w dniu @ była blada:tak:ale potem to już ok:tak::-)
 
AGNIESIAK suuuper wieści:-)a co do płci ja myśle że może u ciebie coś podgladnąć bo u mnie gin w 15 tc powiedział że synek tak wiec moze i u ciebie bedzie widać:-)
 
Są wyniki biopsji


JELITO GRUBE ZDROWE I UNERWIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz wprowadzają mleko ale sztuczne takie które się nie wchłania przez jelita, później moje a jak bedą zalegania topodobno ma być jakiś delikatny zabieg udrażniający :tak::-) ale jesteśmy z M szczęsliwi
z tego powodu kupiłam sobie dwa komplety z Triumpha !!!! :-D:-D:-D:-D
dziękuje ze trzymaliście kciuki !!!
 
dziewczynki jak test wychodzi negatywny to pole ma być zupełnie białe
tylko ta czerwona w c a reszta całkiem biała czy jest widoczny taki ślad gdzie ma być
ta druga kreska?
Tusia zalezy o jakie testy pytasz ...czy owu czy ciazowe...
ciążowe:eek:[/QUOTE]
oj nie chciałam się przyznawać bo do termin @ w piątek ale dziś
głupi babsztyl pokusiłam się i zrobiłam i teraz zachodze w durny łeb
i gapie się ciągle na tego bladziora:sorry:
dałabym ale nie wiem jak i nie moge znależć tej stronki co
niedawno to tłumaczyłyście.
dziewczynki jak bym chciała żeby to była ciąża.:sorry:
Tusiu, mocno trzymam kciuki aby te II kreseczki byly jak najdluzej, a aby @ nie przyszla do Ciebie przez najblizesze kilka-kilkanascie miesiecy!!!

Stonka na wstawianie zdjec to fotosik.pl, albo moim zdaniem tez latwo:wejsc w "zaawansowana edycje"(obok "odpowiedz")na bb, tam ponizej w kwadraciku "zarzadzaj zalacznikami", robisz"przegladaj" i wybierasz jakie foto chcesz pokazac, potem "wyslij" i "zamknik okno" a potem juz tylko"zatwierdz odp"

Tusia , ja równiez mam nadzieje ze Ci sie udało....jakby ci sie udało wrzucic zdjecie to potwierdzimy :):-D
Tak, my chetnie potwierdzimy:tak::tak::tak:

Dziewczynki bylam na wizycie, wszystko oki:tak::-D
Pobrał mi gin cytologię do przebadania a usg nie robił:-( Dał mi skierowanie i poszłam się zapisac na usg na 3 pietro:tak:tam mają superaśny sprzęt:tak: Może już 5 października dowiem się jaka będzie płec maluszka:zawstydzona/y::-)Jak myślicie? O genetycznym to mi powiedział, że jak robi mi na takim super sprzęcie usg to od razu mierzy wszystko i jest oki, dlatego jako takiego mi nie zleca dodatkowo bo wszystko jest na bieżąco:tak:Także jestem szczęsliwa i zadowolona:tak: Tylko teraz czekam na 5 października na usg a 6 października mam kolejną wizytę i pewnie już odbiore wynik cytologi.. i tym troszkę się martwię bo to byla moja pierwsza:zawstydzona/y::-)

(...)
Bardzo sie ciesze, ze wizyta udana i wszystko dobrze. A do 5.10 szybko minie:tak::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry