reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu powoutku sobie wszystko zrobicie i urządzicie, a co do kafelek to naprawdę dobry wybór, ładnie wyglądają :tak:

Gosia tak kubki z Dinery trzeba oddzielnie dokupić. A który kolor talerzy bierzecie dla siebie?
A co do pościeli to kupiłam tę z mamo-tato, jak wczesniej pisałam. Kolory to Bociany w zieleni a drugi Safari. Właściwie to będzie tylko na ochraniaczu widać, no i ewentualnie na rożku jesli później będę nim przykrywać, bo też wzięłam w takich kolorach, dlatego że na razie poduszki i kołdry nie kupowałam. Sama nie wiem czy dobrze zrobilam, ale mam nadzieję że tak ;)
 
reklama
Patrysiu powoutku sobie wszystko zrobicie i urządzicie, a co do kafelek to naprawdę dobry wybór, ładnie wyglądają :tak:

Gosia tak kubki z Dinery trzeba oddzielnie dokupić. A który kolor talerzy bierzecie dla siebie?
A co do pościeli to kupiłam tę z mamo-tato, jak wczesniej pisałam. Kolory to Bociany w zieleni a drugi Safari. Właściwie to będzie tylko na ochraniaczu widać, no i ewentualnie na rożku jesli później będę nim przykrywać, bo też wzięłam w takich kolorach, dlatego że na razie poduszki i kołdry nie kupowałam. Sama nie wiem czy dobrze zrobilam, ale mam nadzieję że tak ;)

chyba oliwkowy kaplet wezmiemy!!ja tam i kolderke i podusie bede miec od poczatku:-)
 
Tusia ja pamiętam swoje staranka, jak to było i jak pragnęłam żeby kolejny miesiąc okazał się owocny! Mam nadzieję że Tobie tym raziem się uda :)

Gosia my mamy oliwkowy i ten ciemny pół na pół :)
 
Nooo i u mnie właśnie pierze się pierwsza porcja rzeczy dla dzidziusia. Miałam zacząć jutro, ale odświeżyłam gondole z wierzchu(przetarłam) i stwierdziłam ze musze uprac wysciolke wewnetrzna gondoli i pokrowiec materacyka(gabeczki). A zeby nie prac prawie pustej pralki to dorzucilam jeszcze poszwe na becik, kombinezonik roz 62 i rozek. Wszystko w proszku Jelp soft ze zmiekczaczem. Jak skonczy sie prac to jeszcze raz puszcze na samo plukanie i wirowanie. A jutro zaczne prac ciuszki bo komode juz oproznilam :)
Pyszczku, ja tez caly czas zastanawiam sie nad kupnem choc jednego nowego zestawu poscieli z ochraniaczem i rozka, bo ten co mam to dostalam uzywany, jest bardzo lichy i malutki 65x65. I caly czas mam watpliwosci, ze skoro mam 2 komplety poscieli po Maciusiu, czy warto jeszcze jeden...Ach te dylematy...A wszystko przez kase rzecz jasna...
 
Acha, ja koldere uzywalam od samego poczatku. Najpierw jak spal z nami w rozku to byl przykrywany nasza, a po 2 miesiacach jak spal w lozeczku to juz swoja. Ja mam kolderke ta wieksza 100x135 bo wstepnie planowalismy kupic wieksze lozeczko, a w koncu kupilismy mniejsze. A posciel wczesniej ;)
 
Royanna wszystko przez kasę, wiadomo :sorry: my wprawdzie mamy odłożoną określoną sumę na zakupy dla dziecka, ale ja też przez zakupem czegokolwiek patrzę, przeliczam, obliczam, itd. Tym bardziej że szykuje się większy wydatek na wózek niż sądziliśmy, no i nasza sytuacja się zmieniła, sporo pieniędzy poszło na wyposażenie mieszkania, niedługo trzeba zapłacić pierwszą ratę kredytu, itd. Na razie na nic nie brakuje, ale wiesz jak to jest. Mam nadzieję że z czasem się wszystko unormuje i uspokoi :)

A ta pościel po Maciusiu jest w dobrym stanie? Wiadomo chcialoby się choć jeden nowy komplet dla maluszka kupić, rozumiem Cię :tak:
 
Ja jeden komplet mam po Dominisiu co tylko dokupie jeden i bedzie ok:tak:tylko osobno rożek bo chce ten usztywniany a w kompletach z pościelą sa (bynajmiej ja tak widze wszędzie)bez usztywniacza:tak:ale ogólnie zaczne kupować w październiku bo teraz ten fotelik kupiliśmy i kafelki chcemy no i jeszcze w domu pare innych rzeczy plus na synka urodzinki i teścia 60- tke trzeba coś kupić co tak po tym wszystkim zaczne myśleć o dalszych zakupach:tak:
 
Wlasnie o to chodzi, ze ta posciel jest w dobrym stanie...
Przemysle, przemysle i zobaczy sie.
Nam kredyt daje sie w kosc niestey, ale lepiej placic na swoje niz cudze:)
Jak wroce do pracy to znowu "staniemy troche na nogi", ale to za jakis czas dopiero. Ostatnio rozmawialam z moim kierownikiem regionalnym i pytam sie czy bede mogla wrocic. on powiedzial, ze jasne, nie ma o czym rozmawiac, ale podchodze sceptycznie do tego, bo przeciez nie moze byc dwoch kierowniow na jedym POS, wiec jak nie otworza w Szcz drugiego marketu i nasza firma nie otworzy swojego punktu, to raczej czarno to widze...
 
reklama
Royanna bądź dobrej myśli, mimo wszystko, może sytuacja tak się wyklaruje że Ty wrócisz normalnie na swoje stanowisko, tym bardziej że na razie nikt nie mówi "nie" :)

Dziewczynki musze iść się połozyć, bo inaczej usnę przed kompem... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry