reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ło matko Polko coś nam wątek przymiera....gdzie sie wszystkie podziewacie../chyba nie poszlyscie juz rodzic:tak::tak::tak: tai tam glupi zarcik.....no ale swoja droga to martwie sie o naszą Beshke...ciekawe czy jeszcze 2 w 1

Dobra Kobietki jutro zajrze

Buziaki dla kazdej z osobna:)
 
reklama
Witajcie!

uuuufff w końcu przebrnęłam przez cały wątek :-)
czytałam w poszukiwaniu wskazówek ponieważ zaczynamy staranka na koleją dzidzię
muszę przyznać że mimo moich lat i doświadczenia czuję się jakbym właściwie była w punkcie początkowym :-)

mam już dwójkę: Jarka i Zośkę i kolejna będzie Ulka :-)
ale powiem szczerze, że po przeczytaniu wszystkich postów mam straszny mętlik i duże obawy i wydaje mi się, że chyba było lepiej nie wiedzieć całego tego mechanizmu planowania :-)

Za pierwszym razem miał być BEZWZGLĘDNIE :-) wprawdzie Eryk, ale jest Jarek :-)
Za drugim TYLKO Zocha i też strzał w 10
Nie wiem czy już szczęścia nie wyczerpałam :-)

W każdym razie kończę cykl testowy i koło 20.08 zaczytamy działać.

Pozdrawiam
 
Witajcie!

uuuufff w końcu przebrnęłam przez cały wątek :-)
czytałam w poszukiwaniu wskazówek ponieważ zaczynamy staranka na koleją dzidzię
muszę przyznać że mimo moich lat i doświadczenia czuję się jakbym właściwie była w punkcie początkowym :-)

mam już dwójkę: Jarka i Zośkę i kolejna będzie Ulka :-)
ale powiem szczerze, że po przeczytaniu wszystkich postów mam straszny mętlik i duże obawy i wydaje mi się, że chyba było lepiej nie wiedzieć całego tego mechanizmu planowania :-)

Za pierwszym razem miał być BEZWZGLĘDNIE :-) wprawdzie Eryk, ale jest Jarek :-)
Za drugim TYLKO Zocha i też strzał w 10
Nie wiem czy już szczęścia nie wyczerpałam :-)

W każdym razie kończę cykl testowy i koło 20.08 zaczytamy działać.

Pozdrawiam
witaj ja tez staram sie o 3 malenstwo;-)z ta tylko roznica ze ja mam 2 synkow i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrddzzzzzzzzzzzoooooo mocno pragne corci.to nasz 2 cykl staran:tak:mam nadzieje ze bedzie owocny ale nie jest mi az tak spieszno;-)zycze powodzenia i chetnie poslucham jak masz jakies wskazowki,buziaki
 
witajcie wszystkie KOCHANE mam nadzieje ze ten cykl bedzie owocny bo ja juz imie wybralam dla corki sofia;-):tak:jak Wam sie mpodoba??:confused::confused::confused: no wlasnie co z bershka?moze tak tuli swoje malenstwo ze nie chce go odstepowac na krok?;-)
 
Witam dziewczynki>:-)

Czarodziejko masz rację coś cisza tu ostatnio straszna.:szok:
Ja jeszcze nie poszłam rodzić.................ale chyba już bym chciała.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Jakoś mi tak ciężko i teraz każdego dnia będę się zastanawiać może to juz dziś..............:no2:Po za tym jakos boję się starsznie porodu:oo2: i chciałabym już zobaczyć moją księżniczkę.
Ciekawe co z Bershką nie chce krakać ale mam jakieś dziwne przeczucie.............że ona juz się "rozpakowała". Na razie pozostaje nam miec nadzieję że wszystko jest ok.:-)

Aishabg życzymy owocnych staranek w takim razie!!!!!!Napisz dlaczego tym razem chcesz też dziewuszkę??????!!!!!!!!:sorry2:

Pati na pewno cykl bedzie owocny!!!!!!!!!!Sofia piękne imię jak królowa.:tak:
Własnie najgorsze jest to że my z M jeszcze nie zdecydowaliśmy co do imienia wczoraj nawet przeglądaliśmy kalendarz imion i nic...............:no::no::no:
 
HEJKA:-)
Witajcie!

uuuufff w końcu przebrnęłam przez cały wątek :-)
czytałam w poszukiwaniu wskazówek ponieważ zaczynamy staranka na koleją dzidzię
muszę przyznać że mimo moich lat i doświadczenia czuję się jakbym właściwie była w punkcie początkowym :-)


życze owocnych staranek no i wcelowane w dziewuszke:-)

A ja chce już znać płeć:-pale na 100% bo narazie to jednak jest dla mnie nieco niepewno bo jednak dużo się nasłuchałam i faktycznie jeszcze nie wiadomo czy to synuś:sorry2:a ja bardzo chce wiedzieć bo jednak już tak chce myśleć w strone konkretnej płci i kupować a tak to narazie nie moge jeszcze;-)
 
Hello

fakt , pustki tu ostatnio,
ja w domu nie mam chwilowo kompa wiec sie sama usprawiedliwiam , ale wy kochane??????::-d:-d:-d:-d

ja też czuje ze nasza kolezanka beershka rozpakowana ....
Czekam z niecierpliwoscia na wiesci

matko pamietam jej poczatkowe posty ....jak sie starała ...czerwone....jak pisała ze nie wyjdzie bo nie miala sluzu , a tu juz na porodówce siedzi ....kurka czas leci nieubłaganie
 
Witajcie :-)
Byłam przygotowana na jakieś 10 stron czytania z wczoraj a tu nic :-D niektóre z nas zapracowane, niektóre odpoczywają, a jeszcze inne oczekują porodu :sorry2:

Bershka odezwij się jak będziesz miała chwilkę co u Ciebie, bo też się niepokoję. Pisałaś że lekarka móiła że do końca tygodnia urodzisz, a już mamy czwartek dzisiaj...:szok: ciekawe jak tam skurcze i w ogóle jak się czujesz Ty i syneczek :-) Buziaki!

aishbg Witaj :) Przebrnęłas przez caaały wątek??? :szok::szok::-D Szok, podziwiam wytrwałość!!! Super masz już parkę dzieciaczków w domu, więc może i tym razem uda się wstrzelić wedle życzenia! Trzymam kciuki :tak:

Pati na dziewczynkę trudniej trafić, musisz byc cierpliwa, myślę że warto poświęcić nawet kilka cykli, i próbować kilka dni przed owu, tak jak Agnieszka zrobiła, żeby potem mieć śliczną królewnę :-)

Beti zabrałaś widzę swój suwaczek i nie wiem co się dzieje u Ciebie :confused: ale wiesz co może to i dobra strategia, bo jak już uda Ci się zafasolkować to wtedy zaskoczysz nas jak Czarodziejka :-D Buziaki!

Czarodziejko no trochę pusto tu ostatnio, ale jeszcze będzie ruch zobaczysz :tak::-) u nas tak jest falowo, że jak nic to nic, a jak Laski się rozpiszą to nie nadąża człowiek czytać :) Pozdrawiam ciepło :)

Anufifi Ty pewnie w pracy siedzisz, pozdrowionka przesyłam i uściski :-)

I dla Pauli, Patrysi, Sylwii, Agnieszki, Agniesi, Royanny, Gosi, Margarittki, Okruszynki i wszystkich których nie wymieniłam :-)

Ja teraz chwilkę jestem, ale zaraz zmykam do pisania, wczoraj się wdrożyłam, więc trzeba kuć żelazo póki gorące! Tak normalnie na dłużej na BB to pewnie dopiero będę w przyszłym tygodniu :sorry2:
 
reklama
Patrysia nie martw się, ja już znam płeć, a jeszcze nic nie kupiłam :sorry2: chociaż już bym chciała, ale się powstrzymuję do czasu przeprowadzki, czyli jeszcze z miesiąc :baffled: a zaczynam u siebie zauważać syndrom przyszłej matki, tak jak np. samiczki ptaków znosza piórka do gniazda gdy mają znieść jaja, tak samo ja już bym gniazdko wiła oczywiście w sensie gromadzenia zakupów dla Synka :-D:-D:-D

A może Bershka nie ma jak się z nami skontaktować, bo mówiła że ma wykupiony internet za ileś tam zł i może już jej się ten limit skończył :confused: Kurcze ale mi się tez wydaje że już się rozpakowała, bo tak to by Mężowi kazała "doładować" internet, skoro pisała że gdyby nie BB to by się zanudziła w tym szpitalu...
 
Do góry