reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam ,
ja właśnie jestem po planowaniu dziewczynki:confused:
20 lipca miałam @ cykl mam 28-29 dni raczej regularnie. Przytulanko było 28,29,30 lipca , potem juz nie. Jestem ciekawa czy sie w ogóle mi uda zajsc w ciąże , nie wspominając o dziewczynce:) zobaczymy test zrobię 16 albo 17 sierpnia. Juz się nie mogę doczekac , chociaz to pierwszy cykl staran a wiem ,że za pierwszym nie jest tak łatwo:)jak myslicie jest szansa na ciąże?pozdrawiam


pere to dokładnie tak jak ja :-) też miałam @ 20 lipca tylko, że ten cykl sobie odpuściliśmy na obserwację. Generalnie u mnie z regularnością tak sobie, zazwyczaj koło 27 dniu, ale poprzedni był np. 24 dniowy i tu mógłby być "zonk" :-D
trzymam kciuki żeby się udało! to byłąbyś koleją potwierdzającą teorię "na dziewczynę" :-)
 
reklama
Halo, ja sobie robię przerwę w pracy na obiadek :-) Dzisiaj domowej roboty pizza, bo mam ochotę :)

pere a czy obserwowałaś się wczesniej, żeby stwierdzić kiedy masz owulację? Wiesz, różnie to bywa, jedne Dziewczyny mają wczesnie, a inne późno, a to w sumie jest najważniejsze żeby wiedzieć. Ja np cykle miałam z reguły 26 dniowe, czyli krótkie, a owu dosyć wcześnie, bo już 10-12 dnia. A raz nawet zdarzył mi się cykl 31dniowy, ale owu tak samo była wczesnie. Także nie wiem kiedy u Ciebie była owu i jak się mają do tego staranka 28,29 i 30 lipca. Sznasa na ciążę zawsze jest :-)

Gracjaska nie wiedziałam że na chłopaczka celujesz, fajnie :) Co do liczenia kiedy pierwszy dzien cyklu to ja liczyłabym dzien kiedy wystąpilo pierwsze krwawienie (nie plamienie) nawet jeśli było późnym wieczorem lub w nocy. A w Synusia łatwiej tafić, więc myślę że przytulanki były w dobre dni :-)

A gdzie wszyscy??

Bershka kochana, daj znać!
 
Gosia to widzę że tez na razie nie robisz zakupów dla Synka :sorry2: Mój M tak samo jak Twój mówi żeby jeszcze nie kupować :sorry2: A Wy kiedy się przeprowadzacie do nowego mieszkanka? Wiem że chcesz zdążyć przed porodem, ale jakaś przybliżona konkretna data przeprowadzki już jest? Buziaki ;-)

Anufifi słonko napisz co tam więcej u Ciebie, bo jakoś mi brakuje Twoim postów :-( jak tam odczucia, jak sytuacja z domkiem i wasze szanse na nowe gniazdko?

Kicia a Ty tez zajęta budową, rozumiem, ale skrobnij coś czasem, jak się czujesz, jak maleństwo w brzuchu?

Kiki jak tam pierwszy dzień w szkole chłopców po wakacjach? :-)

Patrysia a Ty co porabiasz? :)
 
a ja wciąż czekam ale coraz mniej mam już cierpliwości.:oo:
jakos czuje,że sie nie udało bo brzuch pobolewa,plecy i trosiu piersi
tylko dziwne jest,że bużke mam jak papierówke a zawsze mnie opryszczało.:confused:
jeszcze 5 dni:sorry2:
pozdrowionka;-)
 
A ja właśnie spakowałam torbę do szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Rozmawiałam z koleżanką i mi opowiadała o swojej znajomej która ledwo zdążyła dojechać do szpitala tak szybko i nagle się zaczęło wszystko:baffled::baffled::szok:Także się spakowałam :tak:i teraz tylko czekać....................:tak::tak::tak:
 
Gosia to widzę że tez na razie nie robisz zakupów dla Synka :sorry2: Mój M tak samo jak Twój mówi żeby jeszcze nie kupować :sorry2: A Wy kiedy się przeprowadzacie do nowego mieszkanka? Wiem że chcesz zdążyć przed porodem, ale jakaś przybliżona konkretna data przeprowadzki już jest? Buziaki ;-)
Pyszczku ja ostatnio wydalam prawie 250zl na ubranka dla synka i karuzele do lozeczka..moj m jak sie dowiedzial to myslalam ze mnie zabije:-(ogolnie oj jest przeciwny zakupom przed porodem dziwi mnie takie podejscie ale znam powody jego nastawienia:-(obiecalam ze te zakupy co porobilam byly ostatnie mniej wiecej do pazdziernika:-(w pazdzierniku mysle ze bede mogla juz wozio kupic??co do przeprowadzki to nie mam pojecia?mam nadzieje ze pazdizernik to ostateczny termin..ogolnie kasa nam sie skonczyla na renomt:-(
A ja właśnie spakowałam torbę do szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Rozmawiałam z koleżanką i mi opowiadała o swojej znajomej która ledwo zdążyła dojechać do szpitala tak szybko i nagle się zaczęło wszystko:baffled::baffled::szok:Także się spakowałam :tak:i teraz tylko czekać....................:tak::tak::tak:

okruszynko u ciebie to ostatni gwizdek na spakowanie torby..juz 37tc wiec jestes gotowa:-)
 
witajcie wszystkie KOCHANE mam nadzieje ze ten cykl bedzie owocny bo ja juz imie wybralam dla corki sofia;-):tak:jak Wam sie mpodoba??:confused::confused::confused: no wlasnie co z bershka?moze tak tuli swoje malenstwo ze nie chce go odstepowac na krok?;-)
Ja to pamiętam, że na studiach jak mieszkałam z M (jeszcze nie mężem:-)) to piliśmy takie winko :-D i tylko z tym mi sie kojarzy;-) Ale podoba mi się;-):-)
 
Witam ,
ja właśnie jestem po planowaniu dziewczynki:confused:
20 lipca miałam @ cykl mam 28-29 dni raczej regularnie. Przytulanko było 28,29,30 lipca , potem juz nie. Jestem ciekawa czy sie w ogóle mi uda zajsc w ciąże , nie wspominając o dziewczynce:) zobaczymy test zrobię 16 albo 17 sierpnia. Juz się nie mogę doczekac , chociaz to pierwszy cykl staran a wiem ,że za pierwszym nie jest tak łatwo:)jak myslicie jest szansa na ciąże?pozdrawiam
Pere- dobrze zaczełas to planowanie na dziewczynkę....tylko jesli owulkę masz kolo 15 dnia to możesz w ogóle nie zajsc . Jednak przy staraniach o córcie zalecana jest cierpliwosc i stopniowe zblizanie sie do owulki jesli nie udaje sie zajsc.
Długośc moich cykli jest taka jak Twoja i u mnie owulka 15/16 dzien cyklu wiec ja serduszkując 10dc pewnie nie zaszla bym w ogóle...
Ale udało nam sie w pierwszym cyklu starań i było to dla nas ogromne zaskoczenie bo naprawdę sie nie spodziewalismy
Dlatego na Twoje pytanie : Czy mozna zajsc w pierwszym cyklu staran odpowadam ze TAK
5.png


a ja wciąż czekam ale coraz mniej mam już cierpliwości.:oo:
jakos czuje,że sie nie udało bo brzuch pobolewa,plecy i trosiu piersi
tylko dziwne jest,że bużke mam jak papierówke a zawsze mnie opryszczało.:confused:
jeszcze 5 dni:sorry2:
pozdrowionka;-)
Tusia- u mnie nie było zadnych objawów...poza jednym: pobolewał mnie brzuch!!!!!!
Wiec główka do góry

A ja właśnie spakowałam torbę do szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Rozmawiałam z koleżanką i mi opowiadała o swojej znajomej która ledwo zdążyła dojechać do szpitala tak szybko i nagle się zaczęło wszystko:baffled::baffled::szok:Także się spakowałam :tak:i teraz tylko czekać....................:tak::tak::tak:
Okruszynko- Twoja ciąza zleciala mi jakoś expresowo..
Boszeee a teraz piszesz o pakowaniu torby...
No tak wy sie juz ogarniecie ze wszystkim i podchowacie maluchy a ja sie bede "sypac" w lutym :))))
9.png
 
witam dziewczyny..

pyszczku u mnie dzieci ok po pierwszym dniu szkoly,choc szkoda bo takie upaly a oni musza do szkoly

okruszynko ja jeszcze nie spakowalam torby,,jutro musze spakowac bo to juz mam 38tydzien..to tylko czekac

gioeska ja tez kupowalam ubranka juz sporo czasu temu..ja to lubie miec wszystko dopiete na ostatni guzik..a renont powolutku sie skonczy,,

dzisiaj mialam juz 3 akupunkture...teraz mam termin na wtorek..jestem ciekawa czy pomaga tak dobrze jak mowia,,
 
reklama
Do góry