reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka


0017832400.jpg


anufifi
url.jpg


a ten przyjaciel to mąż Twoj...dzieci Twoje... no i my ;-) witaj spowrotem :*

Udanego popołudnia laseczki.


 
reklama
Bershka..Ale niespodzianka..Kochana trzymaj sie dzielnie z maluszkiem..jeszcze troszeczke i bedziecie razem..;-) A ja trzymam za Was kciuki :*:*:*: Buziaczki:)

Dziewczynki pozdrowienia dla Wszystkich i kazdej z osobna :sorry2:;-) Calusy:cool2:
 
Jestescie słodkie :zawstydzona/y: dzieki raz jeszcze. Leże tu sama i gdyby nie internet to chyba bym z nudów umarła.

Co do jelitka....bedzie jednak operacja, na poczatku sama wlewka a jak to nie pomoze to chirurgia. Dziecko wazy ok 3kg jest podobno silne :-)

Czarodziejko masz racje, gdzie nie spotkac koleżank z BB jak na porodówce :-D


Okruszynko nie wracaj do tych smutnych wspomnień, całuje mocno

dziewczyny jak to jest możliwe ze czuje skurcze a KTG tego nie wykazuje ?:baffled::confused::confused:

jedna położna mówiła, ze ktg nie pokazuje bóli krzyżowych ale rozumiem, ze te od pleców a mnie plecy nie bolą...no nic :-) do napisania znowu :-)


czasami czuję się jak oszutska, zwijam się z bólu a na spzrecie nic nie ma
 
Margaritta-jak widze twoje dziewuszki to:errr::errr::szok:cudne JA TEŻ TAKIE CHCE>:tak:
a ja wciąż czekam.
BERSHA-oby wszystko było ok.:tak:
pozdrawiam laski.
 
witam was dziewczyny..

bereshka juz blizej jak dalej,,juz nie moge sie doczekac narodzin twojego syneczka..dzielny chlopczyk i tez duzy 3kg..moze do weekendu urodzisz..

anufifi ciesze sie ze urlop sie udal..a przykro mi ze nie udalo sie i tym razem..bedzie dobrze kochana..wtedy sie uda kiedy najmniej tego bedziesz sie spodziewac..aniu masz racje cos nie oszczedza mnie to zycie przy tej ciazy..tyle razy bylam w szpitalu..rozpadla mi sie rodzuina i do tego jeszcze umarl moj kochany brat..jest mi ciezko cholernie ciezko..zbieram sie jakos dla mojej corci w brzuszku i moich syneczkow oni tak cierpia jak ja cierpie dla nich usmiecham asie przez lzy..mam nadzieje ze kiedys bedzie lepiej..

dzisiaj bylam u ginekologa.skonczyl mi sie 37 tyd powiedzial lekarz ze juz moge rodtzic i niczego sie nie bac bo to juz ciaza donoszona..bola mnie plecy i podbrzusze badal mnie ale mowi ze wszystko jest dobrze nie ma rozwarcie szyjka sie skrocila i wyglada na to ze donosze ciaze do terminu..derya wazy na dzien dzisiejszy 3570 i jeszcze do porodu przez 3tyg troche przytyje to lekarz powiedzial ze bedzie miec kolo 4kg i od tego 10procent mniej lub wiecej..to nie bedzie taka kruszynka jK SOBIE MYSLALAM::JESTEM SZCZESLIWA ZE Z DERYA WSZYSTKO JEST DOBRZE::
 
A my cały dzien prawie na dworku:-)synek pobawił się ze szczeniaczkami:-Djejku jakie słodkie jednego lub dwa sobie zostawimy a reszte chcemy oddać:tak:

BERSHKA trzymaj się kobitko będzie dobrze;-)
KIKI to czekamy na ciebie:-)
ANUFIFI kochana w koncu cię na BB widzimy:-)przykro mi co do staranek ale jak odpuścicie to samo przyjdzie zobaczysz:tak:no a urlop super że się tak udał :-)
 
reklama
Bershka Kochana badz dzielna..i musisz myslec pozytywnie ze z syneczkiem bedzie ok MUSI.
Myslę o Was caly czas.....Dobrych ludzi Pan Bóg strzeże!!!!
 
Do góry