reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no to Was zaskoczę :-D

piszę ze szpitala, M mi przywiózł laptopa z modemem wiec mam taką możłiwość.

W nocy w niedziele odeszły mi wody płodowe z krwią, sączą się cały czas. Dostałam już kilka kroplówek na powstrzymanie skurczy bo są baaaaaaaaaardzo bolesne. Po kroplówce z fenoterolem czuje się dobrze. Tej nocy dostałam sam magnez i zwijałam się z bólu. Dzwoniłam po położne w nocy bo nie mogłam wytrzymać.
Sprawa wygląda w ten sposób: mam niecałe 35 tyg ale lekarka podobno specjalistka od usg i pediatra po zbadaniu dzisiaj maluszka powiedziała, ze chłopa jak dąb :-D i jak się urodzi na dniach to bedzie wpisane ze wcześniak ale tylko z nazewnictwa. Dostałam sterydy na wytworzenie płucek i czekamy. Powiedzieli mi, ze jak infekcja się nie wda bo mam szyjkę otwartą na opuszek to możemy powstrzymac poród i jak skurczy nie bedzie. Ale dają mi góra tydzień. Powiedzieli ze nie dotrwam dłużej. No tyle babeczki

myślcie czasami o nas :-)

mam kartę za 130 zł na module wiec moze starczy na parę pogawędek :tak:

Ps dziękuje za komplementy :zawstydzona/y::-)
No to teraz Kochana się trzymaj:tak::-) Juz niedługo ujrzysz swoje maleństwo:tak::-)
 
reklama
BERSHKA- masz u mnie "Zdrowaśkę" o szczesliwe rozwiązanie i ogolnie zeby sie wszystko dobrze ulozylo....nie martw sie i odpoczywaj a ja tulam moooocniuchno
 
no to Was zaskoczę :-D

piszę ze szpitala, M mi przywiózł laptopa z modemem wiec mam taką możłiwość.

W nocy w niedziele odeszły mi wody płodowe z krwią, sączą się cały czas. Dostałam już kilka kroplówek na powstrzymanie skurczy bo są baaaaaaaaaardzo bolesne. Po kroplówce z fenoterolem czuje się dobrze. Tej nocy dostałam sam magnez i zwijałam się z bólu. Dzwoniłam po położne w nocy bo nie mogłam wytrzymać.
Sprawa wygląda w ten sposób: mam niecałe 35 tyg ale lekarka podobno specjalistka od usg i pediatra po zbadaniu dzisiaj maluszka powiedziała, ze chłopa jak dąb :-D i jak się urodzi na dniach to bedzie wpisane ze wcześniak ale tylko z nazewnictwa. Dostałam sterydy na wytworzenie płucek i czekamy. Powiedzieli mi, ze jak infekcja się nie wda bo mam szyjkę otwartą na opuszek to możemy powstrzymac poród i jak skurczy nie bedzie. Ale dają mi góra tydzień. Powiedzieli ze nie dotrwam dłużej. No tyle babeczki

myślcie czasami o nas :-)

mam kartę za 130 zł na module wiec moze starczy na parę pogawędek :tak:

Ps dziękuje za komplementy :zawstydzona/y::-)

Bershka nie martw się napewno wszystko będzie ok. Ważne że chłopczyk duży i silny to na pewno sobie poradzi:-)
 
Witam serdecznie :-)

Bershka wow :szok: no to nas zaskoczyłaś :tak: ale najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką :tak: także wszystko będzie dobrze :tak: trzymam mocno kciuki za Was!!! Niedługo będziesz tuliła swojego synka :-)

Okruszynko śliczy brzusio, taki zgrabny :tak::-) a Tobie ten stan bardzo służy, wyglądasz kwitnąco :tak::-)

Pati na dziewczynkę to 2-3 dni przed dniami płodnymi :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie :-):-):-)
 
Witajcie :-)

Bershka pomodliłam się wczoraj żeby z Tobą i maluszkiem było wszystko ok :tak: tulam mocno :)

Kiki i Ty już za chwilkę będziesz miała córunię przy sobie, powiedz jak się czujesz? jakieś objawy zbliżającego się porodu? Przytulam :)

Paula, Patrysia, Okruszynka, Czarodziejka i wszystkie Dziewczynki - Pozdrowionka!

Miłego dnia!
 
Witam Was dziewczynki ,

Ja juz po urlopie , ale wrócilismy dzisiaj o 5 rano a ja musiałam dzisiaj do pracy więc jestem nieprzytomna....

Niestety miniony cykl znów okazal sie porazka , tym większą że niestety pokładałam duże nadzieje .....
chyba najgorzej przezyłam to pojawienie sie @ , co sprawiło ze zmieniłam swoja kategorie na odkładam , i odpuściłam juz wszystko....mysle ze za radą lekarza powinnam sie pogodzic z takim stanem rodzinki i cieszyc sie tym co mam....


Nie jestem wstanie odpisać do każdej z was bo przez te tygodnie napisałyscie bardzo dużo...ściskam wszystkie mocno ....

jednak do KIKI musze napisać ....
Kochana wiele przezyłaś podczas tej ciazy ....wycierpiałas sie że nawet nie wiem jak to ogarnąc słowami ....podziwiam twoja siłę i wierzę mocno , że narodziny slicznej zdrowiej księżniczki pomoga zagoić chyba strasznie spękane serduszko....

Mocno Cię przytulam i myslami jestem z Tobą .....

Bershka za ciebie również sie modlę i tulam
 
Anufifi witaj po urlopie :-):-):-) jak nam tu Ciebie brakowało! strasznie tęskniłyśmy! :tak:
szkoda że się nie udało szczególnie że tak jak piszesz pokładałaś w tym duże nadzieje :-( ale nie ma co się zamartwiać kiedy przyjdzie odpowiedni czas to napewno jeszcze zostaniesz potrójną mamą :tak: ja w to wierzę i trzymam kciuki!!! :-)
a jak tam wakacje się udały? wypoczeliście? napewno chłopcy zadowoleni :tak:
napewno pracy teraz będziesz miała dużo ale zaglądaj do nas kochana :tak: buziaki!
 
reklama
Spedzilismy cudowny czas z dziećmi ....az sie popłakałm w drodze ze juz tyle czasu nie będziemy mogli razem spędzaćc ....no ale cóz ....zycie....

Pogoda nam sie udała , i nad morzem i w mikolajkach zwłaszcza filipkowi podobało sie bardzo , no ale tomus tez sprawial wrazenie dziecka wniebowzietego :):):)....
 
Do góry