reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia własnie mnie się tez bardzo podoba, tylko trochę drogi..:sorry2:


no tak ceny to se potrafią być duże:sorry2:a ten śpiworek śliczny:-)ja nie miałam takiego co nie wiem jak to jest w praktyce ale jedna kobitka ze styczniówek bardzo poleca takiego typu kombinezoniki(a że listopad rodzisz to się przyda na dłużej bo w tych z nóżkami co z doświadczenia wiem nieźle później się upycha nóżki co niewygodne)i śpiworki także poleca co myżle że w takim razie fajna sprawa:tak:
 
reklama
Właśnie, więc jeszcze pomyślę nad kupnem, w sumie jakbym kupiła te dwie rzeczy to z przesyłką nie wyjdzie aż tak drogo, czasem się dla siebie wydaje 50 zł na bluzkę, to tym bardziej dla dziecka nie szkoda wydać takiej sumy. Jeszcze zobaczę, ale może się skuszę :tak:
 
Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Wilkowyj ;-) a raczej do miejscowości Jeruzal gdzie kręcili Ranczo :tak: kupiliśmy sobie Mamrota ;-):tak: całkiem dobry w smaku słodki :tak::-D wracając do domu zajechaliśmy sobie nad jeziorko a potem w domu zrobiliśmy sobie grilla i siedzeliśmy do wieczora :tak: bardzo fajny dzień mieliśmy :-)
wlasnie jakies znajome mi sie wydawaly te zdjecia na nk hehe:-)

Pyszczku mi sie spiworek podoba ale cena powalajaco...
 
No chyba się udało>
 

Załączniki

  • 32.jpg
    32.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 39
  • 34.jpg
    34.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry