reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia a jak Ci się podoba ten śpiworek? Super ten z żyrafką i może służyć dziecku nawet do 1,5 roku, tak piszą...a cena akurat tutaj taka jak niektóre śpiworki na allegro :)
Śpiworek 3w1 - | Motherhood.pl
Łał za wygląd i ŁAŁ za cenę..:-D
Okruszynka super piękny i zgrabniutki brzuszek:tak:Co Ty robisz, że tak pięknie wygladasz? Taka szczuplutka tylko brzuszek jest:-)
 
reklama
Okruszynko- ale sliczny brzuszek...taka zgrabna pileczka :)))I Ty taka szczuplutka:)))))
Powiem Ci ze jak patrze na Twoj suwaczek to ja tez bym juz chciala byc na tym etapie....a ja kazdego dnia mysle o tym by szczesliwie donosic ciąze.....tak bardzo chciala bym miec juz swoje dziecko przy sobie....zdrowe i szczesliwe.....ehhh marudze:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Okruszynko- ale sliczny brzuszek...taka zgrabna pileczka :)))I Ty taka szczuplutka:)))))
Powiem Ci ze jak patrze na Twoj suwaczek to ja tez bym juz chciala byc na tym etapie....a ja kazdego dnia mysle o tym by szczesliwie donosic ciąze.....tak bardzo chciala bym miec juz swoje dziecko przy sobie....zdrowe i szczesliwe.....ehhh marudze:sorry2::sorry2::sorry2:
Kochana a własnie, jak u Ciebie? Brzuszek już widac??;-):-)Jak samopoczucie?
 
ale sliczne brzuszki az zazdroszcze;-)dziewczynki od kiedy liczy sie dni plodne?od 1 dnia pojawiajacego sie sluzu?bo ja tez sluz mam 12 dnia cyklu to kiedy na ta dziewczynke najlepiej?
 
No chyba się udało>

I jeszcze sam brzucholek:-D:-D:-D
ale chudzielec:-)zazdroszcze:-)i ktory to tc na zdjeciu bo brzusio taki malutki:-)pieknie wygladasz:-)
Okruszynko- ale sliczny brzuszek...taka zgrabna pileczka :)))I Ty taka szczuplutka:)))))
Powiem Ci ze jak patrze na Twoj suwaczek to ja tez bym juz chciala byc na tym etapie....a ja kazdego dnia mysle o tym by szczesliwie donosic ciąze.....tak bardzo chciala bym miec juz swoje dziecko przy sobie....zdrowe i szczesliwe.....ehhh marudze:sorry2::sorry2::sorry2:

oj Czarodziejko ja tak jak Ty mam:-)ze czasmi juz bym chciala zeby maluch byl z nami zdrowiutki ehh..ale czas tak szybko plynie ze nawet nie zorientujesz sie kiedy minie te 9mcy:-)
 
Patrysiu dziękuję- śliczny ale ciężki!!!!:-):-):-)

Agniesiak w zaszdzie nie robię nic i to do niedawna całkiem dosłownie. Odkąd wróciłam ze szpitala z tym pessarem tak do 33-34 tc w zasadzie to "leżałam i pachniałam".;-) Dopiero niedawno zaczęłam znów sama wszystko robić w domku. Już chyba taka moja natura. Zawsze byłam szczupła i zawsze mogłam sobie "pojeść" bez ograniczeń. Moja teściowa przed naszym slubem nawet podejrzewała mnie o jakąś anoreksję:angry::angry::angry:- dopóki nie zaczęłysmy sie spotykać przy wspólnym stole....:szok::szok:wtedy szybko jej przeszło.:-D
Ogólnie ciąża stresująca i problemowa także to na pewno też ma duży wpływ, bo ja jak sie denerwuje to mam taki ścisk że nic nie przełknę. Ale ogólnie niczego sobie nie żałuje, jem na co mam ochotę ale staram sie też rozsadnie i zdrowo-dużo owoców i warzyw. Jedyno czego ostatnio codziennie nie mogę sobie odmówic to lody:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Czarodziejko ja doskonale rozumiem Twoje lęki i nie marudzisz wcale.:no:U nas w zasadzie od 5 tc kiedy dowiedziałam się że mam krwiaka był lęk o każdy dzień tej ciąży, dopiero teraz jakoś pomału odetchnęłam. A czas szybko leci zobaczysz jeszcze wspomnisz moje słowa. :tak::tak::tak:

Gosia zdjęcie robione wczoraj czyli jak najbardziej aktualne.:-)
 
ale sliczne brzuszki az zazdroszcze;-)dziewczynki od kiedy liczy sie dni plodne?od 1 dnia pojawiajacego sie sluzu?bo ja tez sluz mam 12 dnia cyklu to kiedy na ta dziewczynke najlepiej?


Pati dziękuję.:-)
A ze śluzem to ja nie pomogę, bo ja go miałam tak mało że nie brłam go pod uwagę w obserwacjach, nie wiem czy najwięcej jest zaraz przed czy po owulacji:zawstydzona/y::no:
 
no to Was zaskoczę :-D

piszę ze szpitala, M mi przywiózł laptopa z modemem wiec mam taką możłiwość.

W nocy w niedziele odeszły mi wody płodowe z krwią, sączą się cały czas. Dostałam już kilka kroplówek na powstrzymanie skurczy bo są baaaaaaaaaardzo bolesne. Po kroplówce z fenoterolem czuje się dobrze. Tej nocy dostałam sam magnez i zwijałam się z bólu. Dzwoniłam po położne w nocy bo nie mogłam wytrzymać.
Sprawa wygląda w ten sposób: mam niecałe 35 tyg ale lekarka podobno specjalistka od usg i pediatra po zbadaniu dzisiaj maluszka powiedziała, ze chłopa jak dąb :-D i jak się urodzi na dniach to bedzie wpisane ze wcześniak ale tylko z nazewnictwa. Dostałam sterydy na wytworzenie płucek i czekamy. Powiedzieli mi, ze jak infekcja się nie wda bo mam szyjkę otwartą na opuszek to możemy powstrzymac poród i jak skurczy nie bedzie. Ale dają mi góra tydzień. Powiedzieli ze nie dotrwam dłużej. No tyle babeczki

myślcie czasami o nas :-)

mam kartę za 130 zł na module wiec moze starczy na parę pogawędek :tak:

Ps dziękuje za komplementy :zawstydzona/y::-)
 
BERSHKA wow no prosze już nam chce wyjść maluszek:-)ale ja się ciesze bo piszesz z takim optymizmem i do tego że chłopak jak dąp co czekam na wieści z porodu:-)trzymaj się cieplutko:tak:
 
reklama
Bershka :szok::szok: ojej juz w szpitalu ale najważniejsze że pod dobrą opieką, zawsze to lepiej niż w domu, no i maluszek silny, zobaczysz będzie dobrze :tak: Trzymaj się kochana, bądź dzielna, trzymam kciuki za szczęsliwe rozwiązanie, Buziaki! ;-)
 
Do góry