reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Bershka niefajnie z tymi skorczami mi sie zaczeły od 26tyg ciazy brzuszek czesto sie stawiał twardniał tak na moment i puszczał lekarz bał sie rozwierania szyjki i kazał brac fenoterol 4x dziennie po jednej tabletce.... a w tym tygodniu koncze juz brać.... tylko najlepsze jest to ze nawet jak brałm ten lek to miałam i mam te twardnienia czasem mniej bolesne a czasem bardziej bolesne takie ciagniecie ku dołowi...
hm.... moze lepiej idz wczesniej skonsultowac to z ginem czy nie wziasc czegos na powstrzymanie tego.... ja bym niewytrzymała do czwartku ale ja to jestem z tych co zawsze panikują....:-D:-D:-D

 
Sandra kurcze może problem jest właśnie z pekaniem pęcherzyków :eek: rzeczywiście masz sytuację utrudnioną skoro tak do tych spraw podchodzą w uk. w takim razie pozostają testy owu, ale jeszcze może postaraj się pójśc chociaż na jeden pełny monitoring żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka. a Twojego męcz, nie ma rady :-D w końcu na pewno się uda :tak: trzymam kciuki!

Bershka kochana dziękuję za linka do nk :-) a te plamienia i skurcze, jejku żeby synek jeszcze troszkę posiedział, bierz tą nospę forte, oby doczekac do wizyty u gina! :szok:
 
Agnieszko myślę nad wcześniejszą wizytą

ja mam takie uczucie jakbym miała zaraz urodzić, brzuch boli ale nie bardzo ale wczoraj jak dotknęłam się tam na dole to byłam jakaś napuchnieta i myślałam ze to główka !!!!!! chyba świruję
 

dzięki Paula, boję się żeby mnie nie chciał w szpitalu zostawić bo zatęsknię się za moim synkiem :zawstydzona/y::-(

Bershka wiem że byś nie chciała, ale jesli to będzie lepsze dla Twojej dzidzi i dla Ciebie to trudno, jakoś dasz rade :tak: póki co nie myśl o tym, bierz nospe i dużo odpoczywaj :tak: i właśnie może lepiej wybierz sie wczesniej do gina :tak:
 
Ostatnia edycja:
Bershka Paula ma racje idz wczesniej...
ja pare razy byłam "straszona" szpitalem ale przez to ze zawsze sprawdzałam co sie dzieje i brałam leki no i oczywiscie leżałam niemusiałam tam lezec, też mnie najbardziej przerażało rozstanie z Oliwerkeim.... ale jakos dotrwałam i ty też dotrwasz mam nadzieje ze teraz jak juz trafie do szpitala to juz tylko rodzic;-)
 
ja już zmykam do domku :-)

do jutra dziewczynki!!! :-)

Papatki heej.gif
 
Sandra kurcze może problem jest właśnie z pekaniem pęcherzyków :eek: rzeczywiście masz sytuację utrudnioną skoro tak do tych spraw podchodzą w uk. w takim razie pozostają testy owu, ale jeszcze może postaraj się pójśc chociaż na jeden pełny monitoring żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka. a Twojego męcz, nie ma rady :-D w końcu na pewno się uda :tak: trzymam kciuki!
na 100% nie zrobia mi wiecej bo pytalam jak mialam drugi cykl monitorowany... debile normalnie... jak patrze na nich to ja tez moge byc lekarka...
tak sie w tym cyklu zawzielam ze normalnie nie odpuszcze... juz mowilam mojemu ze nie poddam sie i ten cykl ma przechlapany bo bede go caly czas meczyc... :-):-):-D:-D:-D do dwoch dni po skoku temp... ale niestety temp jeszcze nie podskoczyla.... oj moj biedny tz... pewnie siedzi w pracy i sie modli zeby temp skoczyla bo jak nie to ja mu zyc nie dam i go zamecze... :-):-):-):-D:-D:-D wszystko byloby ok gdyby to bylo normalne przytulansko ale ja na kilka dni przed owulka i w owulke mam taki bol ze nawet przytulanka sprawiaja mi bol... i moj tz sie boi i niepotrzebnie denerwuje... ja go rozumiem... ale czego sie nie robi dla takie slodkiego bobasa... ja to bym wszystko zrobila...
 
Kochane a ja dziś byłam na wizycie u gina:-D Widziałam serduszko, tzn gin widział i mówił, ze ładnie bije, że dzidzia zdrowo się rozwija i że wogóle jest oki:tak:DOstaliśmy zdjęcie z usg, ale wstawię poźniej, jak zeskanuję:tak::-DA od pielęgniarek, które jestrują pacjentki dostaliśmy z M taką torbe z gazetkami, próbkami dla niemowląt itp:tak::biggrin2:No i mam już kartę ciąży:-D:-D
Jestem taka szczęśliwa:tak::-D Przepraszam, że nie nadrobiłam od wczoraj zaległości, ale wpadłam na moment bo moja mama z bratem na obiad przyjeżdżają:tak::-D
 
reklama
Sandra ten ból a do tego nerwy na pewno nie sprzyjają zafasolkowaniu :baffled: może powinnaś pójść do gina i zgłosić ten ból, bo ja nie wiem czy to jest normalne żeby aż do tego stopnia bolało. im wcześniej zdiagnozujesz problem tym szybciej uda się zajść w ciążę :tak: ja też się spinałam jak się staraliśmy i denerwowałam i dopiero w tym cyklu co odpuściłam i wyluzowałam to się to się udało :-) a ja myślę że największe szanse sa przed skokiem tempki bo jak jest skok to znaczy że już po owu więc przytulajcie się teraz skoro dwie kreski na teście i jeszcze tempka nie podskoczyła to duże szanse są! :tak:
 
Do góry