reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej kochane... rece mi juz opadaja. myslsalam ze dzisiaj temp skoczy a tu nadal ta sama co wczoraj... niziutka :wściekła/y: co jest nie tak... wczoraj tak mnie jajniki bolaly ze masakra... dzisiaj juz mniej.... szyjka macicy byla nisko i taka rozpulchniona ale sluzu nic (przez clo) ale stosuje pre-seed... zrobilam dzisiaj test i znow mam 2 kreski!!!! od 3 dni tak samo!!! :-:)-:)-:)-( wyc mi sie chce bo nie wiem co jest grane... czy moze to byc spowodowane cyklami bezowulacyjnymi?? :-:)-:)-:)-(

Sandra ja niestety Ci nic nie poradze :-(

Agnieszko pakuj torbe pakuj :tak: ja nie zdążyłam spakować ale naszczęscie miałam wszystko przyszykowane już do spakowania i Paweł szybko wrzucił do torby :tak:
 
reklama
PAULA dziękuje:-)i ty mi się niemartw na pewno wyniki są ok już ostatnio było lepiej teraz na bank usłyszysz że staranka czas zacząć co ci życze szybkiego zafasolkowania:tak:

BERSHKA AGNIESZKA mam do was pytanko;-)w jakim tc u was ginekolog pierwszy raz naprowadził na płeć i jak dzidzi widzieliście tego siusiaka;-)bo u mnie to było tak w 15 tc i dzidzia była przodem nóżkami tak gin ustawił tzn.że nóżki po bokach a na środku siusiaka pokazał czyli wiecie tak dzidzia rozkraczona a ja od przodu jakbym patrzała jakos tak:tak:pytam się bo chciałam zobaczyć jak to u was stwierdzono bo wiem że u AGNIESZKI pomylono sie a u BERSHKI synuś potwierdzony i dlatego pytam bo chciałam zobaczyć czy jednak bardzo dobrze u mnie stwierdzone:zawstydzona/y:tzn.ja się ciesze ale wiecie tak jeszcze pytam hehe ale wiem już łudzić za bardzo się nie będe tzn.nastawiona jestem na synka:tak::-)
 


BERSHKA AGNIESZKA mam do was pytanko;-)w jakim tc u was ginekolog pierwszy raz naprowadził na płeć i jak dzidzi widzieliście tego siusiaka;-)bo u mnie to było tak w 15 tc i dzidzia była przodem nóżkami tak gin ustawił tzn.że nóżki po bokach a na środku siusiaka pokazał czyli wiecie tak dzidzia rozkraczona a ja od przodu jakbym patrzała jakos tak:tak:pytam się bo chciałam zobaczyć jak to u was stwierdzono bo wiem że u AGNIESZKI pomylono sie a u BERSHKI synuś potwierdzony i dlatego pytam bo chciałam zobaczyć czy jednak bardzo dobrze u mnie stwierdzone:zawstydzona/y:tzn.ja się ciesze ale wiecie tak jeszcze pytam hehe ale wiem już łudzić za bardzo się nie będe tzn.nastawiona jestem na synka:tak::-)

w sumie nie do mnie pytanie ale jako ze u mnie tez jak narazie jest synek to u mnie w 14tc lekarz zasugerowal zeby sie nastawic na synka a w 22tc potwierdzil to!!
 
Gosia ja kupiłam to żelazko w sklepie internetowym który ma siedzibę w Lublinie i jest dosłownie obok firmy mojego M, więc mógł mi osobiście odebrać :) a nie wiem jak ten sklep się sprawdza jesli chodzi o wysyłkę i w ogóle. Ale weszłam teraz na ich stronę i nie mają juz tego żelazka w ofercie, poszukaj gdzies indziej :tak: Gosiu na krzywą idę w czwartek lub piątek :)

Sandra jak ja robiłam testy to też zawsze dwa dni po kolei wychodziły mi dwie kreski, ale jak wychodza dwie kreski to owulka powinna być! Gorzej jakby cały czas wychodziła jedna..A może zamiast testów idź na monitoring cyklu, będziesz wtedy wiedziała dokładnie kiedy masz owu, mnie pomogło, udało się zafasolkować w czasie pierwszego monitoringu! A wczesniej z testami nie wychodziło. Innym Dziewczynom od nas też monitoring pomógł :tak:

Patrysiu ale słodkie zdjęcie maluszka! :-D:-D:-) To mówisz że uda mi się wypchnąc Synusia, heheh mam nadzieję :tak::-)
 
Dziewczyny heheh wiedziałam jaki suwaczek wybrać, chłopaczkowy :-D I jak codziennie na niego patrzę to butki coraz bardziej się w prawo przesuwają :-) Za 9 dni studniówka do porodu! :-):-D:szok:
 
Sandra jak ja robiłam testy to też zawsze dwa dni po kolei wychodziły mi dwie kreski, ale jak wychodza dwie kreski to owulka powinna być! Gorzej jakby cały czas wychodziła jedna..A może zamiast testów idź na monitoring cyklu, będziesz wtedy wiedziała dokładnie kiedy masz owu, mnie pomogło, udało się zafasolkować w czasie pierwszego monitoringu! A wczesniej z testami nie wychodziło. Innym Dziewczynom od nas też monitoring pomógł :tak:
hej kochana... dziekuje za odp... mierze dalej temp i zobaczymy co jutro pokaze termometr... ja jestem na clo... mialam monitorowany cykl 2 cykle... i 1 cyklu clo nie zadzialal... w drugim cyklu 2 duze pecherzyki... mialam ostatni monitorowany cykl w 14dc... polozna powiedzila ze bede miec owulke i ze nie beda mi robic wiecej monitorowania cyklu bo zawsze tak samo bedzie :crazy::crazy: nawet nie sprawdzili czy pecherzyki pekaja!!!!! :crazy::crazy::crazy: teraz musze czekac do wrzesnia na kolejna wizyte,... ja mieszkam w uk... tutaj tak nie ma ze idzie sie na monitorowanie cyklu kiedy sie chce... na wizyte trzeba czasami czekac nawet 3 miesiace... :-:)-:)-:)-( no co ja moge zrobic? dalej bede meczyc tego mojego!! a co tam !!!:-)
 
witam

agnieszka tobie zaczal sie 38 tydzien prawda...to juz mozesz spokojnie rodzic bo to juz porod w terminie od 38 tyg..posprzataj troche ..moze troche wiecej jak troche no i moze waneska bedzie chciala urodzic sioe wczesniej..ja tez nie moge juz spac krece sie z bokzu na bok co godzinke odwiedzam toalete i tez bym chciala miec to za soba..dzisiaj juz 21 trzymajmy kciuki by waneska urodzila sie do konca lipca

bereshka i jak plamenia ustaly..bylas u lekarza?

patrysia gratuluje syneczka..ale za miesiac moze bedzie niespodzianka i bedzie dziewczynka,,ale naprawde chlopaki sa super mam ich trzech sa wspaniali..

paula jeszcze troche i bedziesz znowu w ciazy bedziesz cieszyc sie faolinka...dobrze ze jest takie miejsce gdzie moglas swieczke zapalic dla swojego aniolka..on zawsze bedzie przy was..
 
Ciekawe co tam u Beti i Anufifi ??? :confused:

Ptasiorka też baaaaaardzo dawno nie było:-( ciekawe co tam u niej słychac?:confused:

Agniesiak a Ty gdzie się podziewasz? :confused: brat z mamą pojechał a Ciebie nie ma:wściekła/y:
 
reklama
serduszkowaliśmy 11 dc a owulka była 13 dc i tez miałam cykle 26 dniowe:tak:-cytat patrysi ale ramki wciąż nie udaje mi sie zrobić

A-to jak ja teraz mam tą dziewczynke zmajstrować-pomocy.
i dzięki za pomoc z tymi dniami/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry