reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej

nie dzwoniłam do lekarza jeszcze :zawstydzona/y: a plamienia są takie jak wczoraj, brązowe :confused2:
będę dzwonić popołudniu bo jest w gabinecie.
Dzisiaj byłam na pobraniu z juniorkiem krwi z żyły, nawet nie jęknął :szok: dzielny chłopczyk.
Po 6 tyg od szkarlatyny trzeba zbadać krew i mocz.

Pyszczku proszę Logowanie do nasza-klasa.pl :-)

Gosiu co do glukozy ja miałam robioną 50 i 75g i mnie wyszło po 2h 140 i podobno na granicy więc jak Ty masz 120 to się nie martw, zadzwoń do ginka


mam skurcze i nawet nospa forte 80 nie pomaga, mam się już bać ?:-(

 
Ostatnia edycja:
reklama
A-to jak ja teraz mam tą dziewczynke zmajstrować-pomocy.
i dzięki za pomoc z tymi dniami/



9-10 dc lepiej serduszkować i rano wieczór lepiej sobie odpuścić hehe bo jak widzisz lepiej próbować jak najdalej od owulki:-p




hej


nie dzwoniłam do lekarza jeszcze :zawstydzona/y: a plamienia są takie jak wczoraj, brązowe :confused2:
będę dzwonić popołudniu bo jest w gabinecie.
Dzisiaj byłam na pobraniu z juniorkiem krwi z żyły, nawet nie jęknął :szok: dzielny chłopczyk.
Po 6 tyg od szkarlatyny trzeba zbadać krew i mocz.




mam skurcze i nawet nospa forte 80 nie pomaga, mam się już bać ?:-(


dzielny chłopczyk dzielny:tak:a te plamienia teraz skurcze jeju sama nie wiem lepiej zadzwon do gina i powiedz albo jedz na ktg albo sama nie wiem bo możliwe że to nie to jeszcze ale kurka nie wiem:zawstydzona/y::sorry:
 
Tusia cytat umieszczasz poprzez kliknięcie w prawym dolnym roku osoby którą chcesz zacytować "odp. z cytatem" ("cytuj) :tak:
co do dziewczynki to może spróbujcie tak 2-3 dni przed owulką serduszkować :tak:

Bershka Ty dzwoń do tego swojego gina ale to już!!!! :tak:powiedz mu jak sprawa wygląda! :tak: a te skurcze to jakie masz?
 
Ostatnia edycja:
Kiki 38 tydzien zaczyna mi sie od czwartku wtedy to tez odkładam tableki przeciwskorczowe i chciałabym urodzic do konca lipca....
patrysia mi lekarz w 16tyg pokazał "pyrtka" wczesniej niechciał nic mowic bo mowi ze to zawczesnie na okreslenie płci... ja go widziałam tak z profilu boku tak jakby dzieciątko było bokiem ułozone i taka antenka wystawała jak ruszał nózkami..... hm.... niewiem wtedy wygladało to na pyrciora..... ale wiesz co mi kolezanka nawet znana tu z BB Anka 34 moze kojazysz mowiła ze ogladała w jakimś muzeum ale nie w polsce narządy płciowe dzieci wlasnie w 14tc i wzwyz i mówiła ze i u chłopca i u dziewczynki wyglada to niemal identycznie ze jej by było ciezko okreslic plec w tym tygodniu a widziała to na żywo nie przez usg...... wiec moze cos w tym prawdy jest bo ja tez cos tam miedzy nozkami widzialam jak lekarz mi pokazywał i to juz był 16tydz ciazy.... dopiero podobno miedzy 18-20tyg widac ewidentnie co sie ukształtowało...... wiec jeszcze moze sie okazac ze dzieuszka bedzie ale najwazniejsze przedewszystkim zeby było zdrowiutkie jak rybka:-):-):-):-)
Bershka Ty smigaj na ktg i do lekarza!!!! skorzystałam z zaproszenia na NK i też ci wysłałam tylko tam jestem zalogowana pod imieniem Basia;-)

 
hej

nie dzwoniłam do lekarza jeszcze :zawstydzona/y: a plamienia są takie jak wczoraj, brązowe :confused2:
będę dzwonić popołudniu bo jest w gabinecie.
Dzisiaj byłam na pobraniu z juniorkiem krwi z żyły, nawet nie jęknął :szok: dzielny chłopczyk.
Po 6 tyg od szkarlatyny trzeba zbadać krew i mocz.

Pyszczku proszę Logowanie do nasza-klasa.pl :-)

Gosiu co do glukozy ja miałam robioną 50 i 75g i mnie wyszło po 2h 140 i podobno na granicy więc jak Ty masz 120 to się nie martw, zadzwoń do ginka


mam skurcze i nawet nospa forte 80 nie pomaga, mam się już bać ?:-(

ja mialam po 2godz 104 po godz 125...jutro ide do ginka to sie wszystkiego dowiem...kurcze skoro plamisz i masz skurcze to moze jedz do ginka bo moze cos sie faktycznie zaczyna dziac??3mam kciuki aby synek jeszcze niechcial wyjsc:-)
 
Dziękuje za zaproszenie na NK

Dzwoniłam do gina i to jednak skurcze, wiec jak są plamienia brązowe i czujecie skurcze to znaczy, ze się szyjka rozwiera :no: wizyte mam we czw więc wszystkiego się dowiem a do tej pory nospa forte.

Patrysiu ja wtedy widziałam dokładnie siusiaka jak wisiał :-D a nie jakąś kropeczkę jak Ty ;-)
 
reklama
Do góry