reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PATRYSIA u mnie Alanek na poczatku mowil [po co bierzemy tego dzidziusia ze szpitala i ze go nie chce ,tatusiowi nie pozwalam go brac itp]trwalo to ok tygodnia,pozniej mu przeszlo...pozniej przynosil mi pieluszki,chusteczki ubranka dla maluszka a teraz zyc bez siebie nie umieja,razem sie bija,bawia jedza a jeden za drugiego oddał by zycie:tak:
 
reklama
dziewczynki ja testuje 25 bo tego dnia powinnam dostac @ niestety nie mam zadnych objawow ani na @ ani na ciaze,tylko jak rano wstalam to myslalam ze zamiast piersi mam 2 kamienie;-)
 

Załączniki

  • SA551604.jpg
    SA551604.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 37
Pati słodkie te Twoje chłopaki :-):-):-) trzymam kciuki za sobotnie testowanko :tak:

Sandra biedny ten Twój M :-D trzymam kciuki za owocne staranka! :tak:

Agniesiak gratuluje, syper że dzidzia rośnie, że wszystko oki :-):-):-) prześliczną masz fasolkę :-)

Bershka jak tam się dzisiaj czujesz?

Patrysia super że tak przekonujesz się do drugiego synka :tak::-)

Pozdrawiam!!! :-)
 
Witajcie :-)

Pati fajnych masz syneczków :) a powiedz mi na tym zdjęciu co z tyłu widać taki charakterystyczny budynek i autobus to może gdzieś niedaleko Covent Garden w Londynie? Jakoś mi się skojarzyło...

Agniesia piekna fasoleczka :tak:

Bershka napisz jak się czujesz ;-)

Patrysia będziesz miała obstawę z synków w przyszłości :-D zobaczysz :)

Miłego dnia Laski!
 
reklama
Do góry