reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ja osobiscie wole poczekac do dnia spodziewanej @...bo potem jak robilam, wczesniej - wychodzil negatywny - to zastanawialam sie...a moze za wczesnie i dlatego..a moze jestem i zadreczlam sie bardziej:sorry:


a teraz to czuje sie fatalnie...taka mega zmeczona:baffled: brzuszek pobolewa jak na @ cycuchy swedza i wylewaja sie ze stanika i jak szybko wstaje boli mnie dolem kluje (co mialam w pierwszej ciazy bardzo dlugo do ok 3 mc ciazy)...i nigdy nie mialam takiej temp:szok::szok::szok:- dzis mam az 37,6...a nie jestem chora/ !!!regularnie temp. idzie w gore o 2 kreski:eek:...a testuje w piatek...albo jak wytrzymam w sobote:laugh2:
Kurcze, boje sie strasznie, ze natura plata mi figla...i znowu bedzie niepotrzebne rozczarowanie...:sorry:
 
ja osobiscie wole poczekac do dnia spodziewanej @...bo potem jak robilam, wczesniej - wychodzil negatywny - to zastanawialam sie...a moze za wczesnie i dlatego..a moze jestem i zadreczlam sie bardziej:sorry:


a teraz to czuje sie fatalnie...taka mega zmeczona:baffled: brzuszek pobolewa jak na @ cycuchy swedza i wylewaja sie ze stanika i jak szybko wstaje boli mnie dolem kluje (co mialam w pierwszej ciazy bardzo dlugo do ok 3 mc ciazy)...i nigdy nie mialam takiej temp:szok::szok::szok:- dzis mam az 37,6...a nie jestem chora/ !!!regularnie temp. idzie w gore o 2 kreski:eek:...a testuje w piatek...albo jak wytrzymam w sobote:laugh2:
Kurcze, boje sie strasznie, ze natura plata mi figla...i znowu bedzie niepotrzebne rozczarowanie...:sorry:



ja kurka chyba bym zatestowała bo masz super objawy na fasolke:tak::-)
 
No prosze a ja mam fuuul białego śluzu:szok:mam nadzieję ze nie na @ bo miałam zawsze ale to tak z dwa dni przed nią a tu tyle i bialutki:eek:hmm.........daje do myślenia i ten brzuch pobolewający:eek:ale cycuchy nie bolą raz to było tak z kikla dni temu że jakby mi sie tak ściągały uczucie mleka zbierającego:-Dno i na tyle:zawstydzona/y:kurcze czy ja się za bardzo nakręcam ja chce mieć dzidzie drugą i może dlatego tak się nakręcam bo w sumie to są objawy na@ i troszeczke na fasolke co i też mam jeszcze troche do testowania a ja tu już o objawach eeeeeeeeeeee dam sobie lepiej spokuj:tak:
 
Jestem :-) i niosę dobre wieści :tak:

Z naszym bobaskiem wszystko ok :-D:-D:-D Rośnie tak jak powinien, przezierność karkowa wyszła 1mm, czyli lekarz powiedział że wszystko dobrze. Nawet oglądałam dzisiaj mózg naszego bobo :tak: Dwie półkule są, wszystko symetryczne, oczka też, rączki i nóżki po tyle paluszków ile trzeba :) Wymiary kości udowej też ok i nosowej też :-)
Bardzo się cieszę !

Następne usg jeśli nadal będzie wszystko oki, będzie dopiero w 20-22 tygodniu, wtedy pewnie poznamy płeć. A na razie super :tak::-):-D
Mam zmniejszyć dawkę luteiny i na razie do 16go tygodnia brać już tylko po dwie tabletki rano i wieczorem. No i na wszelki wypadek współżycie mamy nadal ograniczać :baffled: ale to nic, damy radę :-)
 
Jestem :-) i niosę dobre wieści :tak:

Z naszym bobaskiem wszystko ok :-D:-D:-D Rośnie tak jak powinien, przezierność karkowa wyszła 1mm, czyli lekarz powiedział że wszystko dobrze. Nawet oglądałam dzisiaj mózg naszego bobo :tak: Dwie półkule są, wszystko symetryczne, oczka też, rączki i nóżki po tyle paluszków ile trzeba :) Wymiary kości udowej też ok i nosowej też :-)
Bardzo się cieszę !

Następne usg jeśli nadal będzie wszystko oki, będzie dopiero w 20-22 tygodniu, wtedy pewnie poznamy płeć. A na razie super :tak::-):-D
Mam zmniejszyć dawkę luteiny i na razie do 16go tygodnia brać już tylko po dwie tabletki rano i wieczorem. No i na wszelki wypadek współżycie mamy nadal ograniczać :baffled: ale to nic, damy radę :-)



bardzo sie ciesze:-)super że dzidzia zdrowo sie rozwija:tak::-)
 
Hehehhe, i ja się cieszę Patrysiu! :-D Mogę w koncu zacząć w pełni cieszyć się ciążą i choćby na moment zapomnieć o stresie i strachu czy wszystko ok :-)
A u Ciebie czekamy żeby @ nie przyszła...;-)
 
Agniesia dobrze Paula napisała - nasz ślub z M tez był 5go maja 2007 :-D:-D:-D hehehe fajnie tego samego dnia! :tak:


Oki Dziewczynki, ja lecę obiadokolację skonstruować :-D

Miłego wieczorku!
 
witam i ja was dziewczyny.wczoraj bylam u mojego ginekologa i tez mi powiedzial ze nie widzi fiutka ani jajek ze wyglada mu na dziewczynke,wiec potwierdzil ginekologa ze szpitala,ale jestem ciekawa czy to naprawde dziewczynka..

pyszczku ciesze sie ze dzidzia zzdrowa ze jest ok..

anufifi chlopaki sie uciesza jak zrobisz im sliczny pokoik..

patrysia mniejmy nadzieje ze nie przyjdzie@..trzymamy mocno kciuki za dwie kreseczki

gioeska ja mysle ze wyniki dobre..

bereshka a jak u ciebie dzidzia i brzuszek widoczny?

jarzebinko no jestem ciekawa czy to chlopczyk.a moze nastepnym razem okarze sie ze to dziewczynka

agnieszko i jak juz wiezysz ze to dziewczynka,caly czas o tym mysle ze jednak sie udalo..super..ale ja tez ciagle nie wieze..

beti gdzie jestes,jak twoje staranka o synusiaß

margarito jak samopoczucie bez mamy,juz lepiej?

reszte dziewczyn pozudrawiam i zycze milego dzionka..
 
reklama
PAULA ja wlasnie mam juz coreczke a teraz sama nie wiem czy bardziej bym chciala chlopczyka czy dziewczynke ale ciekawa jestem bardzo. M oczywiscie chcialby teraz synka a ja nie wiem co lepsze dla Jagodki siostra czy braciszek wszystko w rekach Boga dam znac jak wyszly prognozowania o serduszkowaniu caly cykl. Powodzenia dla Was wszystkie kobietki w zafasolkowywaniu buzki
 
Do góry